Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe gadał ze ta a4 była jego :D

Opublikowano

Zacna furka i do tego czerwień plus czerń piękne połączenie. Niech służy :)

 

Opublikowano
  • Autor

Zeszły weekend na chwilę skoczyłem na Hercules Tour. Fajna miejscówka i w sumie idea też spoko.

 

sRHSpgt.jpg

 

Xryq2P9.jpg

 

OC3D8O0.jpg

Opublikowano

Przezabawnie wygląda rsa bez kół od tyłu ?

Opublikowano

Samochód kupiłeś od Łukasza z Warszawy czy po drodze był jeszcze jakiś właściciel ?

Dobrze, że dalej jest w takim dobrym stanie pomimo pełnoletności ?

Przemyśl jeszcze czarną ramkę grilla.

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor

enczu, no rs ma za wąskie koło jak do tej budy. 

granatowy, Łukasz sprzedał auto parę lat temu i jeździł nim znajomy 4 lata po Rudzie Śląskiej.  Ja go kupiłem w zeszłym roku. Auto miało szczęście,  każdy właściciel dbał jak należy :)

 

Opublikowano

Widać, że zadbane. Na nowych felgach bardziej mi się podoba ?

Opublikowano
W dniu 11.06.2018 o 12:34, mcsym napisał:

maniek2408, fakt, trafiła się bardzo zadbana sztuka i nie zamierzam tego zepsuć ?

Tak trzymaj ? Ładnie prezentuje się na nowym kole :thumbup:

Opublikowano

 

Czytajac komemtarze pozwole sobie wrócić.

Żodne czorne wydechy, jak szczelo i jest moc to tylko i wyłącznie surowy kwasiak ?

Lampy dla mnie temat tutaj do testowania niż od razu malowania, jest bardzo dobrze teraz. Czarne by niby nie zaszkodziły ale troche kombinowanie już chyba.. Przełożyć ze znajomym i tyle ?

Szyby? Dla mnie nie, a jak juz to wszystkie.

No i rozumiem walke z lakierem ale to lusterko naprawdę zabija symetrie tego auta patrząc od przodu i ja mimo wszystko mocno bym walczył o dobranie lakieru, bo to niby pierdoła ale zrobi robote.

 

Czarnt grill jak najbardziej tak, chrom tu malo pasuje?

 

 

Opublikowano
  • Autor

enczu, spokojnie, żadnych wymienionych wyżej tuningów nie będzie ;) Grill z RS poprzedni właściciel kupił nowy, więc nie mam sumienia szprejować ramki. Dla mnie tak jak jest może zostać ;)

Tymczasem dylemat co do kiery. Albo obszywać ori, bo już mocno się skóra świeci, albo Raida... Chyba na razie przymierze tą drugą i zobaczę, jak się całość zgra...

tesNM5Z.jpg

 

Opublikowano

Piękna sztuka, daje suba, będę obserwował postępy prac. Ja tak niektórzy tu doradzalbym kilka modow zewnętrznych, ale twoja fura robisz co chcesz i warto czasem się wyróżnić na tle klonowanych modow. Szkoda że nie doczekała się jeszcze sensownego napędu..  :quattro:

 

Pozdrawiam 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Masz jakiś zdjęcia z Vageventu ? Stałeś koło czerwonego VW. To Golf czy Passat ? Masz zdjęcia ? ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

piękna szkoda że nie quattro ;) 

Opublikowano
  • Autor

Holmatro, jozek726 dzięki, no napędów raczej nie dołożę :)

granatowy, mam parę zdjęć.

 

FUbcU2l.jpg

 

9tXyVdB.jpg

 

VvYItQY.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio jakoś spontanicznie wbiłem się kumplowi na sesje golfa, to i mi strzelił kilka fotek :)

Orm4qWB.jpg

 

ETBGkmR.jpg

 

uyzDlsK.jpg

 

W4vviNE.jpg

 

Wrzuciłem też inną kierownicę :) 

jkEeap2.jpg

 

VnNloBD.jpg

Opublikowano

Jestem na NIE

Opublikowano

Nie pasuje ta kierownicą popsules nia wnętrze wygląda jakbyś w szybkich i wściekłych grał

Pakuj OEM kiere a ta poślij w świat

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano

Kiera kibel... ?

Opublikowano

Hej,

Jedna z ładniejszych b5 jakie w życiu widziałem :thumbup1:

ale czar prysł z tą kierownicą :whip2:

Liczę na opamiętanie się ?

 

Opublikowano

Wg mnie kiera wygląda bardzo spoko :) też mi się marzy ten Raid kiedyś u mnie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.