Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Android


szaman89

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.04.2022 o 19:25, Muskel1 napisał:

:hi:daj znać jak się zakończyło.

Problem jest tutaj, wchodzi tylko na przód a wychodzi przód i tył, tylko coś za mało tych kabelków ?

Picsart_22-04-09_12-11-31-678.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2022 o 19:11, Muskel1 napisał:

No właśnie widzę. W takim razie wzmacniacz jest padnięty. Jest to dość częsta ustera właśnie tych wzmacniaczy. Musisz zakupić inny używany i podmienić. 

Screenshot_20220402-190528_Opera.jpg

 

 

A więc tył już gra. Po kontakcie z szaman89 oraz Maxior93 wspólnymi siłami instalacja została ogarnięta. 

Dołożony został konwerter poziomu sygnału oraz prawidłowo podpięte kabelki z Qadlocka na ISO.

Dziękuję Panowie za pomoc i poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam radyjko jak na 1 zdjęciu i problem taki ze nie działa mi kierownica i fis na rnsd wszystko działało 

czy ktoś z was oriętuje się jak to podłączyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multifunkcja i FIS nie będą działały z tym radiem gdyż nie ma z nim komunikacji po CAN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo miał dekoder CAN za radiem albo w ustawieniach radia można gdzieś CAN aktywować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dekoder can tylko ze i tak to nie działa 

niewiem jak podłączyc ta niebieską kostke od audi

a wie ktoś z was jak zmienić androida z 4.4 na większy 

tak to wygląda i jak to podłączyć zamiast rms-d

20230416_111315.jpg

20230416_111328.jpg

20230416_111412.jpg

20230416_111432.jpg

Edytowane przez arasss1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu przymierzam się do wymiany radia w swoim a4 obecnie mam concert 1din. Temat przeczytałem cały ale kilka pytań mam. Na dzień dzisiejszy mam radio 2din android nowy kosz 2 din i klimatorinik 2din. Popielniczka i tunel środkowy zostaje mój.

Chodzi mi o to że z tego co czytałem są dwa rodzaje kostek ISO i quadlock i w zależności jakie są w aucie stosuje się odpowiednio różne te ustorosjtwa do tego zeby grały tylne głośniki w aucie. Czy ktoś mądry mógł by doradzić jaki rodzaj kostek tej u mnie ??

20230424_123523_01.jpg

20230424_213353.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać masz system audio częściowo aktywny (nie Bose) i do takiego systemu musisz dokupić adapter. Tył i subwoofer masz aktywny a przód zasilany jest bezpośrednio z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiem ale są dwa rodzaje tych adapterów ktoś może podrzucić link jaki ma być?? Do mnie?.

 

ALLEGRO.PL

 

Czy takie coś będzie pasowało do mnie .. ?

Edytowane przez piotrekZch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem z aktywacja zewnetrzengo wzmacniacza (dodatkowego) pod subwoofer. Wzmacniacz się nie podnosi brak napiecia na przewodzie sterowania. Ktoś kojarzy czy w radyjku się to gdzieś aktywuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez poniższych informacji możesz wróżki zapytać, może wywróży z fusów nie znając stanu faktycznego.

 

1. Jakie masz radio?

2. Jaki masz system audio? pasywny, aktywny czy Bose?

3. Gdzie wpiąłeś przewód remote do wzbudzenia wzmacniacza?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

1.Radio android ale jaka wersja nie pamiętam.

2.System pasywny.

3 Przewód z radia z kostki K opisany jako amp-con i przy wzmacniaczu przy sterowaniu, nadmienie że podając plus ze stacyjki na przewód do sterowania wzmacniacz się podnosi. Jest też opcja załączenia wzmacniacza zewnętrznego w radiu tak jak na zdjęciu ale dalej nie ma napięcia nawet na pinie wychodzącym z radia.

 

IMG_20230617_165657_5.jpg

IMG_20230617_165201_0.jpg

IMG_20230617_165113_9.jpg

IMG_20230617_165137_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Radio nowe czy używane?

Mam już je kilka lat ale na zime odłączyłem plus na wzmacniacz a teraz jest kicha.. ciekawe czy w samym radiu coś nie padło bo te napiecie na przewodzie sterowania powinno być, sam wzmacniacz się podnosi przy podaniu napiecia na tem przewód sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma na tym przewodzie napięcia to może rzeczywiście coś z radiem jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...