Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, pawelosinski83 napisał:

DZIĘKI!!!!!

nie miałem pojęcia, że można dołożyć uniwersalną kamerkę i wpiąć bezpośednio sygnał video :)

superrrrrrrrr

Jeszcze dopytam...

Czy mi się wydaje, czy obraz jest jakby trochę przekrzywiony?

Linie parkowania są generowane z kamerki, nie? Da się odpalić te z MMI co się wyginają przy kręceniu kierownicą?

Obraz moim zdaniem jest ok tylko ustawienie kamery jest za bardzo w dol.. i niestety nic z tym się nie da zrobić.

Linie generowane są z kamery nie da się ich wyłączyć . Chyba że kupisz inny model kamery to z tego co wiem przecina się odpowiedni przewód i wtedy linii nie ma.

Skrętnych linii w tym przypadku nie ma bo nie jest to podłączone pod moduł kamery.

Jeszcze jedno do modelu poliftowego kodowanie jest trochę inne niż w przedliftowym  ?

 

 

Opublikowano
  • Autor

Koła już przygotowane do sezonu. Felgi doczyszczone i wypolerowane. Zabezpieczone podwójna warstwa ceramiki. 

8a3b70c03f91.jpg

b5fa478d5601.jpg

W tym tygodniu montaz. Przy okazji zaciski zostaną pomalowane ?

Opublikowano
  • Autor

Lato na pokładzie!! 

Zaciski pomalowane ?

a57f1fe95afe.jpg

6504e1b5190b.jpg

19a8f0687efd.jpg

534f0996495c.jpg

Opublikowano

No i elegancko , ale jak pisałeś u mnie żółte bytu lepiej siadły :D

Opublikowano

Jakie odczucia masz Kris do tych Kormoranów UHP ? Kiedyś też miałem jednosezonową przygodę z tą oponą, ale dla mnie strasznie gumowa na bokach, na zakręcie aż czułem jak się ugina, bardzo miękkie barki.

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, -ERNI- napisał:

Jakie odczucia masz Kris do tych Kormoranów UHP ? Kiedyś też miałem jednosezonową przygodę z tą oponą, ale dla mnie strasznie gumowa na bokach, na zakręcie aż czułem jak się ugina, bardzo miękkie barki.

To są opony Riken. Narazie ciężko stwierdzić bo nie zrobiłem zbyt wielu km.. w zasadzie zaryzykowałem  przez dobre opinie nr tej opony i to że jest robiona przez Michelina. 

Myślę że lepsze od Chińczyków.. 

Opublikowano
19 minut temu, wielik napisał:

To są opony Riken. Narazie ciężko stwierdzić bo nie zrobiłem zbyt wielu km.. w zasadzie zaryzykowałem  przez dobre opinie nr tej opony i to że jest robiona przez Michelina. 

Myślę że lepsze od Chińczyków.. 

Riken to samo co Kormoran tylko inna nazwa, model dokładnie ten sam. Jedyny chińczyk z którego byłem zadowolony to był Nankang NS2 Ultra Sport, w poprzednim samochodzie objeździłem 2 komplety i są ok, mogę polecić. Przejechałem się raz na Nexenie, były "kwadratowe" i tak biły, że szok...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, -ERNI- napisał:

Riken to samo co Kormoran tylko inna nazwa, model dokładnie ten sam. Jedyny chińczyk z którego byłem zadowolony to był Nankang NS2 Ultra Sport, w poprzednim samochodzie objeździłem 2 komplety i są ok, mogę polecić. Przejechałem się raz na Nexenie, były "kwadratowe" i tak biły, że szok...

Nankang mam na przodzie. Są niestety głośne i szukałem  czegoś  cichszego. 

Ps Riken wyprodukowany w Serbii a kormorany wiadomo.  

Czas pokaże ?

Edytowane przez wielik

Opublikowano
W dniu 12.03.2020 o 15:03, wielik napisał:

Ps Riken wyprodukowany w Serbii a kormorany wiadomo.  

