Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na allegro są dwa fajne komplety pół skóry, grzane tył rozkładany   Jeden ma fotel kierowcy przetarty.  Jeden to alkantara  a drugie to speedy z s linę:)

Wsumie nie wiem jakich Ty szukasz :)

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Misieqq7 napisał:

Na allegro są dwa fajne komplety pół skóry, grzane tył rozkładany   Jeden ma fotel kierowcy przetarty.  Jeden to alkantara  a drugie to speedy z s linę:)

Wsumie nie wiem jakich Ty szukasz :)

Allegro, Olx i forum przeglądam na bieżąco. 

Ja niestety mam tył niedzielony. 

Szukam takich jak na zdjęciu tylko zastanawiam się jaki do nich jest kolor boczków. (Zdjęcie zapożyczone z neta)

Oczywiście ogromne znaczenie ma dla mnie stan. 

 

094a7c6845629494fc009c81e6e3.jpeg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
38 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Allegro, Olx i forum przeglądam na bieżąco. 

Ja niestety mam tył niedzielony. 

Szukam takich jak na zdjęciu tylko zastanawiam się jaki do nich jest kolor boczków. (Zdjęcie zapożyczone z neta)

Oczywiście ogromne znaczenie ma dla mnie stan. 

 

094a7c6845629494fc009c81e6e3.jpeg

U mnie w temacie zobacz sobie kolor boczków, bo mam takie fotele od nowości jako pakiet sport.

Opublikowano
38 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Allegro, Olx i forum przeglądam na bieżąco. 

Ja niestety mam tył niedzielony. 

Szukam takich jak na zdjęciu tylko zastanawiam się jaki do nich jest kolor boczków. (Zdjęcie zapożyczone z neta)

Oczywiście ogromne znaczenie ma dla mnie stan. 

 

094a7c6845629494fc009c81e6e3.jpeg

Też fajne :)

sto razy lepsze niż te co mamy teraz :D he

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, MarcinL napisał:

U mnie w temacie zobacz sobie kolor boczków, bo mam takie fotele od nowości jako pakiet sport.

One są materiałowe? To chyba takie jak przy moich plackach. 

A fotele wygodne? 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

One są materiałowe? To chyba takie jak przy moich plackach. 

A fotele wygodne? 

Materiałowe.

Wygodne i fajnie trzymają. Tylko jeden minus, że od kierowcy lewy boczek oparcia wyciera się mocno. U mnie np. od pasa jest przetarte co widać na jednym ze zdjęć. Zwróć na to uwagę jak będziesz przez neta chciał kupić.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MarcinL napisał:

Materiałowe.

Wygodne i fajnie trzymają. Tylko jeden minus, że od kierowcy lewy boczek oparcia wyciera się mocno. U mnie np. od pasa jest przetarte co widać na jednym ze zdjęć. Zwróć na to uwagę jak będziesz przez neta chciał kupić.

Wiem... No będę przez neta kupował bo do laluni ich nie zmieszczę chyba ?

 

Opublikowano

Widzę że powoli pędzisz z modami tak jak i ja ;)

Pięknie doinwestowane autko i mody oczywiście na plus. Masz videorejestrator połączony z radiem android? To jakiś konkretny chiński videorejestrator? Jesteś z niego zadowolony? Ma czujnik ruchu czy nagrywa w pętli cały czas?

Aż miło popatrzeć jak ludzie dbają tu o auta i mają na ich punkcie bzika ;)

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Mordeliuss napisał:

Widzę że powoli pędzisz z modami tak jak i ja ;)

Pięknie doinwestowane autko i mody oczywiście na plus. Masz videorejestrator połączony z radiem android? To jakiś konkretny chiński videorejestrator? Jesteś z niego zadowolony? Ma czujnik ruchu czy nagrywa w pętli cały czas?

Aż miło popatrzeć jak ludzie dbają tu o auta i mają na ich punkcie bzika ;)

Wideorejestrator kupiłem razem z radiem. Czujnika ruchu nie ma. Nagrywa u mnie w pętli, na karcie pamięci trzyma nagrania z dwóch dni. Nagrywa jeszcze 10 min po zgaszeniu samochodu.

Z jakości nagrania jestem bardzo zadowolony. Już raz mnie uchronił przed mandatem. 

Tu link do wideorejestratora:
https://s.click.aliexpress.com/e/bTpeAROh

Opublikowano

No ja właśnie szukałem czegoś dedykowanego do tego Androida w Polsce bo nie chciałem zamawiac z chin ale potrzebuje coś z czujnikiem zblizeniowym. Niestety okolica w której parkuje wymaga tego ode mnie mimo, że mam AC. Mam dwie czy trzy sąsiadki które parkują bardzo blisko mojego auta a nie są orłami w prowadzeniu auta.

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Mordeliuss napisał:

No ja właśnie szukałem czegoś dedykowanego do tego Androida w Polsce bo nie chciałem zamawiac z chin ale potrzebuje coś z czujnikiem zblizeniowym. Niestety okolica w której parkuje wymaga tego ode mnie mimo, że mam AC. Mam dwie czy trzy sąsiadki które parkują bardzo blisko mojego auta a nie są orłami w prowadzeniu auta.

