Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] 0-200km/h.


jacue

Rekomendowane odpowiedzi

1,9 bez chipa nie jedzie 200, chyba, że dla kogoś wskazania zegara są święte i niepodważalne. Popatrzcie do instrukcji swoich autek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,9 bez chipa nie jedzie 200, chyba, że dla kogoś wskazania zegara są święte i niepodważalne. Popatrzcie do instrukcji swoich autek;)

To fajnie klimatronik mi oszukuje a o prędkościomierzu nie wspomnę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 oscyluje w granicy faktycznych 200 :naughty:.Moje licznikowe to 207 a są tu ludzie którzy napewno mają w lepszej kondycjii autka niż moje. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 oscyluje w granicy faktycznych 200 :naughty:.Moje licznikowe to 207 a są tu ludzie którzy napewno mają w lepszej kondycjii autka niż moje. :good:

207 licznikowe to mniej, niż 200 rzeczywiste :gwizdanie:

Ja znalazłem meeega górkę i rozpędziłem się do 220 na blacie (odcięcie na 5. biegu). Na klimatroniku było 205, choć moim zdaniem zaniża o jakieś 0,5% (czyli 1km/h przy tej prędkości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie - patrząc na navigację i to co ona pokazuje...

jechałem 210 po autobahn'ie a nawigazja krzyczała 194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie - patrząc na navigację i to co ona pokazuje...

jechałem 210 po autobahn'ie a nawigazja krzyczała 194

tylko nie pisz że to był max, bo 130konny to leci 230:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy jeszcze byłem tak podjarany (autko do domu wiozłem) że przerażała mnie naklejka serwisowa Audi z dużym 190km/h na wierzchu :polew: - dopiero później zobaczyłem że oponki do 270km/h (indeks W)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks32 jaki adres jest tej stronki z danymi technicznymi co masz na zdjęciu bo kiedyś jej dużo używałem i ślad po niej zaginął?

Muszę porównać moje 1.8T z oplem 2.0 bo kiepsko moje auto w tym pojedynku wyszło :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo twój przypadek potwierdza,że 1.6 w dobrym stanie 200 osiąga i jak mówiłem są autka w lepszej kondycji niż moje.Ty masz chyba jedne z najlepiej utrzymanych w klubie :good:

Więc jak się niektórzy wyśmiewają ten wątek 1.6 jednak też dotyczy :tongue4:

A to w jakim czasie to 200 osiąga to już druga strona medalu :hi:

stomi ale jeśli masz"tylko" serię w twoim a porównujesz do Vectry B 2,0 16V to nie martw się za bardzo bo opel chyba jest lżejszy i te 136 KM jednak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 2.0 fsi, a te małe zapingalacze z Fiata,Pueguota itd?

Jakby patrzeć pod takim kątem to trzeba by było e-Skę od razu kupować :gwizdanie:

Ja tam wolę radość z samego tego jak fajnie i przyjemnie się jeździ :a4fan:

Mnie tam nie sztuka objechać i mam to gdzieś co mnie wyprzedzi.Uwielbiam swój samochodzik. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była astra B 2.0; wcześniej miałem też przypadek że objechała mnie vectra b ale silnik to nie wiem jaki tam był- może jakiś v6..., mam serie i w obu przypadkach działo się to przy prędkościach zbliżonych do 200, silnik mam raczej zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio w Niemczech objechał stary T4. Tylko, że był jakiś taki dziwnie zielony i miał na boku napis ZOLL :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym się opierałeś mierząc czas 26s od 0-200 na GPS czy na liczniku -bo jeśli na tym drugim to równie dobrze możesz podać czas na oko. :mysli:

mysle ze tu chodzi raczej o rzad wielkosci niz dokladne pomiary +- 1-2 sekundy jest OK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...