Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Panowie... 

Jak mnie się kolorowy fis podoba... 

Ale czytałem kiedyś, że do BKE problem dorwać kolor bo z immo są jazdy wtedy

Darku!:) ciężko to jest kolor fis  do b7 w 1.8t dostać.  Jak już  jest to cena zwala z nóg.  . a do diesla w fajnej kasie można dorwać:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, qruku napisał:

Skręcił do zdjęcia ?:nabijasie:

Niedługo będę musiał zwiększyć bo widzę, ze mało kto wierzy w przebieg ?

9 godzin temu, golden87 napisał:

Kolor FIS fajna rzecz, ale zeby miec takie bajery to trzeba miec vFiz modul dodatkowo ;) a kolega @Norbas zrobił by aktulizacje vFiza bo już sa ładne ikonki oooo :)

image.png

PS. 300 zaraz tez u mnie

Mam aktuala ale są małe komplikacje z moimi zegarami i nie wszystko śmiga jak należy... mam nowszy zestaw i sterownik wiec Mario musiałby się chyba pobawić z vfiz coby go wystroić... 

jaka temp  egt przy przyspieszaniu/ pałowaniu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Norbas napisał:

Mam aktuala ale są małe komplikacje z moimi zegarami i nie wszystko śmiga jak należy... mam nowszy zestaw i sterownik wiec Mario musiałby się chyba pobawić z vfiz coby go wystroić... 

a co czesto Ci sie restartuje? Ja zauwazylem ze po ustawieniu alarmow na te same parametry ktore mam wysiwetlane czesto lapal reboota, jak wylacze alaramy wszystko malina.

28 minut temu, Norbas napisał:

jaka temp  egt przy przyspieszaniu/ pałowaniu ? 

Takie na maksa palowania po miescie nie mialem okazji robic, ale ogolnie mowia ze jezdze mocno dynamicznie nacodzien ? i tam w miescie rzadko kiedy 750 stopni przekraczam.

Ostatnio smigalem po "zagranicznym autobanie ?" i tam predkosci 150-200 nie przekroczylo 890. Duzo zalezy od tego jak deptasz gaz, ale z tego co wiem EDC16 ma takie mozliwosci ze przy osiagniciu danej temperatury juz ucina dawki co by nie przytopić nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, golden87 napisał:

a co czesto Ci sie restartuje? Ja zauwazylem ze po ustawieniu alarmow na te same parametry ktore mam wysiwetlane czesto lapal reboota, jak wylacze alaramy wszystko malina.

Takie na maksa palowania po miescie nie mialem okazji robic, ale ogolnie mowia ze jezdze mocno dynamicznie nacodzien ? i tam w miescie rzadko kiedy 750 stopni przekraczam.

Ostatnio smigalem po "zagranicznym autobanie ?" i tam predkosci 150-200 nie przekroczylo 890. Duzo zalezy od tego jak deptasz gaz, ale z tego co wiem EDC16 ma takie mozliwosci ze przy osiagniciu danej temperatury juz ucina dawki co by nie przytopić nic

U mnie jak wejdę w diagnostykę i sprawdzę bloki to wyłącza mi dane z ecu... jak nic nie grzebie to jest ok. Ikonki mi nie wyświetlają w 100% i logo przy odpalaniu. Mimo tych niedociągnięć jestem zadowolony ;) 

ja teraz na trasie do pl monitorowalem egt i przy palowaniu powyżej 820 nie przebijało. Nawet jak dpf się wypalał gdzie stała temp przy 1800-2600 wynosi 810 to podczas przyspieszania na wzniesieniach obniżał temp do 600-700... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jeszcze jakas felga na lato, te sobie na zimowki zostawic i bedzie cacy ;)

Mi tu sie widzi 17-stka a A5 z ET28 [taki wzor]

image.png

na 205/50 (albo 215-225/45) oponie, calkiem ladnie by sie rozlozyla, a nie bedzie utraty komfortu :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, golden87 napisał:

No to teraz jeszcze jakas felga na lato, te sobie na zimowki zostawic i bedzie cacy ;)

Mi tu sie widzi 17-stka a A5 z ET28 [taki wzor]

image.png

na 205/50 (albo 215-225/45) oponie, calkiem ladnie by sie rozlozyla, a nie bedzie utraty komfortu :)

Miałem w planach 18-stki ale okazja na fotele i mody w środku oddaliła ten plan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie na 18-stce, przy obecnej mocy mozesz stracic dosc sporo na dynamice i spalanie w gore, w zaleznosci juz jaka wizja docelowa na auto ?
A na wiekszosci 18-stej 225 bedzie mialo lekki naciag (8,5j) i kazdy nie planowany kontakt z kraweznikiem konczy sie rysnieta felga.

Ja czasem jak jezdze po tym dziurawym Elblagu, to zazdroszcze tym auto na seria zawieszeniu i mniejszej feldze ale coz takie uroki tunningow.

