Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo bex słabo wstaje.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam silnik bfb po przekładce z bex między innymi DP, wtryski 320cc,IC drugi,no i turbo z nowym corasem firmy melett. Problem w tym ze późno wstaje. Proszę o ocenę logów.

http://www.vaglogi.pl/log-115_118_313Qe8.html

z odpiętym n75

http://www.vaglogi.pl/log-118_115_U73QW.html

ze zdjętym wężykiem z gruszki od wastegate

http://www.vaglogi.pl/log-118_7Ed6Bx.html

 

Opublikowano

Można by trochę podkręcić klapkę wg, żeby trochę lepiej wstawało. 

Opublikowano
  • Autor

Zastanawia mnie czy n75 cos nie miesza bo z odłączonym wezykiem od wastegate przy 2200rpm mam 1450mbar a przy podłączeniu fabrycznym mam przy 2200rpm 1320 mbar.

Opublikowano
  • Autor

Tu link z pierwszej jazdy z odpietym wężykiem od wastegate 

http://vaglogi.pl/log-003_115_118_HI8f0nY.html

W porzednim linku bylo z drugiej jazdy chyba coś pusciło bo tu do 2.5 mbara daje 

Opublikowano

Podmien n75.

Opublikowano
  • Autor

Łukasz13 a sztange ruszać? 

Opublikowano

Nie widzę powodu żeby ruszać sztanga.

Opublikowano
  • Autor

Po wymianie N-ki logi 3 i 4 bieg

http://www.vaglogi.pl/log-115_118_QVo02.html

Nie wiem co zrobić z regulacją lpg bo na logach jest bogato a na 32 kanale w krotko i długo terminowe na ubogo 2,3 procent.

http://www.vaglogi.pl/log-002_033_3183D.html

 

Opublikowano

Teraz  ładuje ok.

Opublikowano
16 minut temu, Tunio napisał:

Nie wiem co zrobić z regulacją lpg bo na logach jest bogato a na 32 kanale w krotko i długo terminowe na ubogo 2,3 procent.

Przy pełnym bucie mogą być inne korekty niż przy normalnej jeździe. Lpg i tak do regulacji obowiązkowo. Kanał 32 to tylko korekty długoterminowe, bieg jałowy i pod obciążeniem.

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, przem8 napisał:

Przy pełnym bucie mogą być inne korekty niż przy normalnej jeździe. Lpg i tak do regulacji obowiązkowo. Kanał 32 to tylko korekty długoterminowe, bieg jałowy i pod obciążeniem.

No ok ale jak ustawie na logach ze bedzie ok to na długo terminowych bedzie mocno na ubogo i będzie zwiekszac czas wtrysku czy się myle?

Opublikowano

Gaz ustawiasz głównie z podglądem korekt krótkoterminowych w trakcie jazdy i jeśli wykonasz to dokładnie przy różnych obciążeniach, a nie tylko z butem w podłodze to będziesz miał poprawne korekty długo- i krótkoterminowe, a dzięki szerokopasmówce w tych silnikach można zrobić to dość sprawnie, nawet będąc świeżakiem.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Dzięki w takim razie spróbuję to lepiej ustawic .

Opublikowano
Godzinę temu, Łukasz13 napisał:

Teraz  ładuje ok.

mozesz mi powiedziec czemu uwazasz ze jego turbo laduje ok skoro po logach widze ze doladowanie zaczyna sie pokrywac z oczekiwanym dopiero przy 2800 obr. to  normalne w w BEX / BFB?

 

Opublikowano

Z odpiętym wężykiem z wg wstaje tak samo jak teraz w logach, więc jest ok.

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano
26 minut temu, Łukasz13 napisał:

Z odpiętym wężykiem z wg wstaje tak samo jak teraz w logach, więc jest ok.

ale gdyby np byla nieszczelna muszla lub uchylona klapka Wg ( bo ktos zle wyregulowacl)? to tak czy siak czy z n75 czy bez przewodu na gruszce bedzie pozno wstawac. mi sie wydaje ze nie ma co na to patrzec.

Opublikowano

Mi się wydaje że nie czytasz tematu od początku i wyciągasz błędne wnioski.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Pozioo napisał:

ale gdyby np byla nieszczelna muszla lub uchylona klapka Wg ( bo ktos zle wyregulowacl)? to tak czy siak czy z n75 czy bez przewodu na gruszce bedzie pozno wstawac. mi sie wydaje ze nie ma co na to patrzec.

 

Opublikowano
  • Autor

Zrób u siebie loga z odpiętym wężykiem od gruszki WG i będziesz widzial jak budzi sie twoje turbo. Bo wnioskuję ze do tego nawiązujesz. 

Opublikowano

ja tu sie nie zamierzam mądrzyc w zaden sposob. zawsze z checia dowiem sie czegos nowego.
no wlasnie nawiazuje do tego, ze jezeli z n75 turbo pozno wstaje lub z odpietym wezykiem od gruszki tez pozno wstaje to problem jest mechaniczny i tak jak wyzej napisalem , moze byc nieszczelnamuszla po stronie goracej lub klapka WG jest niedomknieta, bo np ktos na sztandze podkrecil jej za mocno i jest skrajnie uchylona.
czyz nie tak?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.