Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zielony Avant A4 b7 2.0 TDI 8V BPW / AIRRIDE / R8 / RS4 /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich 
Temat o moim audi miałem założyć już dawno temu, ale nigdy nie było na to czasu... więc korzystając z pobytu w szpitalu i nadmiaru wolnego czasu, w końcu coś napiszę.
8 września stałem się szczęśliwym posiadaczem audi a4 b7. Luksusów brak, ale i budżet był ograniczony.
2.0 TDI 8V BPW, 2005 r, przebieg około 285k km

 

Wyposażenie:
- climatronic 2 strefy
- xenon z samo poziomowaniem i spryskami
- pdc tył, ale do ogarnięcia, bo nie działa
- tempomat
- 2 x elektryczne szyby
- grzane i elektryczne lusterka
- kolorowy FIS
- drl
- zapewne coś jeszcze się znajdzie.

Co było zrobione za poprzedniego właściciela:
- usunięcie EGR i filtra cząsteczek stałych
- chip na 175km
- przyciemnione przednie lampy
- dokładka przód od cupry
- dokładki progów
- podwójny wydech + zmiana dyfuzora
- gwint
- podświetlane dekory
- gril fake rs4

 

Plany:
- wymiana hebli na 345/330 - kupione czekają na montaż 
- lotka od s line - kupiona czeka na montaż
- ledy drl - kupione czekają na montaż
- wymiana oświetlenia wnętrza na led - kupione czekają na montaż
- wymiana przedniego zderzaka - kupiony czeka na lakierowanie i montaż
- "lekkie" dłubnięcie silnika - nie ukrywam żedanielstol mocno mi tutaj zaimponował, ale moja wiedza nie jest teak bogata jak jego
- rolety na tył ze względu na dziecko - kupione czekam na dostawę
- elektryka szyb tył - kupiona czekam na dostawę
- może air, ale to bardziej ze względów praktycznych
- wnętrze recaro
- coś w planach jeszcze jest, ale wyjdzie z czasem.

Całość gratów czeka na montaż, ale nie ma gdzie tego zrobić, więc pierwsze co po wyjściu ze szpitala biorę się za postawienie garażu i powoli składam wszystko na przyszły sezon.

 

Co do fot. Tylko takie miałem na dysku. Po wyjściu ze szpitala wrzucę coś jeszcze.
Na ostatnim zdjęciu auto już w moich rękach i obecnym setupie.

 

 

41272390_366033550603340_7955251671053893632_n.jpg

41132559_267744993743101_790101969023795200_n.jpg

41315550_320782265339188_865515598967209984_n.jpg

41382373_340308033377173_6604699106042445824_n.jpg

Edytowane przez RysiekKSC

Opublikowano

Ladna sztuka ?

Pompa oleju robiona? Bo zadnej informacji, a w 2.0 TDI niestety trzeba to zrobic.

Ogolnie powodzenia i bezawaryjnosci ?

Opublikowano

Gratuluje autka:hi:

Bezawaryjności życze:gicior:

 

Opublikowano
  • Autor

Gremlin0209
Dzięki, jeszcze nie, ale mam to na uwadze. Zimę audi i tak spędzi w garażu, więc wtedy się tym zajmę ;) 

Adam87
Dzięki ;)

Opublikowano

Pozdrowionka z Radlina koło Wodzisławia-Śląskiego :) :) Też nie dawno kupiłem zielonego Avancika w 2.0 TDI BPW :) :) :)

Opublikowano

Felgi to 19" z VW ?

Opublikowano
33 minuty temu, granatowy napisał:

Felgi to 19" z VW ?

Bardziej jak bentley... choć to teraz i tak to samo:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, 19" z touareg'a na adapterach 2cm.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

I mnie wydał hehehe.

Młoda mi trochę plany skomplikowała, bo się rozchorowała, więc jeszcze jestem na Świonach...

Z dobrych wieści to prawie kompletną klapę w igła stanie za 200zl znalazłem i Bartek ogarnął wyjęcie śrub w tych nieszczęsnych zwrotnicach, więc w tym tygodniu będzie już na powietrzu(mam nadzieję). Trzeba będzie tylko laćki na felgi naciągnąć  i zostanie tylko albo aż lakierowanie frontu i klapy.