Czas pokaże ?

Moje Kormorany też były z Serbii, na pewno lepsze jak większość chinioli

Opublikowano

Miałem Nankangi w moich EX glebowozach no i prawda dosyć szymiały , teraz w B8 na przodzie są Nankang a na tyle Goodride , i powiem że tył nie słychać bardziej z przodu szum słychać ale zależy od nawierzchni asfaltowej . Za to u narzyczonej w Touranie mamy 4 nowe Uniroyal RainSport i sa bardzo dobre na deszcz i tez nie za głośne 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, karolek_ust napisał:

Miałem Nankangi w moich EX glebowozach no i prawda dosyć szymiały , teraz w B8 na przodzie są Nankang a na tyle Goodride , i powiem że tył nie słychać bardziej z przodu szum słychać ale zależy od nawierzchni asfaltowej . Za to u narzyczonej w Touranie mamy 4 nowe Uniroyal RainSport i sa bardzo dobre na deszcz i tez nie za głośne 

Poprzednio miałem dokładnie Uniroyal RainSport i szumiały. Nankang to samo za to fajnie bierznik się prezentuje ale niestety opona o tym właśnie kształcie ma to do siebie  że jest  głośna.

Nie wiem jak u Ciebie ale moim zdaniem a4 nie jest perfekcyjnie wygłuszone...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.03.2020 o 12:19, pawelosinski83 napisał:

DZIĘKI!!!!!

nie miałem pojęcia, że można dołożyć uniwersalną kamerkę i wpiąć bezpośednio sygnał video :)

superrrrrrrrr

Jeszcze dopytam...

Czy mi się wydaje, czy obraz jest jakby trochę przekrzywiony?

Linie parkowania są generowane z kamerki, nie? Da się odpalić te z MMI co się wyginają przy kręceniu kierownicą?

Wrzucam film z kamerki 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W sobotę porobiłem trochę przy aucie.

- czyszczenie wtryskiwaczy  

- płukanka silnika

-wymiana oleju 

-dwusiarczek molibdenu do oleju

- zmiana obejm na łączniku wydechowym 

Audi śmiga aż miło :)

f05f0b3ab012.jpg

bd2ee7c1f0f7.jpg

Edytowane przez wielik

Opublikowano

Elegancko sie prezentuje 

Opublikowano
W dniu 1.04.2020 o 08:25, wielik napisał:

W sobotę porobiłem trochę przy aucie.

- czyszczenie wtryskiwaczy  

- płukanka silnika

-wymiana oleju 

-dwusiarczek molibdenu do oleju

- zmiana obejm na łączniku wydechowym 

Audi śmiga aż miło :)

f05f0b3ab012.jpg

bd2ee7c1f0f7.jpg

Nie no ten zderzak to agrotuning.Założ S-line albo C+ a nie jakieś wynalazki

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Wandej napisał:

Nie no ten zderzak to agrotuning.Założ S-line albo C+ a nie jakieś wynalazki

Przecież zderzak jest seryjny:facepalm:

 

Opublikowano
3 godziny temu, Wandej napisał:

Nie no ten zderzak to agrotuning.Założ S-line albo C+ a nie jakieś wynalazki

C+ w przedlifcie nie wiem skad taki dostac he

Opublikowano
Godzinę temu, wielik napisał:

Przecież zderzak jest seryjny:facepalm:

 

Seryjny może jest , ale z tymi dokladkami wygląda jak wygląda :decayed:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, MaciekPL napisał:

Seryjny może jest , ale z tymi dokladkami wygląda jak wygląda :decayed:

Inaczej .. źle ? bo co bo nie s line :cool1:

Robię jak mi się podoba i na tyle na ile mnie stać.

 

Co do dokładek dla zasady będzie i trzecia :buahaha:

Elo:gicior:

Opublikowano

Z samą dokładką wyglądało by spoko ...ta dołożona guma pod dokładką w.g mnie zaburza proporcje,harmonie etc. tego zderzaka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.