Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] A4 AVANT :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak najbardziej zrozumiale :wink4: Faktycznie ten kolor jest oczosciagajacy. Nie wiem czemu ale z daleka jak zobaczylem to juz myslalem o twojej RS4.

Opublikowano

Malik napisz czy dostałeś PW - bo często nie dochodzą.

Opublikowano

kreska :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Heheheheheh :gwizdanie:

Opublikowano

Malik napisz czy dostałeś PW - bo często nie dochodzą.

dostałem, dzięki :hi:[br][br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 17:11_________________________________________________

kreska :gwizdanie: :naughty:

A co to niby oznacza ?

W zależności od kontekstu mogą być różne znaczenia :decayed: W tym przypadku chodzi pewnie o wyścigi.

Opublikowano

To oto chodziło. Ja już mam tyle punktów, że jeszcze jedna wpadka i prawko idze do worka :(

Kupiłem nowe oponki Dunlop Pro Race, tylko dziwi mnie dlaczego bieżnik ma 6,5 mm ? Chyba nominalnie to mają po 8 mm, nie wiem jak w tym przypadku.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie są ori, jak dowiedziałem się ile kosztują to dałem spokój :) Odnośnie jakości to są całkiem niezłe. Org. bardzo szybko się od pięt niszczą.

śmiałem sie kiedyś ze kupujesz nie ori, a teraz sam bym podobne kupuł :tongue4:

dasz namiary albo jakiegos linka na te dywaniki?

Opublikowano

Jak kto zna kogos kto kupił za tyle pieniędzy oryginalne dywaniki to niech mi da namiar to wytne mu medal z ziemniaka :polew:

Matko boska paranoja, ostatnio jak byłem w salonie , alufelgi z kompletem opon 18" 8990PLN,- :blink:

Opublikowano

ANS to niezła cena. 19" kosztują ok. 20000 + opony ok.7000. Więc 8999 to promocja jakaś:)

Looknij na stronke MTM, to dopiero jest paranoja.

Ori dywaniki bez loga RS4 kosztują po ok. 250 zł/szt.

Barnaba wysłałem Ci adres na maila.

Opublikowano

MTM - Set wheels bimoto 9,5 x 19 ET20 LK 5x112

with tyre 265/30 19 XL Sportcont. Continental 3,958.00 EUR

:shocked::blink::slina: ajć nieźle

Opublikowano

Jak kto zna kogos kto kupił za tyle pieniędzy oryginalne dywaniki to niech mi da namiar to wytne mu medal z ziemniaka :polew:

Matko boska paranoja, ostatnio jak byłem w salonie , alufelgi z kompletem opon 18" 8990PLN,- :blink:

jak cie stac na takie auto to pewnie zarabisz miesiecznie kwoty z 5 cyfrowe a nie 4 cyfrowe wiec procentowo do zarobkow to tak jak by przecietnego smiertelnika ten dywanik kosztowal 25zl :decayed::wink4: poprostu wszystkie wydatki meirzy sie troszke inna skala :wink4:

Opublikowano

Fajny wątek tak na marginesie..:-) Jedna słaba fotka auta, jedna fotka dywaników i 8 stron dyskusji..hehe

Opublikowano

rs4 robi swoje :gwizdanie:

Opublikowano

Ktokolwiek, ta Ci lepiej pasuje. Mam nadzieję, że autor zdjęcia nie będzie miał do mnie żalu.

71539410.th.jpg

I trochę podrobów :naughty:

p1020623p.th.jpg

Opublikowano

Ktokolwiek, ta Ci lepiej pasuje. Mam nadzieję, że autor zdjęcia nie będzie miał do mnie żalu.

71539410.th.jpg

I trochę podrobów :naughty:

p1020623p.th.jpg

Ujdzie w tłoku..:-) Tak z ciekawości jaki przebieg?

PS. shamuj go, ciekawe ile z serii zostało..:-)

Opublikowano

Ktokolwiek, masz jeszcze jakieś intymne pytanka ?

Opublikowano

Eno, nie o tak wczesnej porze, jak ciut więcej wypije to może się odważe..:-)

Opublikowano

Ostatnio stałem na światłach za Auto Vivą na połczyńskiej w stronę Błonia i stanęło obok mojego AFNa czarne rs4 b7 w sedanie... niestety poległem :) dźwięk ma mega za***isty...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.