Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, roman_tyk napisał:

O koszty pisz do Grzesia

Jak widzisz to Pisze do Ciebie 

Jakbym uznal to za zasadne to bym pisal do niego

Opublikowano

Z Softem do skrzyni w zależności jaką masz  np stronic to 4500zl. Wszystko na gotowo. Zostawiasz auto i odbierasz pomodzone. 

Edytowane przez wampir

Opublikowano

potrzebuje tylko koło 

zrobienie softa mam u siebie za Free

skrzynia manual

Opublikowano

To szukaj na necie. Gregor nie sprzedaje kół oddzielnie. 

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Jak widzisz to Pisze do Ciebie 

Jakbym uznal to za zasadne to bym pisal do niego

Dokładnie, bo dzwoniłeś już do mnie w sprawie strojenia kilku sztuk 3.0tfsi.
 

Opublikowano
39 minut temu, gregor10 napisał:

Dokładnie, bo dzwoniłeś już do mnie w sprawie strojenia kilku sztuk 3.0tfsi.

Temat niestety juz nieaktualny, ale dziekuje ze pamietałeś.

Blizej mamy do Berlina

Opublikowano
  • Autor

jesli chodzi o zegary to polecam koszt chyba 280zl dla ewersji z radarami

https://moman.pl/pl/

Opublikowano
12 minut temu, roman_tyk napisał:

jesli chodzi o zegary to polecam koszt chyba 280zl dla ewersji z radarami

https://moman.pl/pl/

Sam przekładałes ?

Opublikowano
  • Autor

wytargalem licznik z auta, rozebralem na kawalki ale nie moglem zdjac wskazowki wiec wyslalem gosciowi i mi to zrobil

Opublikowano
1 minutę temu, roman_tyk napisał:

wytargalem licznik z auta, rozebralem na kawalki ale nie moglem zdjac wskazowki wiec wyslalem gosciowi i mi to zrobil

Mam do nich niedaleko to podjade.

Masz aktywny tylny dyfer czy zwykły ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Dev napisał:

Mam do nich niedaleko to podjade.

Masz aktywny tylny dyfer czy zwykły ?

Aktywny byl w s4 (https://www.audi-technology-portal.de/en/drivetrain/quattro_en/sport-differential) , nie wiem jak w a6, ale raczej podstawowy. Taki mam wpis w kodach:

G1G I GSP 8-speed automatic transmission for four-wheel drive vehicle
GH1 L HAG Basic rear axle differential

 

DEV co sie nie chwalisz ze masz s4 ;p

 

 

Opublikowano
3 godziny temu, roman_tyk napisał:

Aktywny byl w s4 (https://www.audi-technology-portal.de/en/drivetrain/quattro_en/sport-differential) , nie wiem jak w a6, ale raczej podstawowy. Taki mam wpis w kodach:

G1G I GSP 8-speed automatic transmission for four-wheel drive vehicle
GH1 L HAG Basic rear axle differential

 

DEV co sie nie chwalisz ze masz s4 ?

nie ma sie czym chwalic

mam dwie, trzecia płynie :wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

002.jpg 01a.jpg 01b.jpg 10.jpg

11.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg 8.jpg

mala sesja zimowa

Opublikowano

W zderzaku znajdują sie radary czy to przeciwmgielne?

Opublikowano
  • Autor

radary, wszystkie swiatla sa w lampach

Opublikowano
W dniu 13.11.2018 o 10:18, roman_tyk napisał:

Aktywny byl w s4 (https://www.audi-technology-portal.de/en/drivetrain/quattro_en/sport-differential) , nie wiem jak w a6, ale raczej podstawowy. Taki mam wpis w kodach:

G1G I GSP 8-speed automatic transmission for four-wheel drive vehicle
GH1 L HAG Basic rear axle differential

 

DEV co sie nie chwalisz ze masz s4 ;p

 

 

W A6 tez byl za doplata, ja mam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

fura idzie na sprzedaż, wstepnie forum potem alle drogo.

Opublikowano

Co Ty żeś znowu nawymyślał? 

 

Opublikowano
W dniu 23.12.2018 o 17:46, roman_tyk napisał:

fura idzie na sprzedaż, wstepnie forum potem alle drogo.

Romek możesz zmierzyć jaka średnicę ma to mniejsze koło kompresora ?

Opublikowano
  • Autor

przepraszam dev auto odjechalo do nowego wlasciciela w mgnieniu oka nawet nie zddazylem zmierzyc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.