Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak to jest z tym AJM


grafi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ludziki nie o to pytałem tylko czemu do mojego AJM pasują części od 130 konnego silnika jak

np: Filtry powietrza, oleju, kabiny a te do 115 nie pasują może ktoś mi powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludziki nie o to pytałem tylko czemu do mojego AJM pasują części od 130 konnego silnika jak

np: Filtry powietrza, oleju, kabiny a te do 115 nie pasują może ktoś mi powiedzieć

Wkład filtra oleju jest taki sam dla obu motorów. Góra obudowy filtra powietrza ma taki sam kształt w A4 B5 jak np. w Passacie B5 FL AWX więc filtry są takie same, a filtry przeciw pykowe mogą się różnić bo np. AJM montowano w nadwoziu B5, a 130 KM AWX w nadwoziu A4 B6, A6 C5, Passacie B5 FL i Superbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O na cós takiego czekałem.

Tylko dlaczego kupowane filtry do AJM nie pasowały a te od 130 KM AWX jak ulał oto jest pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo może kupiłeś do AJM z Golfa IV albo Sharana :cool1:

właśnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie prosze i konkrety,

zostalo zadane pytanie, jaro udzielil konkretnej odpowiedzi

to forum techniczne a czesc postow tutaj to gadanie o wyzszosci lakieru do paznokci nad tipsami i odwrotnie.

AJM nie jest zlym silnikiem, podobnie jak AWX i inne, nalezy dbac i prawidlowo go naprawiac wtedy odwdzieczy sie bezawaryjna praca.

przecietna przezywalnosci turbiny w AWX czy AFV to 150-200 kkm w AJM odrobine wiecej

mity o awaryjnosci rodza sie stad ze kolejni wlasciciele nie wiedza z reguly ze ich pojazdy maja o wiele wieksze przebiegi niz im sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...