Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płatny wjazd do centrum miast - PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poniżej link do artykułu z którego wynika że wszędzie można się spodziewać dodatkowych opłat za wjazd do centrum miast (około 2.5 zł za godzinę)

Decyzja w rękach władz miast...

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zielone-swiatlo-dla-platnego-wjazdu-do-centrum-warszawa-analizuje,265108.html

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

Jestem ciekaw jak oni chcą to egzekwować to raz a dwa przecież to morderstwo dla sklepów w centrum. Głupota i jeszcze raz głupota. Podatki dobre na wszystko......

Opublikowano

ciekawe czy jakby chcieli to wprowadzić to czy zlikwidują strefy płatnego parkowania ;D

Opublikowano
4 godziny temu, 3r4 napisał:

ciekawe czy jakby chcieli to wprowadzić to czy zlikwidują strefy płatnego parkowania ;D

?

Opublikowano
  • Autor

parkowanie to jedna opłata a za wjazd druga..

Opublikowano

Ta opłata ma być doliczana bodajże do ceny parkowania. W Warszawie już mówią o tym, że godzina parkowania nawet po 9,50.

Opublikowano

jak chcą coś takiego wprowadzać to niech pierw "dostosują" miasto do tego, np. w Krakowie jest sporo urzędów/instytucji państwowych w centrum miasta. Pracuje w firmie, która współpracuje właśnie z instytucjami państwowymi, po centrum Krakowa jeżdżę (parkuje) co najmniej 3 razy w tygodniu (za parkowanie oczywiście płace) - jak będą chcieli to wprowadzić w Krakowie to niech pierw przeniosą wszystkie tego typu instytucje poza centrum. Niech mi tylko nikt nie mówi, że mogę się przesiąść do komunikacji miejskiej, bo jak bym to zrobił to bym chyba cały dzień w autobusie/tramwaju spędził. Sądzę, że w innych miastach wojewódzkich jest podobna sytuacja.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, luk330 napisał:

Ta opłata ma być doliczana bodajże do ceny parkowania

Kłopot w tym, że w takim "modelu" możesz jeździć po centrum np: dieslem czy benzyną za darmo pod warunkiem że nie parkujesz czyli np: podrzuciłeś kogoś... a to raczej nie wchodzi w grę...

Opublikowano

Oczywiście, ta ustawa jak setki innych zaproponowanych przez obecny rząd to legislacyjny bubel, zawierający mnóstwo błędów merytorycznych, błędów analizy, braków... itp itd. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.