Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cykanie 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,  przedstawiam filmik z mojego przypadku. Cykanie od 40sek z groszem

Od razy mowie dzisiaj wymieniony kompletny rozrzad, lancuch, pasek, napinacz lancucha, slizgi rolki, pompa wody. Do tego 500km temu wymieniona pompa oleju i czyszczony smok. Wydalem kupe kasy niestety problem dalej nie znika. Tutaj link do cykania 

 

Opublikowano

a nie cyka Ci np jakaś poluzowana śrubka przy pewnych obrotach?

sprawdz ciśnienie oleju manometrem

Opublikowano

To mi wygląda na dźwięk z fazatora, łańcuch już może być rozciągnięty lub sam napinacz się kończy

 

Opublikowano
Teraz, Shhaddoww napisał:

To mi wygląda na dźwięk z fazatora, łańcuch już może być rozciągnięty lub sam napinacz się kończy

 

faktycznie brzmi jak rozciągniety łańcuch ale @mortem98 napisał że łańcuch został wymieniony. Albo mechanik wziął kase a nic nei wymienił?

zrób logi  091 i 093 jak się nie mylę

Opublikowano
  • Autor

Mechanik to moj znajomy, oddal mi orginalny napinacz i moj lancuch, na filmiku nawet widac nowy dzisiaj zalozony.. nie ma juz pomyslow pompa oleju tez jest nowa i czysty smok chociaz cisnienia co prawda nie sprawdzalem...

Opublikowano

sprawdz cisnienie obowiazkowo

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, WYSKUN napisał:

sprawdz cisnienie obowiazkowo

Jutro sie tym zajme. A czy brzmi to jak popychacze/zawory? Bo osobiscie jestem zalamany.. 

Opublikowano
14 minut temu, mortem98 napisał:

Jutro sie tym zajme. A czy brzmi to jak popychacze/zawory? Bo osobiscie jestem zalamany.. 

sie nie ma co załamywać tylko zrób to co Ci podpowiadamy. Brzmi jak rozciągniety łańcuch jak @Shhaddoww powiedział

-ciśnienie oleju

-logi grup 091 i 093 (wszytsko na forum jest opisane jak robić logi)

-zapytaj kolegi mechanika czy NAPEWNO wymienił łańcusz z napinaczem (jeśli był wyeksplatowany) bo jeśli mówi że wymienił a okaże się że nie wymienił to....

Opublikowano
  • Autor

Jutro zrobię logi, mechanik oddal mi mój łańcuch, ślizgi, i napinacz i wystawil fakture i podbil gwarancje producenta napinanacza i lancucha. Dodam, ze od początku cykania auto jest bardziej ospałe na na "gazowanie". Z bledow na vagu pokazywal przed robota napinacza, błąd faz rozrządu. Teraz tego nie ma. A cykanie zostslo.

Opublikowano

Wg mnie to nie to cykanie będzie problemem, tylko stuk przy schodzeniu z obrotów. Zaglądał mechanik do panewek korbowych?

Opublikowano
  • Autor

Nie zagladal, pompe oleju robilem u innego goscia, zasugerowalem, ze moze wymienić przy okazji panewki to powiedzial, ze panewki byloby słychać i nie ma co sie pchac w koszty. Teraz zaluje bo mogłem od razu kazac to zmienic jedna rzecz mniej..

Opublikowano

jakiej firmy pompe oleju zapodałeś??

Opublikowano
  • Autor

Pompa weszla Borsehung  dodam, ze na zimnym silniku nic nie cyka...

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj do wieczora zmierze cisnienie manometrem 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj do wieczora zmierze cisnienie manometrem 

 

 

Jednak dopiero w poniedzialek. A vaga mam pirata i watpie, ze uda mi sie na nim zrobic logi..

Opublikowano

Przecież paczka z vagiem/vcdsem jest do pobrania z forum więc gdzie problem?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj postaram sie zrobic te logi, cisnienie oleju w poniedzialek, zmierzylem za to cisnienie na cylindrach

 

1- 0.82 MPa

2- 0.79 MPa

3- 0.78 MPa

4 0.8 MPa

 

Czyli pytanie do Was, jak jest fatalnie :-)?

Opublikowano

Kiepsko ale przynajmniej równo ? Z ciekawości - jaki realny przebieg i ile na lpg?

Opublikowano
  • Autor

 

37 minut temu, przem8 napisał:

Kiepsko ale przynajmniej równo ? Z ciekawości - jaki realny przebieg i ile na lpg?

Kupielm auto niby 224 benzyna założyłem nowy gaz na chwilę obecną  241

Opublikowano
  • Autor

Po podpięciu vaga błędy 

16396 bank 1....

18057

Dodam, że napinacz jeździ drugi dzień...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.