Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver (SPRZEDAM)


skotyman

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne auto.

Widać duży nakład pracy, serca, środków.

Felgi 20" RS klasyka...

Niech dobrze służy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za miłe słowa :hi:

Wczoraj wykorzystałem dodatnią temperaturę i trochę opłukałem A5 z soli.

Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć po obniżeniu. Podłożę trochę nierówne, więc zdjęcia nie oddają w 100% tego jak to wygląda na co dzień.

Brakuje też dystansu z przodu, ale muszę najpierw pomierzyć jaki będzie dobry dla letniego setupu :wink:IMG_2327.jpgIMG_2337.jpgIMG_2347.jpgIMG_2356.jpgIMG_2338.jpgIMG_2344.jpgIMG_2341.jpg

Edytowane przez skotyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezenci. Mam to samo koło na zimę. Jaki rozmiar masz opon bo jakieś maławe chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomie wziąłem 235/35, bo nie chciałem 255 na zimę. Naciąg wyszedł większy niż oczekiwałem, ale nie ma tragedii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 255 i dobra opona + quattro wszędzie daje radę. Nie ulega wątpliwości że taka opona jak u Ciebie wygląda lepiej ale na zime wolałem mieć ranty felg osłonięte bo felgi mam igły. Wiekszy problem poruszając się zimą mam z prześwitem bo jestem za leniwy i nie chce mi się na zimę gwintem kręcić jak to kiedyś miałem w zwyczaju...

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłem na tych felgach i były już gdzieniegdzie dotknięte, szczególnie jedna ma przejechany rant :kwasny:

Co do obniżenia, to teraz nie ma mowy o dojeżdżaniu do krawężników. Progi przechodzą bezproblemowo, ale ogólnie trzeba bardziej uważać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z prześwitem zimą. Miasto chyba powinno mi dopłacać za odśnieżanie ulic bo gdzie nie pojadę to robię za pług ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:Ostatnie foto za zimówkach i w tym tygodniu zakładam letnie gumy :wink:

IMG_2431.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bardzo ładne. Te letnie felgi wyglądają świetnie...jedne z ładniejszych, jakie wypuściło Audi w ostatnich latach. Wiem, że padało wcześniej to pytanie...jakiś program w planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 22:41, skotyman napisał:

Siemka :hi:Ostatnie foto za zimówkach i w tym tygodniu zakładam letnie gumy :wink:

IMG_2431.jpg

Super zadbane autko, na żywo jeszcze lepiej wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D4NTE jeśli chodzi o poziom zadbania to nie ma podejścia do Twojej. Aczkolwiek człowiek robi co może, żeby jakoś to było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 11:40, skotyman napisał:

@D4NTE jeśli chodzi o poziom zadbania to nie ma podejścia do Twojej. Aczkolwiek człowiek robi co może, żeby jakoś to było :D

Nie przesadzaj, Twoja nie ustępuje w niczym mojej ? jest zadbana i to się ceni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli myślę nad sprzedażą, osoby zainteresowane zapraszam na PW. W weekend postaram się uaktualnić wątek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem odrobinę czasu na mały aktual! :hi:

Auto cały czas smiga bezproblemowo i bardzo powoli nabija kolejne kilometry.

Na wiosnę zrobiłem serwis klimy, który wiązał się z wymianą kompresora, który powoli mówił papa. Dodatkowo wymieniłem poduszki pod silnikiem oraz skrzynią. Wszystko udało się dostać z potestowego polifta z niedużym przebiegiem. Dodatkowo wczoraj założylem nowe hamulce z przodu. Wpadłby tarcze Zimmermann + klocki Textar. Dzięki @dzik

 

W niedziele w końcu zebrałem się, żeby zrobić kilka zdjęć. Tak auto prezentuje się na 20" + springi H&R. Dodatkowo kilka zdjęć środka po ostatnim ogarnięciu w grubsza :wink:

20190811_173217.jpg20190811_172908.jpg20190811_171532.jpg20190811_171736.jpg20190811_173358.jpg20190811_173039.jpg20190811_173156.jpg20190811_172448.jpg20190811_172742.jpg20190811_172735.jpg20190811_172543.jpg

20190811_172526.jpg

 

 

Edytowane przez skotyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria 320, poczytałem trochę opinie i podobno zmiana na 345 z S5 za wiele nie wnosi. Dodatkowo auto idzie na sprzedaż, wiec nie chciałem się pchać w niepotrzebne wydatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...