Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana panelu klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To koszty będą spore, chyba dam sobie spokój.

Opublikowano

Jaki masz index BCM1? Tzn. literkę?

Opublikowano

Muskel1, w temacie z kierownicą wkleiłem zdjęcia, jeżeli jest to 09 :wink: to CF

Opublikowano
1 minutę temu, Andrzejx napisał:

Muskel1, w temacie z kierownicą wkleiłem zdjęcia, jeżeli jest to 09 :wink: to CF

Tak, 09.

Chyba nie obsługuje w takim razie. 

Z tego co wyczytałem te obsługują:

H, AH, BH, CH, DH, CG, AG, AC, DG, BG

Opublikowano

Za duże koszty więc dam sobie spokój. Dzięki za pomoc.:)

Opublikowano

:hi:w każdym razie dodatkowe koszty bo trzeba dokupić sterownik plus ściągnięcie CP, może jeszcze parametryzacja (w zależności od wyposaźenia).

Opublikowano

A panel klimatyzacji już idzie, więc będzie na sprzedaż.

Opublikowano
2 minuty temu, Andrzejx napisał:

A panel klimatyzacji już idzie, więc będzie na sprzedaż.

Nie możesz go oddać sprzedawcy nierozpakowany?

Nie wiem czy w PL też tak jest, ale w Niemczech jak kurier dostarcza paczkę a Ty odmówisz jej przyjęcia, to paczka wraca do nadawcy i nikt z Was nie ponosi kosztów. 

Opublikowano

Nadał przesyłkę,w poniedziałek jedzie do Niemiec. Mamy umowę a to do czegoś zobowiązuje więc odbiorę paczkę.:)

Opublikowano

Myślałem, że uprzednio możesz uzgodnić ze sprzedającym i wtedy tylko odmowa przyjęcia paczki i wraca do sprzedawcy. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam 

Odświeżę temat 

Bede podejmował się zmiany klimy z 1 na 3 strefy, schematy elektryczne ogarnięte, tunele nawiewów w etce też.

Duzo jest rozbierania, dechę trzeba wyciagnac i środkowy tunel rozebrać.

Mam problem z kupieniem nagrzewnicy odpowiedniej. Na allegro tego dużo a sprzedawcy nie wiedzą czy pochodzi z 1 strefy czy z 3. W Etce tez nie ma numerow głównych nagrzewnic która 1 a która 3 strefy. Różnią się podzespołami w srodku.

Moze ktoś wizualnie potrafi odróżnić całą nagrzewnice która jest od 1 strefy do tej która jest od 3 stref? 

Jak mi się wszytko uda zrobić spróbuję to opisać od A do Z jak to zrobiłem. 

Opublikowano
5 minut temu, msszwedzik16 napisał:

Witam 

Odświeżę temat 

Bede podejmował się zmiany klimy z 1 na 3 strefy, schematy elektryczne ogarnięte, tunele nawiewów w etce też.

Duzo jest rozbierania, dechę trzeba wyciagnac i środkowy tunel rozebrać.

Mam problem z kupieniem nagrzewnicy odpowiedniej. Na allegro tego dużo a sprzedawcy nie wiedzą czy pochodzi z 1 strefy czy z 3. W Etce tez nie ma numerow głównych nagrzewnic która 1 a która 3 strefy. Różnią się podzespołami w srodku.

Moze ktoś wizualnie potrafi odróżnić całą nagrzewnice która jest od 1 strefy do tej która jest od 3 stref? 

Jak mi się wszytko uda zrobić spróbuję to opisać od A do Z jak to zrobiłem. 

no kolego naprawde podziwiam i 3mam kciuki. Koniecznie daj znac jak poszlo z opisem :)

Opublikowano

Działaj, podziwiam ludzi którzy coś sami, nie serwis. A satysfakcja będzie ogromna, tym bardziej że podobno jest to nie do zrobienia:)

Opublikowano

Mam cały komplet, pw.

Opublikowano

Nagrzewnica do klimatyzacji plus (9AQ) to nr. części 4M0 898 037 C

Dodatkowo na nagrzewnicy dla klimatyzacji plus, powinna być przyklejona jak na poniższym rysunku, uszczelka z pianki, dzieląca nagrzewnicę na strefy lewą, prawą oraz tył i przód.

Jeżeli tej uszczelki nie ma lub jest uszkodzona, to należy ją nakleić. 

Uszczelki B i F dzielą nagrzewnicę na stefy prawą i lewą. Uszczelki C i E dzielą nagrzewnicę na strefy przód i tył. Usczelka D to uszczelka nagrzewnicy w obudowie, w której nagrzewnica jest montowana. 

20220518_211840.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Ten gość jest niesamowity, ile ma tym forum pomógł.?

Opublikowano

Dopiero zobaczyłem że to w b9 ,ja mam od b8 r11.

Opublikowano
W dniu 18.05.2022 o 20:32, Andrzejx napisał:

Działaj, podziwiam ludzi którzy coś sami, nie serwis. A satysfakcja będzie ogromna, tym bardziej że podobno jest to nie do zrobienia:)

Strach jest, ale jak w B8 dali radę to  i B9 myślę że się da. 

Na niemieckim forum jest gosc co to zrobił i działa:) 

Edytowane przez msszwedzik16

Opublikowano

Nie wiem jeszcze jak jest z czynnikiem chłodzącym oraz z płynem chłodzącym, czy trzeba spuszczać.

Opublikowano
W dniu 18.05.2022 o 21:46, Muskel1 napisał:

Nagrzewnica do klimatyzacji plus (9AQ) to nr. części 4M0 898 037 C

Dodatkowo na nagrzewnicy dla klimatyzacji plus, powinna być przyklejona jak na poniższym rysunku, uszczelka z pianki, dzieląca nagrzewnicę na strefy lewą, prawą oraz tył i przód.

Jeżeli tej uszczelki nie ma lub jest uszkodzona, to należy ją nakleić. 

Uszczelki B i F dzielą nagrzewnicę na stefy prawą i lewą. Uszczelki C i E dzielą nagrzewnicę na strefy przód i tył. Usczelka D to uszczelka nagrzewnicy w obudowie, w której nagrzewnica jest montowana. 

20220518_211840.jpg

Dzięki, bardziej mi chodziło o cały kombajn jako całość, ale już ogarnąłem, na nalepce jest napisane 1Z lub 3Z i tak można to rozpoznać. 

Ja kupiłem 8W1820005 AK

Ps. Skąd bierzesz takie fajne rysunki tych części? To jest ETKA? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.