Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] DAYLINE headlights

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było cool ale jak dla mnie to już przesada, nie długo nie poznasz czy to B8 czy Dacia Logan na LEDach :)

Opublikowano

To jeszcze nie to :confused4: Ale napewno lepsze niż te z pierwszego linku.

Opublikowano

Nawet to 2 rozwiazanie nie jest ladne.. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Filmik ze stoiska dectane.de

http://www.youtube.com/watch?v=3MoXTwGrfg8

Ta firma ma dziwna (mało skuteczną ?) strategie sprzedaży swoich produktów. Nie pokazuje jak wyglądają lampy na aucie, a głównie tym kierują się klienci. Oj ci Niemcy...

Opublikowano

Spoko firma :) tylko z tymi leadami to będzie tak jak kiedyś z lampami ALA LEXUS że każdy wieśniak miał pozakładane ,albo ringi z BMW np. w Passacie

dramat :evil: a szkoda

Opublikowano

mi moje lampki sie podobaja bez tego :) chyba ze byloby ori :gwizdanie:

Opublikowano

brzydkie... :no:

Opublikowano

wymieniał ktoś pomarańczowy kierunek na przezroczysty?

Opublikowano

wymieniał ktoś pomarańczowy kierunek na przezroczysty?

Wymieniał :wink4::szukaj: i nie rób OT w tym temacie.

Opublikowano

Kupa śmiechu z tymi lampami. Za chwile może i do fiata 126p wyjdą LEDy. Wg. mnie profanacja samochodu. Skoro jest w B8 i innych nowszych modelach to niech tak zostanie. Jest jedna prosta zasada - nigdy nie są w stanie podrobić oryginału - więc podróba zawsze będzie :sick3:

Opublikowano

Kupa śmiechu z tymi lampami. Za chwile może i do fiata 126p wyjdą LEDy. Wg. mnie profanacja samochodu. Skoro jest w B8 i innych nowszych modelach to niech tak zostanie. Jest jedna prosta zasada - nigdy nie są w stanie podrobić oryginału - więc podróba zawsze będzie :sick3:

W przypadku tych B7 aż tak źle to nie wygląda. Gorzej jak takie światła mają starsze modele, a inne marki to już wogóle :sick3:

Opublikowano

Może zrobić swap lamp z B8 do B7, trochę rezania będzie ale efekt ORI gwarantowany :)

Opublikowano

W sam raz dla urzytkowników Calibry bez obrazy :decayed:

Opublikowano

Dla mnie te lampy są nawet OK,trochę może przesadzone ale oszczędność prądu z tymi ledami,to samo mogę powiedziec jak każdy wyżej o ringach ze sa do d*py

Opublikowano

Mój kolega ma LEDy w Seicento :kox: więc potwierdza się to co mówicie :>

Opublikowano

Mój kolega ma LEDy w Seicento :kox: więc potwierdza się to co mówicie :>

mA4ciek nie wiem czy zauważyłeś ale na ostatnim zlocie na podpromiu było Seicento z LEDami :sick3: Ogólnie takie LEDy to by była fajna sprawa gdyby nie były wszędzie montowane a tylko w OOOO. A tak że LEDy są wszędzie to robi się wieś :thumbdown:

Opublikowano

Dibo to właśnie Seicento mojego kumpla, tzn komisowe bo jego ojciec ma komis. A kolega ma bardzo dobre samochody bo zaraz jak wyszło - miał B7 :)

Te LEDy wewnątrz lamp (przykład 2) to nawet mi się podobają :gwizdanie:

Opublikowano

Te LEDy wewnątrz lamp (przykład 2) to nawet mi się podobają :gwizdanie:

Bo wygladem są zblizone do ori :wink4: A nie jakieś kombinowane Sonary :sick3:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Drugie rozwiązanie nawet mi się podoba. Dużo lepiej wygląda to na oryginalnych lampach, tylko wiąże sie przedewszystkim z rozbiórką lampy na części pierwsze, a to już problem. Hmm czy warto???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.