Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J


L23piotr

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, L23piotr napisał:

Nie robiłem jeszcze nic. Nie mailem czasu. Chce  wsadzić to na tarczy 375

20200125_142231.jpg

Ok dzięki za opodiwedz ;-)

A ze tak zapytam... ZR18 za mało wydajne było? Planujesz uturbienie ze potrzeba Ci takich turbo hebli? Czy cięzko było felge upchnac pod ZR18 itd... Czy względy wizualne i większa patelnia?

ja w sumie u siebie mam 4-o tłoki z Q5 + 330 na tyle i powiem że już to hamuje naprawde ładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, golden87 napisał:

Ok dzięki za opodiwedz ;-)

A ze tak zapytam... ZR18 za mało wydajne było? Planujesz uturbienie ze potrzeba Ci takich turbo hebli? Czy cięzko było felge upchnac pod ZR18 itd... Czy względy wizualne i większa patelnia?

ja w sumie u siebie mam 4-o tłoki z Q5 + 330 na tyle i powiem że już to hamuje naprawde ładnie...

Moze to ze zacisk z nowymi klockami kupiłem za 1000. A tak pozatym chce w przyszłości turbo założyć.  A odnośnie twoich 330 z tylu skąd masz adapter?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, L23piotr napisał:

Moze to ze zacisk z nowymi klockami kupiłem za 1000. A tak pozatym chce w przyszłości turbo założyć.  A odnośnie twoich 330 z tylu skąd masz adapter?

No to dobrze, pewnie kupiles od Grzeska K, zanim jeszcze przeszło przez łapska handlarzy hhihihihi bo tu widze ostro ponosi co po niektórych a też znam te źródło :)

Nie mam zadnych dapterów :-) Helicoil tylko w jarzmie i ot cały mod, szczegóły u mnie w watku są:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie z tematem idziesz :)

kolorek zacnie się prezentuje, zwłaszcza z tym kołem, lampy tylko trochu za czarne na mój gust ;-)

powodzenia z turbo... było by coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamy widzę ze parują nieco?o ile taki pasek mgiełki na dole który szybko znika to nie problem,to jak zaczyna parować prawie cały klosz to już nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pila24 napisał:

Lamy widzę ze parują nieco?o ile taki pasek mgiełki na dole który szybko znika to nie problem,to jak zaczyna parować prawie cały klosz to już nie dobrze.

Tak wiem mam nadzieję ze następne lampy juz nie beda parowac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, L23piotr napisał:

Tak wiem mam nadzieję ze następne lampy juz nie beda parowac ? 

Można to naprawić kosztem kilku złotych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2020 o 18:43, L23piotr napisał:

Moze to ze zacisk z nowymi klockami kupiłem za 1000. A tak pozatym chce w przyszłości turbo założyć.  A odnośnie twoich 330 z tylu skąd masz adapter?

Jak chcesz to mam nowe Jarzma do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2020 o 16:39, rs dziadek napisał:

Bez adapterów nie ma szans tego założyć na seryjną piastę z b6 b7. Właściwie z tego co u siebie robiłem wstępne przymiarki, to najlepiej będzie dorobić nowe jarzmo zacisku z przesunięciem i wtedy na styk się upcha.

Wystarczy dac odpowiednia piaste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dev napisał:

Jak chcesz to mam nowe Jarzma do tego

Za ile te jarzma? Możesz podesłać mi zdjecia? A jeśli chodzi o przód to jaja piaste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...