Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki PABLO za uznanie,staram sie :hi: Brylant zeby juz nie robic OT to powiem ze to wlasnie te fele robią taką robote,niewspominajac o rozklepanych nadkolach i masakrycznj glebie dzieki airowi,szkoda ze niewpadla mi oko ta audica wczesniej,juz od 2 lat probowalem wykreowac swoj jakis design auta i powiem szczerze ze audice sa klepane na jedno kopyto,ta mnie urzekla bo jest inna,a to cenie najbardziej oryginalnosc,dlatego teraz musze troche tu upierd.. tam przyciać,przyszlifowac i bedzie git,nie koncząca sie opowiesc :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRYLANT właśnie że te fele robią robotę. Sam się za takimi rozglądam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi za tydzien jedzie do lakiernika znowu,ucinam bolce listew drzwi i wykonczenia kilku detali jak maskownice na slupki ,progi czy dziury w zderzaku zeby jak najbardziej zblizyc sie do czarnej mamby :> aktualnie rozkminiam kierownice z duzym wieloklinem ,troche rezania jest :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna A4 z czarno-pomarańczowymi felgami wygląda tak jak by ktoś na nią nadepnął :polew: :>. Dla mnie przesadzony tuning. Tuningownie samochodu powinno mieć swoje granice. Trochę mi przypomina inną A4 tylko ona była pomarańczowa, a pod maską miała 700 KM :kox::naughty::decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie taką A4 po Polsce jeździć ? Zaraz po przejechaniu kilku metrów całe podwozie porysowane :confused4:. Ogólnie zewnątrz to fajnie wygląda, ale w środku dla mnie przesadzone. Takie moje zdanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie taką A4 po Polsce jeździć ? Zaraz po przejechaniu kilku metrów całe podwozie porysowane :confused4:. Ogólnie zewnątrz to fajnie wygląda, ale w środku dla mnie przesadzone. Takie moje zdanie :).

Niestety Skyliner89 ma racje :gwizdanie: co za duzo to niezdrowo :kox: moje zdanie fele :sick3: Ale To jest moje zdanie , pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że negatywnie wypowiadają się Ci którzy na takiej glebie nie jeździli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Dibo pisze...

Nie ważne czy drogi czy nie drogi. Trzeba uważać na wzniesienia, garby i krawężniki jak cholera po prostu... Ja teraz jeżdżę po drogach idealnych ale przy -50 jakie mi wyszły to na najmniejszym krawężniku zostawiam zderzak... :mysli:

Jest to jednak dobry powód do ściągania nogi z gazu :naughty: przy takiej glebie jeździmy wolno i lansujemy a4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kolegow wyzej,to audi jest posadzone na air raid,wiec w tym przypadku koles ma wiecej lajciku jak my co jezdzimy na gwintach i nie mamy mozliwosci podniesienia auta guziczkiem i przejechaniu przez garby czy inne przeszkody,a na zlotach spuscic auto tak zeby lezalo na wahaczach i robilo do okoła "wow" środek auta jest oryginalny z wycieta komora bagażnika klatka bezpieczenstawa,dla mnie bajka,kiedys inne auto tez tak zrobilem ,wszyscy na poczatku pukali sie w glowe a potem bylo oooo ale za***isty pomysł idt itp.

Dzisiaj walczylem z montazem kiry z duzym wieloklinem,kiera siedzi,czekam tylkona taśme air bagu do kiery,kiera tiptronic jak chcialem,bedzie pod nią podpiety zestaw air ride i sterowanie w kierownicy,bedzie sie działo :good:

a tak to poki co wyglada :

tak było:

100_0565.jpg

i tak jest na dzień dzisiejszy

100_4460.jpg

100_447666.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyglada ta kiera :good: Mam pytanko czy to na konsoli to okleina karbonowa na metry ,nie zebym mial cos przeciwko temu bo sam ostatniu u siebie okleilem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac ten temat mam mieszane uczucia :evil:

na +:

-lakier

-zawieszenie

-kiera

na -:

-felgi

-lampy tyl, przod tez srednio

-silnik i wyposazenie (mozna przebolec)

-carbon na konsoli

-brewki, wlew od audi TT :sick3: i inne dziwne pomysly

generalnie wielki + za nie powielanie schematu (ktory coraz bardziej widac na forum, czyli "zmien lampy na poliftowe, felgi najlepiej ori audi, grill na polift itd" i kazda a4 wyglada tak samo) dzieki temu efekt koncowy moze byc interesujacy a nie nuuuuuuuuudny :sick3:

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jak ktoś kupuje A4 z przed liftu to chyba chce mieć sprzed liftu i po co ma zmieniać lampki na liftowe klamki i inne bzdety... jakby Hawaj chciał to kupiłby sobie lift i z głowy... Sam planuję sprzedać mojego AFN i kupić AJM w sedanie quattro i się bawić wnętrzem kółkami itd... ale to sprawa gustu... i nie ma co pytać a może być zmienił to na poliftowe a może tamto...

Żeby nie było OT: Fajny pomysł z ramkami zegarów też planuję taki zakup... Kiera fajna no i ten pomysł z air raid z kiery... jest kox będzie większy. Jednak z upragnieniem czekam na montaż lampek USA :) Strasznie ładne są a jeszcze do czerni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac ten temat mam mieszane uczucia :evil:

na +:

-lakier

-zawieszenie

-kiera

na -:

-felgi

-lampy tyl, przod tez srednio

-silnik i wyposazenie (mozna przebolec)

-carbon na konsoli

-brewki, wlew od audi TT :sick3: i inne dziwne pomysly

generalnie wielki + za nie powielanie schematu (ktory coraz bardziej widac na forum, czyli "zmien lampy na poliftowe, felgi najlepiej ori audi, grill na polift itd" i kazda a4 wyglada tak samo) dzieki temu efekt koncowy moze byc interesujacy a nie nuuuuuuuuudny :sick3:

powodzenia

po twojej wypowiedzi kolego odrazu widac ze nieczytałeś tematu całego :mysli:,ale dzieki za komentarz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...