Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam Panowie, dzis pytałem w serwisie Audi o klocki i polecili mi klocki LUCA przód za 240zł a tył za 160zł, nie mam pojecia co to jest i czy warto w to wchodzic, ATE są za 320 przód i 200 tył a o tych już na foróm czytałem choc opinie bywaja różne...

możecie doradzic?

Opublikowano

co to za ceny? jak ja sie pytałem o Ate w serwisie to za przód mi powiedzieli 470 zł

Opublikowano

koledzy a co myślicie o zestawie tarcz zimmermanna nawiercanych + klocki ferodo DS wiem że swap na 312 byłby lepszy ale chciałbym sobie tego oszczędzić (nowe zimówki 15") a jeśli wybór na przód dobry, to na tył wrzucić tylko lepsze klocki czy tarcze też wymieniać ? :mysli:

DS-y to bardziej skuteczne wyjscie od swap-a na 312mm (osobiscie sprawdzilem) jak stac Cie jeszcze na perforowane OZ-ty to Twoj wybor jest b.dobry
Opublikowano

mam taki serwis w Warszawie CHYLINSCY czy jakoś tak, choc ostatno podobno zmienił sie własciciel i co za tym idzie nazwa serwisu,

cały czas tam jezdrzę i nie mam o nic do nich pretensji, choc ceny wzrosły od zeszłego roku, jak chcesz Franio podam Ci nr i adres.

pozdrawiam [br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 01:28_________________________________________________pomóżcie wybrac jakieś klocki prosze, co gdzie pojadę to inne mi wciskaja i zachwalają...

z góry dziękuje

Opublikowano

klocki textar :good:

maja dwa minusy

troche pylą i jak klocek jest zimny to przy toczeniu zapiszczy jak sie hamuje

ale przy moim upalaniu dają rade :kox:

Opublikowano

road hause i tarcza brembo i będzie okej :decayed:

Opublikowano

Zalożylem tarcze TRW i klocki JURID bo akurat takie byly ale nie jestemzadowolony bo zaczynają piszczeć.

Hamują dobrze - pozdrawiam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a ktos z was smiga na tarczach Mikoda??

Opublikowano

a ktos z was smiga na tarczach Mikoda??

jeśli śmigasz jak turbo-ślimak to możesz sobie zapodać :naughty:

będę wredny jak Ci je polece :polew:

Opublikowano

Ja dzisiaj zakupiłem klocki ATE i tarcze ATE nacinane, jutro napisze co to warte :naughty:

Opublikowano

miałem to, tylko tarcze std, klocki wytrzymały 20 tyś, a tarcze trochę biją

Opublikowano

Ja dzisiaj zakupiłem klocki ATE i tarcze ATE nacinane, jutro napisze co to warte :naughty:

syf straszny - mam je od roku i wywalam mimo że jest 80% tarcz i klocków - piszczą, pylą i niestety delikatne bicie się pojawiło

Opublikowano

Ja dzisiaj zakupiłem klocki ATE i tarcze ATE nacinane, jutro napisze co to warte :naughty:

syf straszny - mam je od roku i wywalam mimo że jest 80% tarcz i klocków - piszczą, pylą i niestety delikatne bicie się pojawiło

to lipa :wallbash: zobaczymy może te jakieś inne będą :rolleyes:

Opublikowano

a ktos z was smiga na tarczach Mikoda??

jeśli śmigasz jak turbo-ślimak to możesz sobie zapodać :naughty:

będę wredny jak Ci je polece :polew:

nie wiem jak sprawują sie gładkie Mikody ale nacinane i nawiercane są :good: :good: :good:

montowałem do kilku aut + Ferodo Premier i wszystkie auta hamują lepiej niż dobrze

nie biją, pylenie znikome, na razie zero reklamacji i negatywnych ocen, zobaczymy co czas pokaże

Opublikowano
nie wiem jak sprawują sie gładkie Mikody ale nacinane i nawiercane są good good good

montowałem do kilku aut + Ferodo Premier i wszystkie auta hamują lepiej niż dobrze

nie biją, pylenie znikome, na razie zero reklamacji i negatywnych ocen, zobaczymy co czas pokaże

brzmi ciekawie.

narzekałem na Ate, że 20 tyś wytrzymały, textary 12 tyś, ale Road Hause to już sam niewiem, żeby 10 tyś :kwasny: chociaż hamowały dobrze

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wczoraj zakupilem do swojej tarcze Bosch oraz klocki Bosch/Texter, zobaczymy jak sie spisza :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym polecil tarcze Lukasa a klocki TRW!!Brembo to już nie to samo co kiedys awe wszystkich samochodach moich podczas wymiany zakladalem Lukasy i TRW i bylem bardzo zadowolony!

Opublikowano

TRW i Lucas to jest to samo :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mam u siebie tarcze Zimmermana 312 wiercone , klocki DSP , tył gładkie brembo + DSP , pylenie jest ale mi to nie przeszkadza.Ważne - hebli nie brakuje - im cieplejsze tym lepiej - a ganiam głównie po Alpach.20 kkm zrobiełem - bicia nie ma , zużycia też wielkiego nie zauważyłem.Jedynie co tydzien czyszczenie otworow w tarczach....

Opublikowano

Mam u siebie tarcze Zimmermana 312 wiercone , klocki DSP , tył gładkie brembo + DSP , pylenie jest ale mi to nie przeszkadza.Ważne - hebli nie brakuje - im cieplejsze tym lepiej - a ganiam głównie po Alpach.20 kkm zrobiełem - bicia nie ma , zużycia też wielkiego nie zauważyłem.Jedynie co tydzien czyszczenie otworow w tarczach....

jak czyścisz to bardzo dobrze, tarcze dłuzej pozyją

jak Ci którzy tego nie robią to pozniej opisuja bzdury ze tarcze im pekaja od zwykłego hamowania

te otwory trzeba koniecznie czyscić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.