Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też mam taki problem.  Zawieszenie 1be i 2 cm różnicy.

Zakupiłem te  podkładki plastikowe i zobaczymy jak to po montażu będzie wyglądać:)

Opublikowano
W dniu 6.01.2019 o 00:58, Misieqq7 napisał:

Też mam taki problem.  Zawieszenie 1be i 2 cm różnicy.

Zakupiłem te  podkładki plastikowe i zobaczymy jak to po montażu będzie wyglądać:)

Kiedy bedziesz montiwal podkladki?chcialbym zobaczyc efekt

Opublikowano
16 minut temu, Wiktoro napisał:

Kiedy bedziesz montiwal podkladki?chcialbym zobaczyc efekt

Może w tym tygodniu.

Sam jestem ciekaw jaki będzie efekt

Opublikowano

@Misieqq7 porób foty przed i po koniecznie :)

Opublikowano

Proponuję od razu podmiankę sprężyn na używki 3-4 kategorie wyżej,i najlepiej kupić od cabrio bo tam masa tyłu auta nie podlega takim dużym wahaniom jak w avancie z racji śmiesznego bagażnika. Ja taki komplet sprężyn w dobrym stanie kupiłem za 20 zł,po zabiegu tył wyrównał się z przodem.

Przed wymianą było jak u kolegi kilka postów wyżej a po wymianie efekt taki

 

Edytowane przez pila24

Opublikowano
1 godzinę temu, pila24 napisał:

Proponuję od razu podmiankę sprężyn na używki 3-4 kategorie wyżej,i najlepiej kupić od cabrio bo tam masa tyłu auta nie podlega takim dużym wahaniom jak w avancie z racji śmiesznego bagażnika. Ja taki komplet sprężyn w dobrym stanie kupiłem za 20 zł,po zabiegu tył wyrównał się z przodem.

Przed wymianą było jak u kolegi kilka postów wyżej a po wymianie efekt taki

 

mam w zakładkach już dawno chyba od cabrio 11 abo 10 grupa wagowa, teraz mam 8 a powinno być 9 po przekładce na quattro.

jak nie nakładki nie pomogą to wtedy sprężyny założę:)

Opublikowano
10 godzin temu, jolley napisał:

@Misieqq7 porób foty przed i po koniecznie :)

z tym może być problem bo wszędzie śnieg zalega i nie ma równego placu, a garaż za mały żeby fotkę zrobić.. zobaczę:)

Opublikowano
W dniu 8.01.2019 o 21:36, Wiktoro napisał:

Kiedy bedziesz montiwal podkladki?chcialbym zobaczyc efekt

właśnie odebrałem auto od znajomego mechanika, tym razem sam nie robiłem bo nie mam w zimie warunków..

nie miałem jak teraz zmierzyć ile jest cm z tyłu, ani zrobić fotki wcześniej przed montażem ,ale byłem na stacji benzynowe zatankować i wizualnie zdaję mi się że jest równo:)

jutro zrobię pomiary i dam znać jak to wygląda:)

 

Opublikowano
1 minutę temu, Misieqq7 napisał:

właśnie odebrałem auto od znajomego mechanika, tym razem sam nie robiłem bo nie mam w zimie warunków..

nie miałem jak teraz zmierzyć ile jest cm z tyłu, ani zrobić fotki wcześniej przed montażem ,ale byłem na stacji benzynowe zatankować i wizualnie zdaję mi się że jest równo:)

jutro zrobię pomiary i dam znać jak to wygląda:)

 

I foto:)

Opublikowano

U mnie też tak siedzi, dorwałem sprężyny 1be w bardzo dobrym stanie, zero rdzy  itd 4 niebieskie paski, podkładki też wydawały być ok, ale widać, że chyba jednak nie i też muszę to zrobić, bo dziwnie wygląda. Amorki z przodu też w bardzo dobrym stanie, 0 rdzy, odboje wszystko jak nowe.

 

romJnbo.jpg

 

Edytowane przez szpakuziom

Opublikowano

a więc jestem po pomiarach, przed założeniem nakładek przód 65 cm tył 63 cm. Po montażu zmierzyłem każde koło i

prawy przód 65.5 cm

prawy tył 65 cm

lewy przód 65 cm

lewy tył 65 cm

więc pomimo że nakładki mają 13 mm tył podniósł się około 2 cm bo, jak wiadomo nakładka idzie pomiędzy ramę a sprężynę więc czym dalej błotnika będzie wyżej dlatego mamy około 2 cm na błotniku:)

jestem zadowolony z efektu jakie dały te nakładki i polecam taki zabieg:)

Opublikowano
12 godzin temu, Wiktoro napisał:
12 godzin temu, Misieqq7 napisał:

właśnie odebrałem auto od znajomego mechanika, tym razem sam nie robiłem bo nie mam w zimie warunków..

nie miałem jak teraz zmierzyć ile jest cm z tyłu, ani zrobić fotki wcześniej przed montażem ,ale byłem na stacji benzynowe zatankować i wizualnie zdaję mi się że jest równo:)

jutro zrobię pomiary i dam znać jak to wygląda:)

 

I foto:)

Foto zrobiłem na szybko ..

20190110_105816.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.