Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

Foteli szukaj bo autko coraz ladniejsze tylko te nalesniki strasza :D Materiałowy kubełek jest całkiem fajną opcją :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, golden87 napisał:

Foteli szukaj bo autko coraz ladniejsze tylko te nalesniki strasza :D Materiałowy kubełek jest całkiem fajną opcją :D

No właśnie szukam intensywnie i guzik same szroty a jak już coś w niezłym stanie to kanapa dzielona a u mnie jest niedzielona :wallbash:

Kilka razy w ciągu dnia buszuje na alledrogo i Olx w poszukiwaniu foteli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

No właśnie szukam intensywnie i guzik same szroty a jak już coś w niezłym stanie to kanapa dzielona a u mnie jest niedzielona :wallbash:

Kilka razy w ciągu dnia buszuje na alledrogo i Olx w poszukiwaniu foteli...

Grupy na facebooku sprawdz, duzo jest tam aut na czesci, choc nie powiem ze czesto sie widuje fotele sport... ? Ale jak dasz ze poszukujesz moze cos się znajdzie :D

https://www.facebook.com/groups/1783125515295206/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

No właśnie szukam intensywnie i guzik same szroty a jak już coś w niezłym stanie to kanapa dzielona a u mnie jest niedzielona :wallbash:

Kilka razy w ciągu dnia buszuje na alledrogo i Olx w poszukiwaniu foteli...

też mam takie piękne fotele jak kolega:D

szukałem skóry potem patrzyłem na pół skóry i chyba wpadną materiałowe kubełki, bo można w ładnym stanie wyrwać a skóra często zajechane ciężko coś fajnego trafić w dobrej cenie..:)

ja mam składane to szybciej można dorwać.

jak się radyjko sprawuje?:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misieqq7 napisał:

też mam takie piękne fotele jak kolega:D

szukałem skóry potem patrzyłem na pół skóry i chyba wpadną materiałowe kubełki, bo można w ładnym stanie wyrwać a skóra często zajechane ciężko coś fajnego trafić w dobrej cenie..:)

ja mam składane to szybciej można dorwać.

jak się radyjko sprawuje?:)

A idź Pan z tymi fotelami...

Zmiana foteli ma u mnie priorytet jednak tak jak piszesz ciężko coś wyrwać.  Skóra hmmm jakbym trafił dobry stan i podgrzewane to może bym się zdecydował chociaż fanem skóry nie jestem. 

A radio elegancko bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i nadal uważam, że była to lepsza decyzja niż RNS-E ;) oczywiście to moje skromne zdanie ;)

 

Co do sprysków właśnie zjechałem z autostrady i psikają elegancko ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie radyjko:) i jestem takiego samego zdania co Kolega. 

Jestem ciekaw jakie stołki ogarniesz:)

Ja narazie odpuściłem bo swap hamulców czeka.   

Spryski podobno robią robotę.  Też są w planach Ale budżet narazie nie pozwala ?

To powodzenia w modach  będę śledził rezanie:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

A idź Pan z tymi fotelami...

Zmiana foteli ma u mnie priorytet jednak tak jak piszesz ciężko coś wyrwać.  Skóra hmmm jakbym trafił dobry stan i podgrzewane to może bym się zdecydował chociaż fanem skóry nie jestem. 

A radio elegancko bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i nadal uważam, że była to lepsza decyzja niż RNS-E ;) oczywiście to moje skromne zdanie ;)

 

Co do sprysków właśnie zjechałem z autostrady i psikają elegancko ????

Normalnie leciałeś prędkością autostradową i mogłeś psikać? Mi wtedy strasznie nisko psika i na sucho trze szybę. Muszę zwolnić i dopiero.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcinL napisał:

Normalnie leciałeś prędkością autostradową i mogłeś psikać? Mi wtedy strasznie nisko psika i na sucho trze szybę. Muszę zwolnić i dopiero.

Nawet przy 160-170 psikają elegancko żadnego tarcia na sucho specjalnie sprawdzałem jak się zachowują przy różnych prędkościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

Nawet przy 160-170 psikają elegancko żadnego tarcia na sucho specjalnie sprawdzałem jak się zachowują przy różnych prędkościach. 

A na postoju jak psikasz, to leci Ci po dach? Może ja jakieś do d*py kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MarcinL napisał:

A na postoju jak psikasz, to leci Ci po dach? Może ja jakieś do d*py kupiłem...

No własnie nie leci i to mnie cieszy :) poprzednie tradycyjne spryski psikały tak, że było na dachu i  na bocznych szybach oraz drzwiach. Teraz leci dobrze tam gdzie powinno. 
Na postoju zasięg jest około 3/4 szyby może trochę więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

No własnie nie leci i to mnie cieszy :) poprzednie tradycyjne spryski psikały tak, że było na dachu i  na bocznych szybach oraz drzwiach. Teraz leci dobrze tam gdzie powinno. 
Na postoju zasięg jest około 3/4 szyby może trochę więcej. 

