Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G BASIC (LOW)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 11.05.2018 o 21:12, wikary napisał:

a masz link do mmi 3g high

Opublikowano

A sprawdziłeś co jest pod linkiem ? 

Opublikowano
2 minuty temu, wikary napisał:

A sprawdziłeś co jest pod linkiem ? 

tak

3GH 6.26.1 8R0051884FC.part01.rar

Opublikowano

Jest 12 częsci

strona.jpg

Edytowane przez wikary

Opublikowano

Witam.

Podepne sie pod temat. Chciałbym zaktualizowac mapy do wersji 2018 z tej strony: http://www.a5oc.com/forums/a5-general-q/113737-mmi-3g-3gp-navigation.html

Wybaczcie moje pytania, jestem jeszcze trochę zielony w tym temacie i dopiero zaczynam ogarniać

Co muszę zrobic zanim zaczne wgrywac w/w mapy??

Posiadam MMI 3G High i B&O:

 

 

 

33143380_1741003739327446_3713416255831539712_n.jpg

Opublikowano

Witam,

Posiadam A4 B8 polift (2013r) i chciałby aktualizować mapy do najnowszej wersji. Znalazłem soft oraz mapy tutaj na forum MAPY (chyba, że są jakieś inne dostępne do tego MMI ??)

i teraz mam obawy czy nie usunę sobie języka polskiego w MMI ?

 

32231552_1997318250340522_7816691147002085376_n+_1_.jpg

Opublikowano

Jak wgrasz same mapy to nie

Opublikowano

Wgrywaj mapy na ten soft .

Opublikowano

a co z aktywatorem ?

Będzie się dało je potem aktywować ?

bo jak widzę to raczej trzeba mieć K0260?

Opublikowano

Wrzuciłem mapy 2018 z linku https://mega.nz/#F!Nd0RBC6T!pdHhERw9dF9he3kdfvrkxw

i wszystko navi działała 3 minuty. Próbowałem ją aktywować ale się nie udało. Ma ktoś aktywator pod soft k0257 i te mapy albo wie ktoś jak to zrobić?

Opublikowano
2 godziny temu, Dj.Kisiel napisał:

Wrzuciłem mapy 2018 z linku https://mega.nz/#F!Nd0RBC6T!pdHhERw9dF9he3kdfvrkxw

i wszystko navi działała 3 minuty. Próbowałem ją aktywować ale się nie udało. Ma ktoś aktywator pod soft k0257 i te mapy albo wie ktoś jak to zrobić?

Jakim aktywatorem to robiłeś,  musisz mieć taki "Audi_3GB_Fix_K0260", tylko nie wiem czy na k0257 pójdzie, ja mam k0260 i działa.

Opublikowano

Ten aktywator nie uwali mi softu K0257 skoro jest do K0260?

Opublikowano

Działa z tym aktywatorem .

Opublikowano

Żeby zainstalować mapy 2018 trzeba najpierw podnieść wersję softu. Najnowsza to K0942_3 

Najnowsze mapy to 6.26.1

Opublikowano

Mylisz wersje nawigacji .

Piszemy tutaj o wersji basic  .

Opublikowano

i wszystko działa jak należy.

Dziękuję za pomoc !

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mógłby ktoś wrzucić aktyvator do map 2018. Na tych stronach ciężko jest znaleźć.

Opublikowano

Podaj maila to prześlę .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.