Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 Avant BRD mod na 250+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uszczelka została założona oczywiście nowa i na wcześniej wyszorowaną i czystą powierzchnię?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Unf napisał:

Uszczelka została założona oczywiście nowa i na wcześniej wyszorowaną i czystą powierzchnię?

Oczywiście 

 

Opublikowano

Może masz przedmuch pomiędzy flanszą turbny a kolektorem wydechowym,fabrycznie nie ma tam uszczelki .

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, karol1981 napisał:

Może masz przedmuch pomiędzy flanszą turbny a kolektorem wydechowym,fabrycznie nie ma tam uszczelki .

Tam uszczelka przychodzi metalowa.

jutro może zajrzę zobaczyć co tam się dzieje .

Opublikowano

Jestem pewien że tam nie ma uszczelki bo sam ostatnio dobierałem jakąś żeby było szczelnie .Nawet etka nie podaje numeru.

Opublikowano
W dniu 19.09.2019 o 15:17, Unf napisał:

Znamy kogoś kto stroi auta zdalnie za wyraźnie niższą cenę niż ci złodzieje "tunerzy" co za stare auta i stare sterowniki trzepią horrendalne kwoty. Jedyny minus - nie masz kresek z hamowni. Czy warty zaufania? Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś narzekał na współpracę z @Łukasz13 :)

Inna opcja to zrobienie logów. Tuner wysyła soft. Znajomemu tak chipował @spanky AVF. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał:

Inna opcja to zrobienie logów. Tuner wysyła soft. Znajomemu tak chipował @spanky AVF. 

Tak tylko ,że podobno jest ciężko po logach ustawić hybryde. Narazie zostaje opcja oskubania mnie przez tunerów z firm.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, karol1981 napisał:

Jestem pewien że tam nie ma uszczelki bo sam ostatnio dobierałem jakąś żeby było szczelnie .Nawet etka nie podaje numeru.

Masz jakieś zdjęcie poglądowe o które miejsce dokładnie Ci chodzi ?

Skręcając turbine są 3 uszczelki .Od strony ciepłej ,od spływu oleju i właśnie od strony kolektora plus wymienione miedziane podkładki od dopływu oleju do turbiny (czy jak to zwał) wymieniona także uszczelka kolektora ponieważ demontowałem turbine razem z kolektorem wydechowym no i żeby było łatwiej wyciągnąłem chlodniczkę EGR przy której są dwie uszczelki oczywiście też wymienione na nowe.

Opublikowano
2 godziny temu, Lygrys napisał:

Tak tylko ,że podobno jest ciężko po logach ustawić hybryde. Narazie zostaje opcja oskubania mnie przez tunerów z firm.

Nie wiem z której części małopolski jesteś, ale od Krakowa ~100 km jest @gregor10 w Jaśle.

Edytowane przez george

Opublikowano

Tylko gregor dzisiaj to pewnie zapisy robi już na 2021 ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.09.2019 o 21:41, george napisał:

Nie wiem z której części małopolski jesteś, ale od Krakowa ~100 km jest @gregor10 w Jaśle.

Zapomniałem o nim ,170km z Zakopanego do Jasła mam. Zadzwonię i dopytam. Dzięki za informacje.

Witam Panowie nie miałem czasu na dzwonienie po tunerach auto jeździ dalej. Przedmuchów nie usunąłem ,turbiny też nie ustawiłem u tunera po przez chip. Auto stoi na sprzedaż gdyby był ktoś zainteresowany zapraszam PRIV . I taka smutna informacja przesiadłem się na Mazde 6 z 2012 roku więc na jakiś czas będę musiał opuścić te forum.

Edytowane przez Lygrys
...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.