Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy kołpaki to obciach?


KiniaJ

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

sa rozne gusta i rozne updobania, co wogole myslicie o zakladniu kołpakow? czy czyste alufele albo stalowki, ale bron boze zadnych koplakow, czy moze jednak warto np na czarne stalowki cos zalozyc.

Osobiscie mam letnie ladne alfuele 17, na zime jednak zakupilam czarne stalowki 15 (a fuj) i czekam na roztopy i wiosne i kiedy to zmienie.

Jak kupowalam zimowki stalowe to pare osob mi powiedzialo bron boze nie zakladaj kołpaków. Bo to obciach. Oczywiscie wchodza tez aspekty paktyczne jak gubienie koplakow po drodze.

Co o tym wogole myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej czarne stalowe felgi niż kołpaki :gwizdanie: mogą być oryginalne i w ogóle :> kołpaki są beznadziejne :decayed: ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że lepiej jak już widać czarną stalówke niż kołpak :) Wygląda wtedy bardziej bandycko :decayed: W mojej starej B4 od zawsze widać czarną felge,czy to lato czy zima a kołpaki odkąd kupiłem auto(2003r) leżą z garażu.Może ktoś chce kupić ori kołpaczki 15" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne zdanie, :cool1: zima oczywiscie szkoda aluskow wiec lepiej jezdzic na stalowych a bez kołpakow autko nie wyglada za ciekawie :thumbdown: Jesli zakładac to ori wtedy nie ma kłopotu z gubieniem,nie uwazam aby był to obciach bo niby dlaczego ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czarna stalówka, żadnych kołpaków :tongue4:

Racja :good:

Czarna stalówka w zimie jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadajcie...ori kołpki czasem sa gites...nie żebym miał ale tak uważam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne zdanie. Zimówki mam na nowych czarnych felgach, ale ze względów funkcjonalnych założyłem kołpaki. Chronią one bardziej przed wpływem żrącej soli i jej pochodnych.

Chronią przed solą ?? Sól dostanie sie i pod kołpak jak będzie plucha :confused4:

A fele bez kołpaka łatwiej opłukać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak chcesz to jezdz z kolpakami a jak ci sie nie podoba to bez kazdy ma swoj gust, ja jezdze z kolpakami i nikt mi nie bedzie mowil czy mam jezdzic z czy bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam przeciwko kołpakom bo niby czemu, w tej szarości zimowej ori kołpaczki wyglądają ślicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie czarne stalowe felgi..

Kolpaki to wiocha, a pomalowane felgi na srebrno jeszcze wieksza.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolpaki to wiocha, a pomalowane felgi na srebrno jeszcze wieksza.. :kox:

ykk a ja mam srebrne bo taką farbe miałem pod ręką :decayed: sie obrażam :foch::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolpaki to wiocha, a pomalowane felgi na srebrno jeszcze wieksza..

Mi też srebrne stalówki nie podchodzą. Tylko czarne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze opinie rozne, no ale to kwestia juz upoodbania. Mnie sie podobaja tylko i wylacznie alufele, czarne stalowki sa brzydkie (moze nie obciachowe ale jakos psuja calokształt auta), ale nie sa tak obciachowe jak tandetne kołpaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...