Bardzo dobrze rozumiem Twój lęk. Ja na szczęście mam monitorowany parking. Z tego co widziałem na Alie są dostępne takie rejestratory z detekcją ruchu. Pozostaje jednak kwestia zasilania jego, jeżeli miałbym być pod USB do stacji to radio musiało by być w stanie czuwania (czyli cały czas pobierało by prąd).

Opublikowano
50 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Bardzo dobrze rozumiem Twój lęk. Ja na szczęście mam monitorowany parking. Z tego co widziałem na Alie są dostępne takie rejestratory z detekcją ruchu. Pozostaje jednak kwestia zasilania jego, jeżeli miałbym być pod USB do stacji to radio musiało by być w stanie czuwania (czyli cały czas pobierało by prąd).

Więc chyba zdecyduje się na normalny videorejestrator z opcją wzbudzania przy ruchu :)

Mam jeszcze pytanie :) Możesz pokazać mi jaką masz kamere cofania i jak masz rozwiązane zamocowanie?  Aktualnie mam u siebie w lampce dedykowaną ale nie dość ze wywala błąd spalonej żarówki do lampka świeci niczym zapałka i nijak ma się do drugiej która świeci mocno. Chciałem kupić uniwersalną i jakoś zamontować ją w blendzie stąd moje pytanie jak wygląda to u Ciebie :)

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Więc chyba zdecyduje się na normalny videorejestrator z opcją wzbudzania przy ruchu :)

Mam jeszcze pytanie :) Możesz pokazać mi jaką masz kamere cofania i jak masz rozwiązane zamocowanie?  Aktualnie mam u siebie w lampce dedykowaną ale nie dość ze wywala błąd spalonej żarówki do lampka świeci niczym zapałka i nijak ma się do drugiej która świeci mocno. Chciałem kupić uniwersalną i jakoś zamontować ją w blendzie stąd moje pytanie jak wygląda to u Ciebie :)

U mnie też majfrendy przyszły z pomocą:

https://s.click.aliexpress.com/e/b0cCWSmV

A w lampach mam ledy by TOMNIK :)

Opublikowano

To chyba czas kupić z allegro najtańszą na wsporniku i zamontować ją po swojemu :)

 

Opublikowano
Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

To chyba czas kupić z allegro najtańszą na wsporniku i zamontować ją po swojemu :)

 

Na ali widziałem też kamerkę w uchwyt rączki. Kilka osób na forum ma taką kamerkę i też dobry obraz. Wygląda praktycznie jak ori z Q5. Jak znajdę, to Ci podeślę.

edit

znalazłem https://pl.aliexpress.com/item/Dynamiczny-Trajektorii-Linii-Parkowania-Samochod-w-Rewers-Backup-Tu-owia-Uchwyt-Kamery-Do-VW-Jetta-Touareg/32845328758.html?spm=a2g17.search0104.3.1.e16c14fatTRrW4&transAbTest=ae803_5&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_2_10065_10068_319_317_10696_10084_453_10083_454_10618_10304_10307_10820_10821_10301_537_536_10902_10843_10059_10884_10887_321_322_10103%2Csearchweb201603_51%2CppcSwitch_0&algo_pvid=fef142d7-165a-4117-a9f6-da63c2dade5c&algo_expid=fef142d7-165a-4117-a9f6-da63c2dade5c-0

Edytowane przez MarcinL

Opublikowano
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

U mnie też majfrendy przyszły z pomocą:

https://s.click.aliexpress.com/e/b0cCWSmV

A w lampach mam ledy by TOMNIK :)

ma taką samą;p 

brałem odrazu z radiem , ale żeby działała bez zakłóceń musiałem przez przekaźnik podłączyć;p

działa bez problemu:P

Opublikowano
6 minut temu, MarcinL napisał:

Na ali widziałem też kamerkę w uchwyt rączki. Kilka osób na forum ma taką kamerkę i też dobry obraz. Wygląda praktycznie jak ori z Q5. Jak znajdę, to Ci podeślę.

Byłbym mega wdzięczny :) przyznam, że też myślałem o tej kamerce w rączce bo i tak mam automatyczne otwieranie więc jak klamka padiez a chwile to nie będzie to problem. Niestety kamerka na mocowaniu z Allegro mocno szpeci i zastanawiam się jak to przerobic.

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Misieqq7 napisał:

ma taką samą;p 

brałem odrazu z radiem , ale żeby działała bez zakłóceń musiałem przez przekaźnik podłączyć;p

działa bez problemu:P

Ja podłączyłem przez filtr przeciwzakłóceniowy od CB - też hula :)

Opublikowano
  • Autor

No i dojechały :D :D:D

Ledy w przeciwmgielne od majfrendów - zobaczymy jak to będzie świeciło... ale to jeszcze trochę, ponieważ muszę dorwać kanał i spróbować dojść do przeciwmgielnych bez zrzucania zderzaka - zbyt leniwy jestem :D

 

IMG_20190319_165418.jpg

IMG_20190319_165459.jpg

Opublikowano

Ciekawe jak z błędami? Daj znać czy coś wyrzuca ;) Sam bym zakupił bo tylko halogena mi na froncie w LED brakuje :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.