A trochę piłowałeś spryski żeby ustawić wysokość? Widocznie ja jakieś chińskie kupiłem :D Jakbyś mógł, to nagraj foto jak Ci to psika. Ja też coś spróbuję nagrać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcinL napisał:

A trochę piłowałeś spryski żeby ustawić wysokość? Widocznie ja jakieś chińskie kupiłem :D Jakbyś mógł, to nagraj foto jak Ci to psika. Ja też coś spróbuję nagrać.

Nie piłowałem - dałem na maxa do góry. Nagram coś po weekendzie (w poniedziałek) bo cały weekend w pracy od 8 do 20 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Wszyscy mają mgiełki - mam i ja :banan: 

 

 

IMG_20190301_134322.jpg

Ciesze się, że zadowolony :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Damianq napisał:

Ciesze się, że zadowolony :)

No ba - zakupione z dobrego miejsca :) - dziękować raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcinL napisał:

A trochę piłowałeś spryski żeby ustawić wysokość? Widocznie ja jakieś chińskie kupiłem :D Jakbyś mógł, to nagraj foto jak Ci to psika. Ja też coś spróbuję nagrać.

Jak wyszedłem z pracy nagrałem film jak działają na postoju:

Ps. nie linczujcie mnie za wycieraczki - już jadą nowe jednak czekałem na wiosnę :guma:

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Jak wyszedłem z pracy nagrałem film jak działają na postoju:

Ps. nie linczujcie mnie za wycieraczki - już jadą nowe jednak czekałem na wiosnę :guma:

Ładnie psika. Moje zdecydowanie gorzej psikaja. Będzie trzeba chyba na wypłatę kupić. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało asertywny jednak jestem - na oglądałem się na forum oklejonych dekorów i dziś zacząłem pierwszy etap realizacji planu, który już od dawna wziął na pierwszej stronie - oklejanie dekorów szczotkowanym alu. 

Dziś pierwszy etap czyli popielniczka i ramka. 

Swoją drogą zastanawiam się czy tylną popiołkę też okleić? 

W niedługim czasie okleję resztę dekorów. 

W razie co link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/folia-okleina-aluminium-szczotkowane-152-x-50cm-7276330676?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Z innej bajki: niedawno przepaliła mi się postojówka i postanowiłem zamówić ledy oczywiście od TOMNIKa, jednak czekając aż dotrą na szybko kupiłem na allegro takie :

https://allegro.pl/oferta/57-led-w5w-smd-t10-canbus-can-bus-najmocniejsza-7109522052?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Błędu faktycznie nie ma ale niestety nie mieszczą się w dziurze w lampie :wallbash:

 

 

IMG_20190305_153943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Mało asertywny jednak jestem - na oglądałem się na forum oklejonych dekorów i dziś zacząłem pierwszy etap realizacji planu, który już od dawna wziął na pierwszej stronie - oklejanie dekorów szczotkowanym alu. 

Dziś pierwszy etap czyli popielniczka i ramka. 

Swoją drogą zastanawiam się czy tylną popiołkę też okleić? 

W niedługim czasie okleję resztę dekorów. 

W razie co link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/folia-okleina-aluminium-szczotkowane-152-x-50cm-7276330676?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Z innej bajki: niedawno przepaliła mi się postojówka i postanowiłem zamówić ledy oczywiście od TOMNIKa, jednak czekając aż dotrą na szybko kupiłem na allegro takie :

https://allegro.pl/oferta/57-led-w5w-smd-t10-canbus-can-bus-najmocniejsza-7109522052?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Błędu faktycznie nie ma ale niestety nie mieszczą się w dziurze w lampie :wallbash:

 

 

IMG_20190305_153943.jpg

No i fajnie wygląda. Jak Ci poszło wycięcie w popielniczce? Przy biegach ten chrom ściągałeś czy dałeś radę dociskając i precyzyjnie dociąć?  Tylnej ja osobiście nie obklejałem, bo fajnie zlewa się z tunelem, a tak to będzie taki rodzynek.

Dociągnij tylko rogi w popielniczce i będzie git.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, MarcinL napisał:

No i fajnie wygląda. Jak Ci poszło wycięcie w popielniczce? Przy biegach ten chrom ściągałeś czy dałeś radę dociskając i precyzyjnie dociąć?  Tylnej ja osobiście nie obklejałem, bo fajnie zlewa się z tunelem, a tak to będzie taki rodzynek.

Dociągnij tylko rogi w popielniczce i będzie git.

Wyjąłem cały ten czarny plastik z dwoma chromami :) - nie było to takie trudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

 

Wyjąłem cały ten czarny plastik z dwoma chromami :) - nie było to takie trudne :)

Da się? Ja nawet nie próbowałem :D to na jakieś zatrzaski siedzi?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...