Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc


Dushan

Rekomendowane odpowiedzi

miałam na myśli ATE, kosztuja tyle samo co textary.... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Panowie Ja mam na tyle Tarcze BREMBO + klocki RH i nic nie piszczy i hamuje...i polecam do STANDARDOWYCH hebli... :wink4:

Najlepiej do kolegi TOM77 bo dobre ceny ma chłopaczyna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

Kończą mi się klocki i muszę zmienić, tarcze sa ori :audi: i są jeszcze dobre. Jaki klocek najlepszy do ori tarcz - w szukajce nie mogę znaleźć nic konkretnego oprócz tego że Poziek pisał że Textar jest za twardy do ori tarcz, wiec jakie są najlepsze do ori tarcz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem tylko powiedzieć że kupiłem klocki Zimmermann'a a na klockach napis Saxid - ale już sprzedawca mi to mówił gdy szukałem Saxidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak troszke pohamujesz jak sie sprawujate klocki i jaka cena ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem tarcze na gładkie Zimmermany + klocki Saxid.

Początki(docieranie) wskazywały raczej na kiepski wybór jeśli chodzi o klocki(piszczały i STRASZNIE pyliły).

Po około 5tyś km piski ustały i pylenie zmniejszyło się...ale i tak do poziomu raczej niezadowalającego.

Co do samego hamowania to nie mam zastrzeżeń...ale i tak w przyszłości nie dam sie już namówić na tego producenta klocków.

Ostatnio miałem JURIDA i byłem bardziej zadowolony...przy kolejnej wymianie zakładam FERODO.

Zobaczymy jak one będą się sprawowały z krążkami Zimmermana :evil:

Koszt kompletu na przednią oś to około 150zł + przesyłka

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas zrobiłem dopiero 50 km ale podzielę się opiniami po ok 1000km czyli za jakieś 2 - 3 tyg.

Co do ceny to do mojego auta kosztowały:

- przód kpl. 153zł

- tyl kpl. 73zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na komplecie ATE i nic nie piszczy, wszystko elegancko. Ale klocek czasami przypyli i wówczas nie fajnie felga wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam komplet firmy ATE i nie narzekam.Przy hamowaniu nic nie piszczy,jedynie pylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, RoadHause jest produkowany w usa i hiszpani, a Ate nawet w Markach.

Rozumiem, że dla ciebie liczy się tylko, gdzie jest coś produkowane. Nie ważne są inne aspekty.

To zadam ci jeszcze jedno pytanie.

Co jest lepsze?

Wahadłowiec Buran (z ZSRR) czy seat (z Hiszpanii)? I co ma lepszą jakość i precyzję wykonania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, RoadHause jest produkowany w usa i hiszpani, a Ate nawet w Markach.

Rozumiem, że dla ciebie liczy się tylko, gdzie jest coś produkowane. Nie ważne są inne aspekty.

To zadam ci jeszcze jedno pytanie.

Co jest lepsze?

Wahadłowiec Buran (z ZSRR) czy seat (z Hiszpanii)? I co ma lepszą jakość i precyzję wykonania?

Otóż to linia produkcyjna to linia, idzie prawie wszystko tak samo. Najważniejsze są wyznaczone standardy i kontrola jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, RoadHause jest produkowany w usa i hiszpani, a Ate nawet w Markach.

Rozumiem, że dla ciebie liczy się tylko, gdzie jest coś produkowane. Nie ważne są inne aspekty.

To zadam ci jeszcze jedno pytanie.

Co jest lepsze?

Wahadłowiec Buran (z ZSRR) czy seat (z Hiszpanii)? I co ma lepszą jakość i precyzję wykonania?

:oklaski:

Otóż to linia produkcyjna to linia, idzie prawie wszystko tak samo. Najważniejsze są wyznaczone standardy i kontrola jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prosty przykład, wszystko co produkowane jest na rynki europy zachodniej od tego co idzie do nas jest lepsze jakościowo

Lepsze jakościowo od czego?

Zauważ, że nie wszystko co jest robione na rynek Europy Zachodniej trafia do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a co myślicie o zestawie tarcz zimmermanna nawiercanych + klocki ferodo DS wiem że swap na 312 byłby lepszy ale chciałbym sobie tego oszczędzić (nowe zimówki 15") a jeśli wybór na przód dobry, to na tył wrzucić tylko lepsze klocki czy tarcze też wymieniać ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...