Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Adam87 napisał:

Czyli po nocach można śmigać:grin:

 

1 minutę temu, Gremlin0209 napisał:

Bajka ?

Dzięki Panowie. 

3 minuty temu, kamil-vag napisał:

To jeszcze dołem jak dasz ledy to już ładne wypełnienie całej drogi przed autem pewnie... 

Tak ?? jak zapodam  swoje przeciwmgłowe Led to już mega widno w każdą stronę - mega opcja na drogi gdzie na poboczach tylko czekają dziki, jelenie i łosie aby skasować furmankę. 

Opublikowano

2w1 wygląd + mega poprawa święcenia, takie rzeczy to się rozumie ?

Opublikowano
W dniu 18.01.2020 o 14:20, kamil-vag napisał:

To jeszcze dołem jak dasz ledy to już ładne wypełnienie całej drogi przed autem pewnie... 

Kamil a mówiłeś że te hella classic bihalo słabo świecą na h7. A tu widzę, że jest przepaść w stosunku do zwykłych h7 :)

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano

Nie o Darkach bihalo nie mówiłem nic złego, narzekałem ciągle na bihalo ale na Hella3/Hella Intemo na H7 i teraz jak zobaczyłem co się dzieje u Darka to wiem, że miałem rację... Hella3 czy Intemo nie nadaję sie pod H7 - te żarówki świecą dopiero dobrze, ale z żarnikami... miałem te classic montować w B6, ale ona jest taka duża, że zrezygnowałem i zamontowałem te hella3

Tu jaka duża jest ta Classic, robiłem przymiarki na B6 :P

72611577_409403473083795_5595312857257345024_n.jpg

 

Opublikowano

Świeca rewelacyjnieee ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mało ostatnio się w temacie dzieje... 

Żona dała bana na mody :D 

Ale spokojnie zbieram wszystkie zaskórniaki do świnki :D 

Kilka dni temu przyjechały poduszki od majfrendów - mam nadzieję, że bez gratisu :D 

 

IMG_20200305_162728__01__01.jpg

IMG_20200305_162933__01.jpg

 

Dodatkowo wpadło małe spa bo już patrzeć na samochód nie mogłem ... 

 

IMG_20200305_143027.jpg

IMG_20200305_155532__01.jpg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Darek, lepiej się przyznaj, że nie masz czasu nawet dobrze się wyspać, a nie na żonę będziesz zganiał

Opublikowano

a mi paczki z alli nie przychodzą tylko kasę zwracają :smutas:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, kamil-vag napisał:

Darek, lepiej się przyznaj, że nie masz czasu nawet dobrze się wyspać, a nie na żonę będziesz zganiał

A Ty sypać musisz :P

Na kogoś zganiać trzeba :D dla zasady :D

5 godzin temu, Frond Side napisał:

a mi paczki z alli nie przychodzą tylko kasę zwracają :smutas:

Moje idą ale jak krew z nosa ... a zamówione na koniec stycznia - czekam jeszcze na dwie do Audi oczywiście :D

 

Opublikowano

Jak tu stop modów, jak musisz obowiązkowo zrobić kierę z B8/A5 i jakieś ładniejsze stołki zapodać ^^ 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, kamil-vag napisał:

Jak tu stop modów, jak musisz obowiązkowo zrobić kierę z B8/A5 i jakieś ładniejsze stołki zapodać ^^ 

Co Ty się moich stołków czepiasz ? 

Przecież jeszcze roku nie mają a przedtem placki były. 

Opublikowano

Ake zawsze możesz mieć jeszcze lepsze:wink4:

Opublikowano

Darek, My Ci tylko dobrą drogę wskazujemy ? tylko wiesz, droga ta podróż... ?

Opublikowano
  • Autor

No więc wpadła kolejna mała rzecz do audi :)

Baaaaa nawet żonka skwitowała, że ładnie wygląda :D

Gałka a4 b8 s-line 

 

IMG_20200313_091004.jpg

IMG_20200313_091023.jpg

Opublikowano

Piękna czarnulka, pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Ładnie siadło ??

 

13 minut temu, Olgierd93 napisał:

Piękna czarnulka, pozdrawiam :)

Dzięki Panowie :hi:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Pasuje :ok2:

Jakie koszta?

Opublikowano

pasuje ta gałka, ten element aluminiowy jest w macie, czy tylko na foto tak wyszło?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.