Wnetrze wazniejsze, a teraz felgi pewnie beda trzymac cene przed sezonem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, golden87 napisał:

Ogolnie na 18-stce, przy obecnej mocy mozesz stracic dosc sporo na dynamice i spalanie w gore, w zaleznosci juz jaka wizja docelowa na auto ?
A na wiekszosci 18-stej 225 bedzie mialo lekki naciag (8,5j) i kazdy nie planowany kontakt z kraweznikiem konczy sie rysnieta felga.

Ja czasem jak jezdze po tym dziurawym Elblagu, to zazdroszcze tym auto na seria zawieszeniu i mniejszej feldze ale coz takie uroki tunningow.

Wnetrze wazniejsze, a teraz felgi pewnie beda trzymac cene przed sezonem. ;)

No to teraz dałeś mi do myślenia...

Plany to mam oczywiście jak już wizualnie ją ogarnę tak, że stwierdzę teraz to już wszystko to myślałem aby dalej dążyć do podnoszenia mocy i zabawy z osprzętem - to raczej plan na najbliżej przyszły rok. 

Jeżeli w końcu nastąpi konieczność to zawias niżej na zestawie einbach -30 - bo póki co całe zawieszenie (poza pojedynczymi tulejkami, łącznikami i końcówkami + dwa wahacze) całe Ori. 

Poza tym większość przebiegu pokonuję autostradami i chciałem zdecydowanie niższy balon aby lepiej się ziemi trzymać.

Hmmm będę musiał to jeszcze przemyśleć... Osobiście wydaje mi się, że między 16" a 17" nie ma wielkiej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po powrocie wpadły naklejki ??? 

 

IMG_20190430_175614__01.jpg

IMG_20190430_175739__01.jpg

 

Kolejny cel:

Przycisk otwierania klapy z kabiny - już namierzyłem części

No i kolorowy licznik 8E0920931L - w trakcie poszukiwań ?

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę mnie  nie było - ale to nie znaczy, że temat umarł :D

w między czasie wpadł kolejny serwis Olejowy - i niezgrabne rączki ułamały obudowę bagnegu :wallbash: ale zaraz następnego dnia wpadła nowa rurka :D

Ogólnie modzenie musiało poczekać - bo gorący okres w pracy to po pierwsze, a po drugie weselicho mi się zbliża - w sumie to chyba to po drugie powinno być jako po pierwsze :kox:

 

No ale dziś znalazłem trochę czasu i tak oto: 

natchniony tym wpisem: 

W dniu 16.04.2019 o 21:06, Misieqq7 napisał:

no to Darku teraz czas na przycisk otwierania klapy z  kabiny , bardzo pożyteczna rzecz:)

Wpadło:

 IMG_20190607_195402.jpg

 

Poza tym znalazłem czas na  podłączenie modułów od Krzyśka @kkam super sprawa - dzięki wielkie!!! 

A tak to hula: 

 

 

Oczywiście nie zabrakło funkcji tilt :banan::

 

No i aby dopełnić  dzieła wpadły też blendy LED lusterek i zostały podpięte pod moduł od Krzysia :banan:

 

 

 

A po całym dniu zabawy moja kobieta wysłała mi to :D:D:D

 

signal-2019-06-07-145820.jpg

Edytowane przez lewiatan1989
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee Panie widzę na bogato:)

Klapa z kabiny fajna sprawa   Ale ten moduł jeszcze lepszy bajer:)

Zazdroszczę:)

 

O MNIE kolega kkam coś zapomniał:D 

A ja się pochwalę że stołki zmieniłem:)

Muszę chyba temat założyć wkoncu 

A diody od Ciebie świecą super jeszcze raz dzięki:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Misieqq7 napisał:

Ee Panie widzę na bogato:)

Klapa z kabiny fajna sprawa   Ale ten moduł jeszcze lepszy bajer:)

Zazdroszczę:)

 

O MNIE kolega kkam coś zapomniał:D 

A ja się pochwalę że stołki zmieniłem:)

Muszę chyba temat założyć wkoncu 

A diody od Ciebie świecą super jeszcze raz dzięki:)


No koniecznie zakładaj - ciekaw jestem tych stołków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lusterkami fajna sprawa.

Żeby funkcja tilt działała, to co musi być podłączone i ile pin lusterka?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcinL napisał:

Z lusterkami fajna sprawa.

Żeby funkcja tilt działała, to co musi być podłączone i ile pin lusterka?

 

Przede wszystkim musi być moduł, który obsługuje tę funkcję -  ja mam lustra 10 pin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wpadłem do domu i pierwsze co odpakowałem paczuszkę - dzięki @Stichy 

 

@kaju to kiedy się widzimy?? ???

IMG_20190621_123304.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lewiatan1989 napisał:

No to wpadłem do domu i pierwsze co odpakowałem paczuszkę - dzięki @Stichy 

 

@kaju to kiedy się widzimy?? ???

IMG_20190621_123304.jpg

Też mam taki zestaw w domu... i niewiem kiedy montaż..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Też mam taki zestaw w domu... i niewiem kiedy montaż..

Sam będziesz rzeźbić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...