Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po 24h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.8t bex

Witam od jakiegoś  czasu  gdy odpalam  auto po 24h słuchać  głośny zgrzyt łańcucha  tak jak by z napinacza  spływa  olej jak odpale  wcześniej  np po 7h to jest w miarę  ok. Wymieniłem  już napinacz Ale używany + łańcuch  swag(nowy)  pompa  na rozgrzanym  oleju  trzyma 1.5bara a  przy 2 tysiącach  obrotów  ponad 3bary, smok olejowy  był sprawdzany. Olej 10w60 liqui moly filtr  mann. Próbować  z kolejny  napinaczem  czy może jest jakiś  gdzieś zaworek?

Opublikowano

Po pierwsze wywal ten olej, bo on nie nadaje się do tego silnika. Po drugie taki zgrzyt do 2-3 sekund to norma i większość 1.8t tak ma i producent samochodu to dopuszcza więc nie ma co szukać dziury w całym.

Opublikowano
  • Autor

Ale Marka  oleju  to gówno  czy chodzi  ci o specyfikację  A ten zgrzyt  to dość  głośny  jutro nagram dźwięk  i dodam  

Opublikowano

Chodzi o lepkość. 10w60 to do upalania na torze w subarynach. W dobrze porobionych 1.8t leje się 5w40, ewentualnie 5w50 i skraca interwały wymiany.

Jak zmienisz lepkość to może w większości zniknie ten dźwięk z uwagi na to, że rzadszy olej szybciej się "napompuje".

 

 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, przem8 napisał:

Chodzi o lepkość. 10w60 to do upalania na torze w subarynach. W dobrze porobionych 1.8t leje się 5w40, ewentualnie 5w50 i skraca interwały wymiany.

Jak zmienisz lepkość to może w większości zniknie ten dźwięk z uwagi na to, że rzadszy olej szybciej się "napompuje".

 

 

Olej  wymieniam  co 10tys znajomym gania  na 10w60 w pasacie 1.8t to tego dźwięku  nie ma 

Edytowane przez Adamek4119

Opublikowano

5W30, a zgrzyt sekundę czy dwie to nie powód do strachu.

Opublikowano

Na nowych, ori napinaczach też są zgrzyty. Co do oliwy to temat na tym jak i na innych forach z grupy vag zostało chyba więcej niż wszystko napisane ?

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Szczere gratulacje przy laniu 10w60 do 1.8t. Potem są właśnie opinie, że większość silników to zajechane trupy, jak ludzie nawet oleju nie potrafią dobrać.

Opublikowano
  • Autor

Jeździłem na 5w50 to samo było rozmawiałem z gościem  co tununguje same 1.8t i robi  do tego  hybrydy  i mówił  że tak  olej  będzie  git że nie ma co lać 5w30

Opublikowano
23 minuty temu, Adamek4119 napisał:

Jeździłem na 5w50 to samo było rozmawiałem z gościem  co tununguje same 1.8t i robi  do tego  hybrydy  i mówił  że tak  olej  będzie  git że nie ma co lać 5w30

Spoko, jak wiesz lepiej od całego forum, które w 99% leje 5w40 to nie mam pytań.

Opublikowano
3 godziny temu, bartez90 napisał:

Spoko, jak wiesz lepiej od całego forum, które w 99% leje 5w40 to nie mam pytań.

Audi przewidziało dla tego silnika 5W30. Taki zapis jest w instrukcji. Jeśli samochód nie jest regularnie upalany na torze lub nie ma niewiadomo jakich modów, to naprawdę nie ma potrzeby kombinować.

Opublikowano
12 minut temu, JawoR36 napisał:

Audi przewidziało dla tego silnika 5W30. Taki zapis jest w instrukcji. Jeśli samochód nie jest regularnie upalany na torze lub nie ma niewiadomo jakich modów, to naprawdę nie ma potrzeby kombinować.

Audi przewidziało też castrola...

Zresztą ok, 5w30 dobrego producenta niech będzie, chociaż i tak prawie wszyscy leją 5w40 i tak jest najlepiej.

Natomiast nie o tym mowa bo autor leje 10w60.

Opublikowano
2 minuty temu, bartez90 napisał:

Audi przewidziało też castrola...

Zresztą ok, 5w30 dobrego producenta niech będzie, chociaż i tak prawie wszyscy leją 5w40 i tak jest najlepiej.

Natomiast nie o tym mowa bo autor leje 10w60.

Gdzieś czytałem, że ten Castrol z aso to nie to samo co można kupić sobie samemu kupić w Tesco, jak by nie było nie testowałem ani tego ani tego Castrola.

Temat o oleju do 1.8t setki razy wałkowany, ktoś ma problemy z czytaniem i nie umie doczytać co spełnia daną specyfikacje i jest przeznaczone do konkretnego silnika, to sory. 10w to słabe oleje na zimę, która już praktycznie zawitała.

Co do zgrzytu to i u mnie czasem jest na zimnym tak 1-2s na oleju 5w40, blisko 280k km nalotu i tak jak już wyżej napisane tak może występować taki objaw.

Opublikowano
  • Autor

Temat oleju  pozostawiamy chodzi o sam dźwięk. 

Potrafi  też głośniej.

Co o tym powiecie 

Łańcuch

Edytowane przez Adamek4119

Opublikowano

To, że po nocy  olej spływa z napinacza to normlane.  Ja co prawda mam 1-2 sekundowy terkot, ale po 3-4 tygodniach postoju w garażu, ale normlanym jest, że trzeba poczekać, aż pumpa poda oliwe na samą górę.... Masz  kiepski olej. Zrób płukanie, zmień na 5W40 i będzie lepiej.

Z rana obroty osiąga normlanie?

Edytowane przez dexter90

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.