Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t BEX quattro - prosba o ocene logow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zakupilem jakis czas temu b6 1.8t bex i mam wrazenie samochod nie jedzie tak jak powinien jechac jak na 190 koni. Czy turbina odpowiednio dmucha ? Mam wrazenie jakby dol byl bardzo slaby. Zakupilem juz downpipe ze wzgledu ze mam zamiar mocy troche podniesc ale najpierw trzeba doprowadzic do serii :) Proszę o ocenienie logów

Slyszalem tez ze po wstawieniu dp turbina moze dostac luzu i potrzebna bedzie regeneracja prawda to ?

Log 002-033 http://vaglogi.pl/log-002_033_y3nk3.htm

log 003-020 http://vaglogi.pl/log-003_020_Zf8grH.html

log 115-118 http://vaglogi.pl/log-115_118_9MWTl.html

Opublikowano

Po logach jest ok, lekkie spalanie stukowe jedynie. Kiedy swiece wymieniane?

Opublikowano

Turbo ok, trochę mały przepływ jak na bexa ale ogólnie dramatu nie ma.

Na 98 jeździsz? Spore spalanie stukowe, warto zajrzeć do świec.

Opublikowano
  • Autor

Świece wymieniane jakieś 500 km temu na pfr6q laser jeżdżę na 95 i na gazie ale logi robione na pb

A co powiecie na temat tego ze po wsadzeniu do turbina dostaje luzu? 

Edytowane przez manieksdz
Dodanie

Opublikowano

To jak jezdzisz na 95 to od dzisiaj lej tylko i wylacznie 98. Do bexa nic ponizej, wtedy stukowe powinno sie zmniejszyc.

Opublikowano

Bex powinien na 98 jeździć i pewnie stąd też stuki w gr. 20.

Pierwsze słyszę o tym turbo po wsadzeniu dp.

Jakie masz korekty w gr 32 po jeździe na lpg?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Jak to sprawdzić ? Log statyczny grupy 32 dobrze kojarzę ?

Opublikowano

W vagu uruchamiasz grupę 032 i odczytujesz wartości tylko wcześniej nie kasuj błędów w ECU

Opublikowano
  • Autor

Okok niedługo będę w domu to wrzuce.

Dobra mam wyszło mi 0.8% i -1.6%

Edytowane przez manieksdz

Opublikowano

Przepływ jest ok 15g za mały, może z tego powodu lekko cofać zapłon, wrzuć dp, sprawdz szczelność dolotu, zloguj jeśli przepływ sie nie poprawi wymien przepłykę jesli myślisz o robieniu mocy.

Opublikowano
  • Autor

A co z tymi korektami wszystko ok ?

Przepływomierz różni się między bex a bfb np ?

Opublikowano

Korekty ok, przepływka jest ta sama w bfb, avj, bex.

Opublikowano
  • Autor

Robiąc 'moc' mam na myśli samego chipa czyli jakieś 220/230km w listopadzie dopiero zabiorę się za dp. Do takiej mocy tez przeplywka bedzie problemem ?

Opublikowano

Przepływka to część eksploatacyjna która z czasem się zużywa i trzeba wymienic, zrób to co napisałem dopiero myśl nad wymianą.

Opublikowano
  • Autor

Ori uzywka, ori nowa(spory koszt) czy może któryś z zamiennikow jest ok?

Opublikowano

Żadnych zamienników, uzywka tak ale ze  sprawdzeniem, także przemysl.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wrzucam log po zmianie przeplywki prosze o ocene 
003-020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_fSB0To9.html

Opublikowano

Teraz przeplyw super, az za dobry wrecz:-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak jak mówilem wrzucam logi po wsadzeniu dp, regeneracji turbiny (puszczala juz), przeplywki i wszystko na PB98 tak jak mówiliście 

02-033 http://vaglogi.pl/log-002_033_qfL36.html

03-020 http://vaglogi.pl/log-003_020_e9LjLf.html
115-118 :http://vaglogi.pl/log-115_118_NpfDh00.html

Sonda jeszcze nie wyłaczona ale jest wszystko w planie

Opublikowano

Ladnie turbo laduje, przeplyw jak na serie az nienormalny. Troszke na bogato ale ogolnie raczej ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.