Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzaje paneli klimatyzacji w A4 B9


syngress

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.11.2018 o 11:20, madday napisał:

Mi nie chodzi o sam panel tylko calosc. I nie chjodzi mi tylko o wyglad, ta jednostrefowa dziala fatalnie, ciezko ustawic optymalna temp, co chwila trza manipulowac to zwiekszajac to zmniejszajac, brak regulacji o 0,5 stopnia, wg, wstyd takie cos instalowac wogole w takim drogim aucie. Do tego filtr kabinowy instalowany z ta klima to kompletna porazka, caly czas smrod z ulicy czulem w koncy wymienilem na filtr MANNa, i chociaz jakosc powietrza w kabinie jest ok teraz.

Szczerze przez ta klime zaczalem myslec o sprzedazy nieco ponad rocznego rocznego A4.

Ja mam dokładnie ten sam problem z tą klimą i tez co chwila chodzi mi po głowie żeby wymienić roczny samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Czy ktoś z zainteresowanych wymianą klimy tego dokonał? 

Jestem bardzo ciekaw i sam chętnie bym to w swojej B9 wymienił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2019 o 19:37, mikeeevans napisał:

Witajcie.

 

Czy ktoś z zainteresowanych wymianą klimy tego dokonał? 

Jestem bardzo ciekaw i sam chętnie bym to w swojej B9 wymienił.

 

Myślę że tego nie ogarniesz. Ogólnie czytałem ten temat na Audiforum, próbowałem temu Johnmili wysłać wiadomość pw, ale ma tak zawalona skrzynkę ze nie da rady wysłać ? myślę że gościa poniosło, chociaż teoretycznie i na logikę, montując panel dwustrefowy (tylna sterowania osobno) to podpinając pod to co masz w aucie, będzie działać jedna strefa i jedno pokrętło, reszta na pewno będzie pomieszana, tak jak napisał jeden gość na Audiforum, włączał nawiez na nogi, leciało na twarz, włączał na twarz, wyłączał panel, myślę że tu są kwestie kodowania. Ogólnie miałem zamysł połączenia dwóch paneli, bebechy z jednej strefy, wrzucić do panela z dwóch,,, połączyć to tylko prawidłowo, według przycisków, i powinno działać, tylko trzeba mieć magika który takie cos ogarnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącza się do tematu do czego służy ta czarna kropka a może to dioda na panelu klimatyzacji z wyświetlaczem po lewej stronie obok przycisku grzania fotela kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z jednostrefowa  klima i z podstawowymi światłami( przedlift Xenon , polift ten biedny LED) odrazu odrzucać jak się szuka używanych , a jeśli ktoś konfiguruje nowe w ten sposób to niemam pytań.

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...