Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, george napisał:

W planach poprawka softu?

Koniecznie, przeplywka 3 cale zalewa silnik. Jeździć sie nie da. 

Opublikowano

Szkoda czarnulki. Oby się w końcu odwdzięczyła, widuje czasem koło misiury :D

Opublikowano
  • Autor

Dziś strojenie. Chciałem ladny wykres udało sie to wmiare wystroić. 

 

20200622_172833.jpg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, TomaszNBR napisał:

Szkoda czarnulki. Oby się w końcu odwdzięczyła, widuje czasem koło misiury :D

Tak pracuje tam ?

Opublikowano

Do takiej mocy potrzebowałeś przepływkę 3 calową?

Opublikowano
  • Autor

Przy ostatnim strojeniu zamykała się seryjna tak wiem kolega ma 300 koni i seryjna przepływka :D

Opublikowano

Ciekawe...jaki masz max przepływ teraz przy tej mocy? U mnie ok 195 momentami 200 i seryjna przepływka daje radę.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, ulisses napisał:

Ciekawe...jaki masz max przepływ teraz przy tej mocy? U mnie ok 195 momentami 200 i seryjna przepływka daje radę.

Teraz mowi ze jest ok ale nie pamiętam jak dokladnie. Mi niestety nie ogarniała dlatego wolałem wrzucić 3 cale koszt nie duży ale spokój.  

Opublikowano

Biorąc pod uwagę DSMIC jest ładny wynik. 

Opublikowano

270KM i 350Nm przepływa 2.75 daje rade bez problemu, a przepływ 230 mierzy jak trzeba a nawet więcej zmierzy, 3 cale zamyka sie przy 306. Poczytajcie to forum troche:)

Opublikowano

Setup jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo - w tym przypadku dsmic. Wszystkie bajki o wynikach 250-260 km na dsmic w obecnych temperaturach można sobie wsadzić nie powiem gdzie. Ilość modów pokaźna ale wynik jak na włożoną kasę średni bo pewnie dsmic blokuje, no chyba że słupek już nie przyjmie więcej.

Opublikowano

Ja miałem 243KM i 365NM na dsmic,  teraz mam fmic i to samo :D i to nie blokada temperatury powietrza jeszcze, tylko mój słupek totalny szrot kompresja 7-8:decayed: gregory zrobił 250 z tego co pamiętam:)

Opublikowano
  • Autor

Nie chodziło aby nawalić koni tylko żeby był ładny wykres 

Opublikowano

A jak z Twoją hybryda? Dobra w końcu? Czy dał d*py?

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, TomaszNBR napisał:

A jak z Twoją hybryda? Dobra w końcu? Czy dał d*py?

Ta jest spoko spokojnie 260 na niej zrobili ale samochód na co dzień nie chciałem maksowac. 

Opublikowano

A ile on kasuje za hybrydke? I czy się opłaca serie z bfb?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, TomaszNBR napisał:

A ile on kasuje za hybrydke? I czy się opłaca serie z bfb?

Dałem 2500zł, fmic wtryski hybryda minimum. 

Opublikowano
20 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Dałem 2500zł, fmic wtryski hybryda minimum. 

:shock3: kupa kasy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe felgi, niestety musiałem oddac na reklamacje strasznie schodziła farba z mich jr. W ramach reklamacji dostałem 4 nowe kola w ciemniejszym kolorze.

Z autem tak naprawdę juz nic nie będę robił. 

Wymiana olejow rzeczy eksploatacyjnych i tyle.

Odkladam na nissana 350z i najprawdopodobniej  a4 pojdzie na sprzedaz a zamiast niej wpadnie golf sdi i 350 do zabawy. 

Wiec jakby ktoś chciał mega zadbana sztukę to zapraszam 

20200806_102443.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wymiana filtra, i żarówek na jesienne dni. 

Tak jak wyżej kupuje 350z, a4 zostanie raczej chyba ze znajdzie się odpowiedni kupiec.

Wpadnie tez koło z s6 jr18 na sprzedaż gdyby ktoś był zainteresowany. 

 

 

20201026_124554.jpg

20201026_125701.jpg

20201027_131739.jpg

Edytowane przez marekgolczynski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.