Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Oddaję starą do ponownego wyklejenia.

Opublikowano

Jaki koszt?

Opublikowano
  • Autor

400 PLN

Opublikowano
  • Autor

Trochę historii z dnia zakupu.

Komplecik z Ingolstadt.

IMG_20190813_220201.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

To ja zaś mam ponad komplet XD 

IMG_20190814_142255.jpg

Opublikowano

Gdzie kupiłeś ten kluczyk serwisowy (nie chodzi mi o ten czarny plastikowy ,bo go posiadam)?

Opublikowano
  • Autor

Dostałem go w komplecie z pozostałymi kluczami i kodami. Tak wyjeżdża z salonu :)

Edytowane przez krzysiek_f

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja

Sufit zamontowany :)

IMG_20190903_105829.jpg

IMG_20190903_110012.jpg

Po ciężkich bólach rozwiązałem też problem z radiem, dokładnie kablem antenowym. Wszystko wskazywało na wzmacniacz, problem jednak tkwił w końcówce którą wtyka się do wzmaka. Miała zwarcie. Zarobiona nowa i po sprawie.

IMG_20190809_155138.jpg

Dziękuję za pomoc koledze Arek8888. Miło było poznać :hi:

Od dłuższego czasu szukałem zaślepek/przelotek do tylnej klapy i błotnika, stare rozsypały się w rękach. Nowe OEM niedostępne. W końcu udało się coś dobrać. 

Podaję namiary bo myślę że wielu z Was się przyda.

Kupione www.auto-spinka.pl

IMG_20190902_185719.jpg

Nr katalogowy C60499, wymiary 22x28x35 mm

IMG_20190902_185729.jpg

Nr katalogowy C60500, wymiary 28x36x42 mm

Po drobnych modyfikacjach pasują. 

P. S.

Do sprzedania mam używany wzmacniacz antenowy 8D5 035 225 D. Sprawny, kupiony niepotrzebnie.

IMG_20190404_180217.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

To jest ori podusfitka ? Zadowolony jesteś z wykonania w tej firmie ?

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, VRGOOD napisał:

To jest ori podusfitka ? Zadowolony jesteś z wykonania w tej firmie ?

Oryginalna. Zerwany stary metariał, oczyszczone z gąbki i ponownie wyklejone. Wyklejone jest bardzo ładnie. Nie udało się idealnie dobrać koloru, jest różnica pomiędzy przednimi i tylnymi osłonami słupków a sufitem.

Z trwałością będę mógł wypowiedzieć się za jakiś czas. 

Opublikowano

Nie ma sprawy, fajnie było się spotkać ? Dobry patent z tymi zaślepkami, a wzmacniacz wystaw w dziale "Sprzedam", może znajdzie się chętny :)

Opublikowano

ale wymuskana... niestety wiele osób te auta traktuje jak traktor na polu... zaniedbane i zniszczone. Twoja prezentuje się cudnie. 

Opublikowano

ciekawe te uszczelki, nacinales je czy wypinales z ktores strony kabel i na wylot

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Mukade93 napisał:

ciekawe te uszczelki, nacinales je czy wypinales z ktores strony kabel i na wylot

Nacinałem i robiłem otwór na przewód

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.09.2019 o 15:03, skubiszek napisał:

ale wymuskana... niestety wiele osób te auta traktuje jak traktor na polu... zaniedbane i zniszczone. Twoja prezentuje się cudnie. 

Na pole trafiają tylko te z Quattro.

Dzięki za dobre słowo.

Wygląd to zasługa koloru, Sonoma Green robi robotę :D

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

No No Krzysztofie ?. Mało już takich B5 o które ktoś tak dba jak ty. Trzymam kciuki i nie przestaję śledzić tematu.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.09.2019 o 14:31, Rumaq napisał:

No No Krzysztofie ?. Mało już takich B5 o które ktoś tak dba jak ty. Trzymam kciuki i nie przestaję śledzić tematu.

Dzięki :)

Próbuję dorównać Twojemu egzemplarzowi ale daleko mi do niego. Woskowałeś swoją więcej razy w tym roku niż ja swoją w całej kadencji :D

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano
  • Autor

Panowie czy ktoś robił rozeznanie w temacie wymiany materiału na boczkach drzwi?

Chłopak który robił mi podsufitkę, nie ma doświadczenia w boczkach. Wykleić może ale że względu na duże przetłoczenie nie wiadomo jak długo wytrzyma. 

Opublikowano

Ja tego nie robiłem, ale zamierzam :) problem jest taki, że ta część boczka z materiałem jest zgrzana z całym elementem na gorąco i trzeba rozcinać plastik lub topić. Poczytaj ten temat: 

 

Opublikowano
  • Autor

Trudniejsze niż myślałem. Byłem przekonany że po zdjęciu boczka, materiał zamontowany jest na jakieś zatrzaski. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.