Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z świecami żarowymi, nie można uruchomić silnika


pabelo2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! To dłuższa historia;). Zaczeło się od tego że któregoś poranka jadąc do roboty silnik po ok 30 min sie wyłączył. gdy ponownie próbowałem go odpalić nie zapalala się kontrolka świec żarowych, rozrusznik kręcił kręciła ale nie zapalał się silnik. Po kilkakrotnym przekreceniu kluczyka wkoncu zapalila sie lampka od swiec żarowych i silnik zapalił poczym przejechałem ok 1km i znów to samo ( teraz wiem że to przekaźnik nr 202). Niestety wcześniej pojechałem do elektryka ten powiedział ze przekaźniki sa oki i ze jakis problem z kompem, od tej wizyty kontrolka świec juz wogóle mi sie nie zapala, rozrusznik kreci ale nie zapala, zato po przekreceniu kluczyka zapalaja sie 4 kontrolki : ciśnienia oleju, od ukł hamulcowego od temp i rezerwa paliwa, zwykle po chwili gasly a teraz sie pala a po kilku sekundach załącza sie sygnał dźwiekowy. Pomocy!!! (aha kupilem nowy przekaźnik i nic nie pomógł:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka od immo zapala sie i po chwili gasnie, wiec wyglada oki, kompa juz podłączyłem do innego silnika i niestety wyglada że komp padł:([br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:39_________________________________________________po cieżkich bojach komp zatrybił:) zmieniłem przekaźnik( ten nr 202), a na płytce komputera przelutowałem niektóre luty, nie wiem czy to moze tylko wilgoć w powietrzu( jak mróz złapie to znowu stanie:P) ;), ale pomogło zobaczymy na jak długo, dzis zrobiłem ok 30 km po okolicy zeby jak cos nie holowac za daleko, i wszystko ładnie trybi, , jak siądzie trza bedzie sie za nowym kompem rozejrzec:(, dzieki wielkie wszystkim za pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...