Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co kupić w Niemczech i sprzedać w Polsce aby zarobić?


Agrzesiek4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jade niedługo na szkolenie pod niemiecką granicę. Co mozna kupić w niemczech aby sprzedać u nas i troche na tym zarobić? Chodzi mi o jakieś małe przedmioty za nie wielka kwotę w większej ilości. Np. pieluchy Pampers, u nas drogie tam dużo tańsze a rozeszłyby się pewnie jak ciepłe bułeczki. Może jakieś pomysły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemki z dużymi cyckami :naughty:

U nas deficyt się powoli robi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dzisiejszym kursie ojro to nie wiem czy coś się opłaca :gwizdanie:

ale możesz kupić np proszek do prania jest lepszy niż ten u nas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o ilości w tyś szt. :decayed: ale parę kartonów spokojnie.

dozwolony tylko jeden :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o ilości w tyś szt. :decayed: ale parę kartonów spokojnie.

dozwolony tylko jeden :naughty:

hehe na drodze też jest dozwolone 50km/h a jedzie się zazwyczaj więcej :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o ilości w tyś szt. :decayed: ale parę kartonów spokojnie.

dozwolony tylko jeden :naughty:

hehe na drodze też jest dozwolone 50km/h a jedzie się zazwyczaj więcej :lol1:

no tak ale wiesz tu masz tylko mandacik jak coś a tam może sobie narobić w papiery i to zdrowo :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o ilości w tyś szt. :decayed: ale parę kartonów spokojnie.

dozwolony tylko jeden :naughty:

hehe na drodze też jest dozwolone 50km/h a jedzie się zazwyczaj więcej :lol1:

no tak ale wiesz tu masz tylko mandacik jak coś a tam może sobie narobić w papiery i to zdrowo :naughty:

Po jednym kartonie będzie dowoził resztę zostawi za miedzą w krzaczorach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wozić stare meble, odrestaurować lub nie i sprzedawać.

Jeśli będziesz miał sklep w dobrym punkcie to czysty zysk jakieś 100-200% lub nawet lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jak Was złapią na granicy niemieckiej z większą ilością fajek i zapytają gdzie chcecie być sądzeni to wybierajcie Polskę :naughty:

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bedzie to szkolenie ?

Fajek nie polecam bo nie masz odbiorcy aczkolwiek przy obecnym kursie to duuuuży zysk :)

Z Niemcowni w sklepie hurtowym kupić perfumki. Nie oryginalne ale podróby zapachów. Nazwy inne ale zapachy takie same co głosne marki. Mozna to brać bagaznikami :)

Na drobnicy (proszki i inne słodycze) przy obecnym kursie nie zarobisz za wiele a bedziesz sie "biegał" z towarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty lacoste :good: ciuchy ogólnie ale ogrinaly bo u nas orginal lacoste kosztuje ponad 400zl a jak przywoziłem z raichu to wyszło mnie ok 300zl 2 lata temu nie wiem jak teraz zrób rozeznanie jak tam będziesz i porównaj ceny z allegro bo raczej nie będziesz dzwonił do pl i pytał sie ile to i tamto kosztuje u nas, kiedyś oplacalo sie przywozić karty pam do tel , apatarow itd przebitka byla ponad 100% wiem bo kupiłem tez kiedyś większa ilość i jak podliczyłem koszty to wyszło mi ze za 1 sprzedana katre mialem 2 do przodu a teraz nie wiem jak jest z elektronika itd, części tuningowe u nas i w Niemczech sa w sumie takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie w zasadzie się nic nie opłaca przywozić dla zysku. Znajdziesz jedynie parę rzeczy które dla siebie warto przywieść. Jeśli chodzi o ubrania to polecam wybrać się do któregoś ze sklepów KIK http://www.kik-textilien.com/ (na stronie znajdziesz lokalizację). Są tam tanie ciuchy ale np. dla dzieci sie bardzo dobrze sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie w zasadzie się nic nie opłaca przywozić dla zysku. Znajdziesz jedynie parę rzeczy które dla siebie warto przywieść. Jeśli chodzi o ubrania to polecam wybrać się do któregoś ze sklepów KIK http://www.kik-textilien.com/ (na stronie znajdziesz lokalizację). Są tam tanie ciuchy ale np. dla dzieci sie bardzo dobrze sprawdzają.

możesz też odwiedzić Esprit tylko nie sklep a dużą halę gdzie są wyprzedaże :wink4: tylko uważaj na rodaków bo biorą całymi wieszakami do PL i możesz nic nie wybrać dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...