Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy po wizycie u mechanika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak w temacie, odebrałem auto od mechanika po wymianie uszczelniaczy pompowtrysków i auto zostało bez mocy. Do około 2k obrotow ledwo sie toczy, musze wysoko krecic zeby sie rozpedzic. Powyzej 2k obrotow dostaje "kopniaka" i cos tam jedzie ale i tak nie ma porownania do serii.
Silnik chodzi wzorowo, odpala na dotyk, nic nie kopci, obroty nie falują.


Ciekawostka jaką zauważyłem: przy temperaturach powyzej około 27 stopni duzo gorzej przyspiesza, nawet pod niewielkie wzniesienie ciezko podjechac, trzeba wysoko krecic na niskich biegach.
Z kolei jak jest chlodniej to jakos da sie przeżyc.

Prosze o pomoc

http://vaglogger.apphb.com/log/5bc45aad9f90a86788118805
http://vaglogger.apphb.com/log/5bc45af29f90a86788118806
http://vaglogger.apphb.com/log/5bc45b339f90a86788118807
http://vaglogger.apphb.com/log/5bc45b5f9f90a86788118808
http://vaglogger.apphb.com/log/5bc45b809f90a86788118809
http://vaglogger.apphb.com/log/5bc45ba99f90a8678811880a

sorry ale na vaglog nie moglem wrzucic logow, jakis blad mi wyskakiwał

Edytowane przez patrykgufi

Opublikowano

Wszystkie wtyczki i rurki podłączone są?

Opublikowano
  • Autor

tak, wszystko jest podlaczone, raz tylko blad egr wyskoczyl bo od sciagania oslony silnika naderwali wezyk, ale podcielem go kawalek i problem znikl.

Mechanik powieział że nic poza PD nie dotykał, chyba że mnie w ch... zrobil i cos namieszał np. źle podlaczył przewody czy coś. Jestem laikiem i cieżko mi sprawdzic co do czego ma isc, wiem tyle że żaden wężyk luzem nie wisi.

Opublikowano

Jeszcze mu fury nie odstawiłeś? 

Opublikowano
  • Autor

Stała jeszcze 3 dni z celu zdiagnozowanie tego problemu i rozłożyli ręce to się wkur... I zabrałem samochód

Opublikowano

Synchro bardzo dużo na plus podczas przyśpieszania, kiedy rozrząd był robiony ? 

Turbo wstaje prawie 10s, zdecydowanie za długo... 

MAF też jakis taki niski na początku... Przez większość czasu tnie dawkę... Wsadź na próbę pod EGR-a blaszkę i zrób 003+008+011

Logi wrzucaj na vaglogi.pl

Opublikowano
  • Autor

Może na weekend spróbuję tą blaszke podstawić i porobie logi.

Rozrząd wymieniany niby 40k temu, a moze wcale ?

Co moze być przyczyną ze turbo dlugo wstaje?

Opublikowano

U znajomego był taki sam objaw, mechanik wymienił oringi i auto straciło moc , wyjąłem pompki i wszystkie oringi były pocięte(ostre krawędzie gniazd),przybrałem ostre krawędzie , założyłem nowe oringi i auto hula jak nowe, dodam że korekty pompek po wymianie przez mechanika były bliskie zera,czyli bdb 

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
  • Autor

U mnie przyczyną wymiany uszczelniaczy była przedostajaca się ropa do oleju. Teraz z ropą juz jest spokój tylko mocy brak. Trochę to dziwne?

Czyli u Ciebie była wina samych oringów? Mi też mechanik powiedział że mam ostre krawędzie i postara się jakoś wcisnac pompki zeby nie poucinac oringów, może coś mu nie wyszło

Opublikowano

Jak ich nie przeszlifował to na 100% pocięły się przy montażu 

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki. Jak będę auto oddawał do innego speca to mu wspomnę o tym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.