Roboty jeszcze sporo, bo cały bagażnik gratów jeszcze do zamontowania, ale do końca marca myślę że będzie już na tip top?

Opublikowano

Ładneee autko ;) Jak oceniasz jakość tego grilla? Zastanawiam się nad takim u siebie a mam sline i nie wiem czy warto.

Opublikowano
2 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Ładneee autko ;) Jak oceniasz jakość tego grilla? Zastanawiam się nad takim u siebie a mam sline i nie wiem czy warto.

Do sline on nie pasuje, bo to zamiennik do zwykłego. Do sline tylko ori za ~600-1200zł.

Vosseny sprzedałeś? Ładnie wyglądały one na aucie.

Opublikowano
1 minutę temu, MarcinL napisał:

Do sline tylko ori za ~600-1200zł

gdzie te ory po ~600? :D Chętnie bym nabył

 

Opublikowano
1 minutę temu, MarcinL napisał:

Do sline on nie pasuje, bo to zamiennik do zwykłego. Do sline tylko ori za ~600-1200zł.

Vosseny sprzedałeś? Ładnie wyglądały one na aucie.

No to mnie pocieszyłeś :) czyli problem mi sie rozwiązał.

Opublikowano
1 minutę temu, golden87 napisał:

gdzie te ory po ~600? :D Chętnie bym nabył

 

Czasem śmignie gdzieś oferta, ale rzadko takie są. I oczywiście grill ten do naprawy, a nie nówka nie śmigana. No może 600zł przesadziłem trochę, ale są okazje jak się na siłę nie szuka.

Opublikowano
Teraz, MarcinL napisał:

Czasem śmignie gdzieś oferta, ale rzadko takie są. I oczywiście grill ten do naprawy, a nie nówka nie śmigana. No może 600zł przesadziłem trochę, ale są okazje jak się na siłę nie szuka.

Tez myslalalem o uzywce, ale chyba odzaluje swoje i kupie ori nowke, bo w tych tanszych zawsze cos nie tak, tez sledzilem te grille ale niestety na uzywki zawsze jest duzo chetnych i kupujacy sami sie licytuja :P... a za ładna używke cenią sie 900-1000, to już lepiej dolozyc na nojke.

Opublikowano
  • Autor

Tak jak napisał MarcinL, grill pasuje tylko do zwykłej wersji, ale jakość i spasowanie jest na naprawdę dobrym poziomie, aczkolwiek nie wiem jak to przy montażu, bo z takim już kupiłem :D

Co do felg. Poprzedni właściciel jeździł na replikach vossenów, ja na szybko kupiłem 19" z touareg'a, bo na 15 i tej glebie ni chu chu. W tej chwili touaregi pójdą pewnie na handel, ale bez gum, bo te lecą do rotiformów.

Opublikowano

 W razie potrzeby zawsze służę pomocą jeśli byś chciał grubo lecieć z mocą w bpw ?

Opublikowano
  • Autor

DanielMod, na pewno się odezwę ;)
Miałem to zrobić teraz, ale jednak air będzie dla mnie praktyczniejszy ze względu na niespełna 3 letnią córkę.

Myślałem że może uda się od Ciebie turbo odkupić jak będziesz znowu zmieniał(hehe), ale widzę że już jest spora kolejka, więc nie będę się wpierdzielał ?

Opublikowano
  • Autor

Pytam tutaj, bo za bardzo nie wiem, w którym wątku ten temat poruszyć, a i odpowiedź może będzie szybsza.

Z racji tego że zawieszenie w audi doprowadza do białej gorączki jest i kolejny problem.
Zerwały się gwinty we wspornikach łożysk(aluminiowe mocowania amorów)... Na szczęście mam drugie na podmianę, ale śruby też wyglądają źle, a ich nie mam...

Ktoś z Was nie ma może 6 sztuk z ładnym gwintem na sprzedaż, bądź wie gdzie takowe w miarę od ręki dostanę? Potrzebuję ich na już, bo inaczej temat air ride znowu stanie...

Edytowane przez RysiekKSC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.