Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Android


szaman89

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Muskel1 napisał:

Ten niebieski przewód od separatora musi mieć +12 V po włączeniu radia, czyli musisz go podpiąć do niebieskiego przewodu P. ANT.

Screenshot_20220402-114500_Opera.jpg

Tak zrobiłem, też sprawdziłem miernikiem i napięcie dochodzi po stacyjce. Nic to nie dało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dodik77 napisał:

Tak zrobiłem, też sprawdziłem miernikiem i napięcie dochodzi po stacyjce. Nic to nie dało 

Radio kijowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Muskel1 napisał:

Radio kijowe. 

Nie sądzę, inni mają chińczyki i jest dobrze. Ten separator pewnie za 14zl ktoś założył i nie spełnia swojej roli. Oddam to do fachowca bo tutaj nikt nie jest w stanie pomóc. Tak samo w tylnymi głośnikami. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś do tych chinchów wpiąć chincze tylnych wyjść liniowych, które wychodzą z chińczyka? Są opisane jako lewy i prawy tył. 

Screenshot_20220402-174139_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Muskel1 napisał:

Próbowałeś do tych chinchów wpiąć chincze tylnych wyjść liniowych, które wychodzą z chińczyka? Są opisane jako lewy i prawy tył. 

Screenshot_20220402-174139_Opera.jpg

Tak, próbowałem i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodik77 napisał:

Tak, próbowałem i nic.

Mi się wydaje że tu jest też problem z połączeniem. Tak wchodzi a tak wychodzi, tak nie powinno być, to od głośników.

20220402_094644.jpg

20220402_094651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy do wzmacniacza z tyłu dochodzi napięcie wzbudzenia, gdy włączysz radio. Na pinie nr. 23 niebieskiej kostki wzmacniacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Muskel1 napisał:

Sprawdź czy do wzmacniacza z tyłu dochodzi napięcie wzbudzenia, gdy włączysz radio. Na pinie nr. 23 niebieskiej kostki wzmacniacza. 

 

 

Tak dochodzi napięcie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Musisz podać prawy i lewy kanał wyjścia liniowego z chińczyka na wejścia liniowe w zielonej kostce quadlocka.

W zielonej kostce masz wyjścia liniowe na wzmacniacz.

Pin. nr. 5 - lewy tył +

Pin nr. 11 -prawy tył +

Pin nr. 8 masa (minus dla lewego i prawego tylnego)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Muskel1 napisał:

Ok. Musisz podać prawy i lewy kanał wyjścia liniowego z chińczyka na wejścia liniowe w zielonej kostce quadlocka.

W zielonej kostce masz wyjścia liniowe na wzmacniacz.

Pin. nr. 5 - lewy tył +

Pin nr. 11 -prawy tył +

Pin nr. 8 masa (minus dla lewego i prawego tylnego)

 

Nontak, ale to jest ta białą kostka z czinczami a z drugiej strony ta zielona kostka, po podłączeniu tych czinczy do chinczyka nic się nie dzieje 

20220227_154448.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę. W takim razie wzmacniacz jest padnięty. Jest to dość częsta ustera właśnie tych wzmacniaczy. Musisz zakupić inny używany i podmienić. 

Screenshot_20220402-190528_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

No właśnie widzę. W takim razie wzmacniacz jest padnięty. Jest to dość częsta ustera właśnie tych wzmacniaczy. Musisz zakupić inny używany i podmienić. 

Screenshot_20220402-190528_Opera.jpg

Też tak myślałem. Z tego wynika że zmacniacz padnięty. Dzięki Tobie wiele się wyjaśniło. Kupię używke na podmianke i zobaczę co będzie. Wielkie dzięki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

:hi:daj znać jak się zakończyło.

Jasne. I ten wzmacniacz też zasila antenę radia, dlatego ujowo gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten wzmacniacz jest tylko końcówką mocy, czyli tylko audio. W aucie jest zamontowany własny wzmacniacz antenowy, z tyłu pod poszyciem lewego boczka w bagażniku (pod ostatnią tylną szybą strona kierowcy). Możliwe, że też jest spalony. Musiałbyś podpiąć auto pod komputer i szczytać błędy. Możliwe, że będzie zapisany błąd w sterowniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie, ten wzmacniacz jest tylko końcówką mocy, czyli tylko audio. W aucie jest zamontowany własny wzmacniacz antenowy, z tyłu pod poszyciem lewego boczka w bagażniku (pod ostatnią tylną szybą strona kierowcy). Możliwe, że też jest spalony. Musiałbyś podpiąć auto pod komputer i szczytać błędy. Możliwe, że będzie zapisany błąd w sterowniku. 

 

Czekam na kabelek z vcds od kolegi z alli, wtedy będę mógł sczytać błędy, jeżeli wszystko zadziała, bo z tym różnie bywa co przyjdzie. Nie wiem czy kupić sam wzmacniacz czy komplet z wooferkiem bo też są takie ogłoszenia z niedużą różnicą w cenie. Lub we Wrocku znajdę kogoś kto mi naprawi ten co mam. Tylko czy to będzie opłacalne. A kupując używke też nie wiadomo na co się trafi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ile naprawa może kosztować. Kupując używkę szukaj od kogoś dającego gwarancję rozruchową. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie mam pojęcia ile naprawa może kosztować. Kupując używkę szukaj od kogoś dającego gwarancję rozruchową. 

Znalazłem gościa we Wrocławiu, który zajmuje się takimi rzeczami i jeszcze w dodatku też ma Audi a4 b7, więc powinien ogarnąć temat. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2022 o 19:25, Muskel1 napisał:

:hi:daj znać jak się zakończyło.

No i d*pa. Wzmacniacz podmieniony i dalej tył nie gra. Oddam do fachowca niech to zrobi bo już ręce opadają.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...