Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podniesienie mocy bfb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam logi dynamiczne i statyczne w formacie Csv ,tyle że nie pokazuje w excelu wykresów tylko liczby i wartości, wrzucić takie czy jakoś przekonwertować ?

 

Edytowane przez smateusz92

Opublikowano

Taka rada na przyszłość - logi rób parami 2+33, 3+20 i 115+118, a nie jak teraz, bo ciężko niektóre rzeczy wychwycić.

Spore spalanie stukowe

Opublikowano

Nie chce zakładam nowego tematu. Powiedzcie mi czy jest szansa ze po wygraniu wsadu z bex-a do sterownika bfb to auto odpali? Robił ktoś w ogóle taki myk?

Opublikowano
14 minut temu, Grzyb01 napisał:

Nie chce zakładam nowego tematu. Powiedzcie mi czy jest szansa ze po wygraniu wsadu z bex-a do sterownika bfb to auto odpali? Robił ktoś w ogóle taki myk?

Odpalić może i odpali ale jechać to to nie będzie. W bex masz inne turbo i wtryski :)

Opublikowano

 

36 minut temu, cysiek18 napisał:

Odpalić może i odpali ale jechać to to nie będzie. W bex masz inne turbo i wtryski :)

Wtryski czekają na półce a turbo hybryda w aucie. Więc widzę krople nadziei że to pojedzie. 

Opublikowano

Trochę dziwny zabieg, lepiej w org sofcie zrobić kalibrację wtrysków i podnieść moc, można to zrobić nie za miliony...

Opublikowano

Myślę że to chyba w miarę bezpieczna opcja niż samemu grzebać w sofcie i coś uwalic. Pytałem o program w pobliskiej hamowni to zaśpiewali 600zl i w tym są dwa pomiary.  Przed i po programie. Wydaje mi się że wgraja gotowca a to jakoś mnie nie satysfakcjonuje. Czekam jeszcze na odpowiedź z poznańskiej hamowni. 

Opublikowano
6 godzin temu, Grzyb01 napisał:

Myślę że to chyba w miarę bezpieczna opcja niż samemu grzebać w sofcie i coś uwalic. Pytałem o program w pobliskiej hamowni to zaśpiewali 600zl i w tym są dwa pomiary.  Przed i po programie. Wydaje mi się że wgraja gotowca a to jakoś mnie nie satysfakcjonuje. Czekam jeszcze na odpowiedź z poznańskiej hamowni. 

Pogadaj z tym gościem któremu odpisujesz (temu powyżej) :)

Opublikowano
7 godzin temu, cysiek18 napisał:

Pogadaj z tym gościem któremu odpisujesz (temu powyżej) :)

Tak zrobiłem ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Coś z tych moich logów wynika ciekawego ,rzuciłbyś okiem ?

Opublikowano
59 minut temu, smateusz92 napisał:

Coś z tych moich logów wynika ciekawego ,rzuciłbyś okiem ?

Mocno cofa Ci zapłony, lej 98 tylko, nie wiem na jakim paliwie były logi, do tego zastanów się nad lepszym chłodzeniem coś typu drugi ic lub fmic.

Opublikowano

To co na logach jest jakoś współmierne z wykresami z hamowni , które wrzucałem ?

Opublikowano

Raczej nie.

Opublikowano

najpierw załóż wiekszy intercooler a potem chip https://fmic.pl/zestawy-audi/992-intercooler-audi-a4-18t-b6.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.