Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 190 km poczatki


tomkar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - jako ze od dzisiaj zaczeła sie moja przygoda z audi przyjmę każdą wiadomość i kazda sugestię. Powiem wprost ze oprocz kilku szczegółow nie wiem nic na temat tego samochodu - żona wybierała na oko ;). Pomozecie ;)

a i szcegóły - rok 2016 wersja 190 km automat kilka jakis jescze bajerów.

Edytowane przez tomkar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tomkar napisał:

Witam - jako ze od dzisiaj zaczeła sie moja przygoda z audi przyjmę każdą wiadomość i kazda sugestię. Powiem wprost ze oprocz kilku szczegółow nie wiem nic na temat tego samochodu - żona wybierała na oko ;). Pomozecie ;)

a i szcegóły - rok 2016 wersja 190 km automat kilka jakis jescze bajerów.

S4 i 190km? wrzuć jakieś zdjęcia :) 

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tomkar napisał:

Witam - jako ze od dzisiaj zaczeła sie moja przygoda z audi przyjmę każdą wiadomość i kazda sugestię. Powiem wprost ze oprocz kilku szczegółow nie wiem nic na temat tego samochodu - żona wybierała na oko ;). Pomozecie ;)

a i szcegóły - rok 2016 wersja 190 km automat kilka jakis jescze bajerów.

Po opisie ciężko cokolwiek sugerować oprócz tego aby pojawiły się zdjęcia nabytego pojazdu.

PS. S4 i 190 KM jedno z drugim się gryzie ?:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu.

Niech służy bezawaryjnie.

Jasne, że pomożemy!

Tylko napisz jakie informację Cię interesują?

Btw. Z S4 w opisie rzeczywiście trochę przesada...

Pozdrawiam

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - jak to laik - może troche na wyrost zapis - ale zakup byl bardziej na "oko" przez żone niz co do danych technicznych - nawet nie wim czy to wersja przed liftem czy po, dlatego przyjmuje wszystkie słowa krytyki - samochód to A4  z wyposażeniem s-line na francję - data produkcji to 09.08.2015 silnik 140 kw - czyli 190 km, kod silnika CNHA typ silnika L4, i skrzynia CVT, jak to bywa nie mam niestety ksiażki serwisowe (wiem ze jest tylko podobno elektroniczna w systemie Audi) , RADIO "LOW II" , NAVIGATION SYSTEM (LOW) tyle na dzisiaj wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomkar napisał:

Hej - jak to laik - może troche na wyrost zapis - ale zakup byl bardziej na "oko" przez żone niz co do danych technicznych - nawet nie wim czy to wersja przed liftem czy po, dlatego przyjmuje wszystkie słowa krytyki - samochód to A4  z wyposażeniem s-line na francję - data produkcji to 09.08.2015 silnik 140 kw - czyli 190 km, kod silnika CNHA typ silnika L4, i skrzynia CVT, jak to bywa nie mam niestety ksiażki serwisowe (wiem ze jest tylko podobno elektroniczna w systemie Audi) , RADIO "LOW II" , NAVIGATION SYSTEM (LOW) tyle na dzisiaj wiem :)

czyli masz a4, a nie s4. Wersja poliftowa, skrzynia multitronic. Wstaw jakieś zdjęcie z zewnątrz i wewnątrz to zobaczymy czy masz S-line czy tylko sprzedający skorzystał na Twojej niewiedzy :) Trzy letnie audi bez książki to dziwna sprawa :) 

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krystek590 napisał:

Trzy letnie audi bez książki to dziwna sprawa :) 

To akurat normalne u Audi, sprzedają też auta z cyfrową książką przeglądów serwisowych, wtedy dostajesz taką książkę - ulotkę z informacjami serwisowymi, ale bez miejsca na pieczątki. Podczas pobytów w ASO zamiast pieczątek dostaje się wydrukowane poświadczenie przeglądu i jest to oczywiście zapisane też w systemie, tak samo z każdymi innymi rzeczami robionymi w ASO ? Mam tak u siebie.

IMG_2770.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, l2k2 napisał:

To akurat normalne u Audi, sprzedają też auta z cyfrową książką przeglądów serwisowych, wtedy dostajesz taką książkę - ulotkę z informacjami serwisowymi, ale bez miejsca na pieczątki. Podczas pobytów w ASO zamiast pieczątek dostaje się wydrukowane poświadczenie przeglądu i jest to oczywiście zapisane też w systemie, tak samo z każdymi innymi rzeczami robionymi w ASO ? Mam tak u siebie.

IMG_2770.jpeg

miałem na myśli, że z tego co pisze autor, nie sprawdził zbytnio ani jednej ani drugiej. 

Od którego roku są takie elektroniczne książki? Kupujący może sobie wybrać jaką książkę chce mieć?

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krystek590 napisał:

miałem na myśli, że z tego co pisze autor, nie sprawdził zbytnio ani jednej ani drugiej. 

Od którego roku są takie elektroniczne książki? Kupujący może sobie wybrać jaką książkę chce mieć?

Racja, tak czy inaczej książka serwisowa powinna być, chociaż cyfrowa to zwykła broszura, tak na prawdę liczy się co wpisane jest w systemie ASO Audi, nie wiem jednak jak z bazą francuską czy np. niemiecką i możliwością wglądu do niej.

W Polsce przy A4 z grudnia 2012 była cyfrowa książka, a przy A6 z 2013 dali zwykłą na pieczątki, nie pytali jaką się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam listopad 2012 i mam papierową, spóźniłem się :eusathink:

nasz autor musi bardzo kochać swoją żonę, bo ani historii nie sprawdził ( w rozmowie dowiedziałem się, że poprzedni właściciel zgubił książkę), ani bezwypadkowości. Z drugiej strony będzie spokojnie spał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pietrz44 napisał:

Też mi się jakieś dziwne to wydaje

To na pewno jakaś żona z programu "Żony Hollywood". One tam patrzą tylko na wygląd, a ich faceci płacą i o nic nie pytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się narobiło wywołany do tablicy musze pare rzeczy wyprostować - zona wybrała zona płaci taki układ. A tak serio samochód był sparwdzony i oprocz otarcia lewego boku - nie za dużego nie miał innych przygód - ba poprzedni właściciel i chyba firma dbała o wszelkie przeglądy i wpisy - sprawdzone w serwisie Audi - oleje na czas wymienione -olej w skrzyni też, nowe klocki hamulcowe wymienione w serwisie. Na sczęści wszystko jest w systemie. Człowiek jednak przyzwyczajony jest do papieru może dlatego. Wiec zamknijmy proszę dyskusje i żonach :) Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...