Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Obecnie moja niunia wygląda tak:

zdjcie041n.jpg

zdjcie0238l.jpg

zdjcie050a.jpg

Granatowy metalik w sedanie

1.8 20v 125PS

mam do tego książkę serwisową.. 3 kluczyki i takie tam miało dwóch właścicieli wcześniej.. Z wyposażenia posiada:

ABS,

el. szyby,

el. lusterka,

climatronik,

centralny zamek,

radio, kilka głośników,

2 poduszki powietrzne,

wspomaganie kierownicy,

immobiliser,

kubełkowe fotele,

tunel z podłokietnikiem i uchwytem na kubki i to chyba na tyle..

Co zostało zrobione:

-lpg sekwencja BRC,

-dołożyłem troszkę lepsze radio z bluetooth, sub +wzmak,

-autoalarm,

-lampy przednie zespolone xenonowe z modelu po 2FL,

-spryskiwacze reflektorów,

-tylne lampy ledowe,

-białe boczne kierunkowskazy,

-felgi RH ZW1 8x17 z nowymi oponami 215/45,

-zawieszenie -55/-40 nówka sztuka SUPERSPORTa,

-kierownica trójramienna z S4.

Krótka historia:

zdjcie006y.th.jpgzdjcie009p.th.jpgzdjcie027g.th.jpg

Zawsze po zakupie auta wymieniam rozrząd, filtry oleje itd. Tak też tutaj poczyniłem.. Na sam początek kołpaxy poszły out.. Zakupiłem komplet ładnych zimówek.. :mrgreen:

Zanim zarejestrowałem autko w pokoju już czekały nowe lampy z xenonem na montaż..

Było trochę rzeźby bo trzeba w a4 wycinać kawałek blachy przy błotnikach.. Ale przy pomocy kumpla udało się.. Trochę się wykosztowałem na te lampy, ale było warto :wink: Na tył powędrowały lampy po II liftingu..

zdjcie002g.th.jpgzdjcie013.th.jpgzdjcie003n.th.jpgzdjcie009r.th.jpg

Po niedługim czasie udało mi się zakupić okazyjnie felgi oraz ledy - podobne do oryginalnych lamp.

25.02.2009r.Buciki na lato już po polerce rantów u kumpla:

obraz001z.th.jpgobraz002g.th.jpgobraz003s.th.jpg

04.04.2009r. Jeszcze setup zimowy..

zdjcie000hfi.th.jpgzdjcie005seg.th.jpgzdjcie007n.th.jpgzdjcie001c.th.jpg

zdjcie006ojn.th.jpgzdjcie003xkf.th.jpgzdjcie002cbo.th.jpgzdjcie004fgx.th.jpg

12.04.2009r. setup letni na zawiasie 1be -20mm

dsc01287bum.th.jpgdsc01290nms.th.jpgdsc01292i.th.jpgdsc01293p.th.jpg

dsc01296k.th.jpgdsc01297v.th.jpgdsc01299k.th.jpgdsc01300w.th.jpg

24.04.2009r. nowy kit supersporta -55/-40

zdjcie007vwi.th.jpg

23.05.2009r. Fotki na nowym zawiasie:

zdjcie041v.th.jpgzdjcie042f.th.jpgzdjcie043n.th.jpgzdjcie044h.th.jpgzdjcie045i.th.jpg

zdjcie047o.th.jpgzdjcie048.th.jpgzdjcie049.th.jpgzdjcie050.th.jpg

zdjcie053p.th.jpgzdjcie054.th.jpgzdjcie055u.th.jpgzdjcie056l.th.jpg

28.05.2009r. w końcu dorwałem kierownicę z s4 w normalnej cenie:

zdjcie032pzk.jpg

Zapraszam do oceny.

Opublikowano

samochod pieknieje w twoich rekach. oby tak dalaj :decayed:

Opublikowano

Graty za mody i ładna furka się robi :kox:

Opublikowano

mody jak najbardziej w dobrym kierunku :good: pomyśl może jeszcze o jakimś przyciemnieniu szyb :naughty::wink4:

Opublikowano

BLIND klasa.. :notworthy::good:

Pomysl jeszcze nad duzym prawym lusterkiem :)

Opublikowano

wszytsko zjaebiscie:) -podoba mi sie:) -wszytsko z glowa:D)

szkoda ze RH 17:( a nie 18;) ale i tak git!!:)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za komentarze. Nad lusterkiem dumałem :> tylko nie wiem czy dwa duże, czy dwa małe :>

Opublikowano

Tylko duze.. :good:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za komentarze. Nad lusterkiem dumałem :> tylko nie wiem czy dwa duże, czy dwa małe :>

prawe lusterko jest zajbiaszce:D jak ucho shreka:D

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie.. I narazie nie zamierzam nic kupować z zawieszenia :>

Opublikowano

Bardzo ladna jak bedziesz zmienial lusterka to moze odrazu chrom.

Opublikowano

ładne koła i do przodu, już jest ładnie :naughty:

Opublikowano

Ładne autko podoba mi sie bardzo. Mam ten sam kolor i tez mam zamiar wprowadzić niedługo jakieś zmiany lampy przód, tył, kierunki boczne, widze że kolega ma to już za soba i efekt jest wypas. Zajefajne tylnie ledy!!!

Opublikowano
  • Autor

Felgi po polerce rantów:

obraz001z.th.jpgobraz002g.th.jpgobraz003s.th.jpg

obraz004y.th.jpgobraz004n.th.jpgobraz006s.th.jpg

obraz007x.th.jpgobraz008.th.jpgobraz009t.th.jpg

obraz010.th.jpgobraz011gbs.th.jpgobraz012.th.jpg

obraz006x.jpg

w640.png

Opublikowano
:kox: :kox: :oklaski: :oklaski: za prace
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wszelkie komentarze :> teraz trwają poszukiwania opon.. Chce wrzucić 215/45..

Opublikowano

furmanka nabiera blasku;] ja bym jeszcze pomodził w silniku;] PS: dobrze kojaze golfa z vwgolfa?

Opublikowano
  • Autor

Tak jest, golf był opisany na vwgolf.pl.. A co tu można pomodzić w silniku..?

Opublikowano

Turbine wsadzić :naughty::kox::tongue4:. Ja słyszałem, że do mojej :audi: moge... :mysli::polew: :>, ale 125 KM daje rade :decayed: :>.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.