Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc


Dushan

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamówiłem tarcze i klocki Textar'a na przód, zobaczymy jak będzie - dam znać.

Ja klocki ostatnio zmieniłem na Lucas-a i super cicho.

ja też - polecam TRW są OK za dobra kase ( do B6 przód z czujnikami - 160 pln )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze na TRW lukas tarcze i klocki jezdze dynamicznie i raczej lubie cisnąć nie mialem nigdy problemy z chamowaniem czy chalasem, z obojetnie jakiej predkosci, polecam raczej górna półka i nie az tak drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakieś opinie na temat klocków Zimmermanna? Przeleciałem cały temat i tylko jedna opinia... w ogóle mało o tych klockach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Ja dla odmiany zapodałem tarcze i klocki Mintex'a (z pomocą kolegi devastation - chylę czoła) - na razie cisza ale jeszcze nie dotarte. Goniłem Paska kilka lat na Mintex'ach i było cicho, nie słyszałem pisku ani raz. Pylenie powiedziałbym w normie. Co do heblowania - dzwona nie zaliczyłem.

Nikt tu nic nie mówi o Mintex'ach a uważam, że są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zadowolony z zestwu ate + trw :decayed:

Ja również posiadam taki komplecik, też nie narzekam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym samochodzie w którym robiłem tarcze i klocki zakładałem ten sam zestaw (kilka się już przewinęło) Zimmerman (ew. TRW dla biedniejszych) - tarcza + klocek TRW, zero reklamacji, zero pisków. Polecam w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drozyzna, ostatnio kupiłem zaciski 320mm z nowymi tarczami Otto Zimmermanna

co prawda bez klocków ale za 500pln

dev a próbowałeś (czy może ktoś chciał na życzenie) zakładać jakieś tańsze no name tarcze i klocki?? Bo moja firmy weszła w handel pewną marką i nie wiem czy może miałeś z tym styczność:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze mozna zapodac NoName ale klocki już nie

bo wszystko sie zaraz pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie zalożeone tacze TEXTARA i klocki BOSCHA każdy mnie starszył ze bedzie piszczało ale sie nic nie dzieje zupełnie nic , jestem zadwolony z tego zestawu...nie kupowalem jakis ATE itp droższych jakiś cietych tarcz bo to sie do sportowych fur nadaje a nie dla wyglądu albo opisania w wątku że sie ma takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik zamiast założyć mi komplet TRW, założył tarcze NoName i klocki TRW. Teraz mam zj**.... tarcze i klocki. Moja strata, bo gamoń chciał trochę więcej zarobić. Oszczędzając na jednym, zapłacisz za wszystko. Odradzam wszystkim co liczą kase, kupujesz tanio, kupujesz dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze mozna zapodac NoName ale klocki już nie

bo wszystko sie zaraz pali

Jakbyś potrzebował to wal pw bo mamy dobrego no name w cenach około 50% trw albo i niżej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to żadna filozofia, ale wracam do domu tylko na wekendy i już za bardzo nie chcę się babrać. Dałem zarobić mechanikowi i mam za swoje. Tylko że złodziejstwo ma krótkie nogi, jest na krótką mete, widzę że ostatnio cienko przędzie. W Polsce nie można ufać nikomu !!! 90 % zdeklarowanych kotolików a ojebią cię na każdym kroku. Następny komplet założe sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...