Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podnoszenie mocy 1.8t.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, audicoman napisał:

pasuje p&p

 

4 godziny temu, audicoman napisał:

lekko trzpień tarczy podciąć

jedno drugiemu przeczy .... 

więc nie do końca takie plug and play jednak prawda. 

Opublikowano
  • Autor

Świece zapłonowe ngk  PFR6Q (jak dobrze pamiętam) i cewki beru wymieniane jakieś 4-5k km temu olej i filtry tak jak pisałem wymieniłem tydzień temu.

Zakupiłem sprzęgło z awx i zaciski 320 w drodze. Ten trzpień to na dwumasie?? Ktoś wytłumaczy gdzie się znajduje? wyciąć go całkiem czy tylko skrócić?

Co do sprzęgła to zakupiłem zestaw luk o nr 623 3301 00

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
  • Autor

Wypowie się ktoś na temat sprzęgła i tego trzpienia?

 

Opublikowano
12 godzin temu, Vexart napisał:

Wypowie się ktoś na temat sprzęgła i tego trzpienia?

 

Wlasnie rozmawialem z mechanikiem ktory pakował mi sprzęgło od AWX.

 

"wsio bylo P&P, 
bo lozysko i docisk wogole maja te same numery zarowno w 1.9TDI jak i w 1.8T 
tarcza jeydnie jest inna z tego co pamietam no ale pasowalo :)"

Opublikowano
  • Autor

A no to git. To w końcu p&p

Opublikowano

ostatnio mi się o uszy obiło, że p&p jak wymieniasz od razu z dwumasą :D

Opublikowano
3 minuty temu, 3r4 napisał:

ostatnio mi się o uszy obiło, że p&p jak wymieniasz od razu z dwumasą :D

Dwumasy nie wymieniałem

Opublikowano

Prawdopodobnie do AVJ, AWT pasuje plug and play 

a do BFB trzeba podcinać tuleje, to jedyna różnica którą zaobserwowałem słuchając ludzi którzy wymieniali sprzęgło na AWX, u jednych pasowało u jednych nie. różnicą było własnie AVJ,AWT a BFB . 

Edytowane przez soul87

Opublikowano
  • Autor

Będę robił sam i zobaczymy czy p&p jeżeli nie to która tuleja do podcięcia??

Mam u siebie instalacje BRC, da się do tej instalacji wstawić jakiś reduktor i wtryski pod 275-300km?

Reduktor kme gold lub kme extreme będzie działał z BRC i wtryski yeti np??

Opublikowano

Trzeba bylo pisac ze masz brc. Z ta instalacja i podnoszeniem mocy w 1.8t jest mega wielki problem. W zasadzie jesli chodzi o wtryski nic tam nie pasuje. Kme gold chyba da sie jakos przystosowac ale to trzeba umiec zrobic, a u nas prawie nikt nie ogarnia brc. Takiego gazownika ze swieca szukac. Przerabialem to u mnie (tez mam brc) i zrobic powyzej 250 km graniczy z cudem.

Wystrojenie auta z brc na 230 km stanowi nielada wyzwanie i u mnie nie jezdzi to jak powinno. A co dopiero przy wiekszych mocach. Przy zle wystrojonym lpg mozesz poupalac gniazda zaworowe, bylo sporo takich kwiatkow przy wiekszych mocach i brc.

Popytaj na lpg-forum. Moze tam Ci pomoga.

Edytowane przez bartez90

Opublikowano
  • Autor

No to nie jest dobrze... Jest jakieś bezpieczne wyjście?? Przerobić na stag?? jakie koszta? wszystko trzeba zmienić??

Opublikowano

Mysle ze trzeba bedzie przerabiac jesli chcesz isc w moce powyzej 250 km. Jakie koszta to nie mam pojecia. Pogadaj na lpg-forum, tam jest kilku specow, od brc takze i wszystko Ci wyjasnia po kolei.

Opublikowano
  • Autor

Wypowie się ktoś jeszcze którą tuleję przy sprzęgle?? po stronie skrzyni biegów??

Bo jedyna tuleja o której pamiętam to ta:

20190201_202406.jpg

Opublikowano

chodzi o wieloklin na tarczy sprzegłowej

Opublikowano
  • Autor

To tarczę mam. To trzeba skrócić? o ile mm i z której strony?

Opublikowano

No i właśnie to jest to, że często jest dużo sprzecznych informacji. Gdzieś na grupie czytałem, że niby skracać też nie trzeba bo w sumie jak to będzie pracować to samo się zetrze ?

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu nie wiadomo? :P  wolał bym samemu skrócić tą tuleje niżeli samo miało by się tam zjechać i coś zniszczyć.

Opublikowano
  • Autor

Wypowie się ktoś?

Opublikowano

Z tym zestawem to tak jak ze sprzeglem. Jedni mówią, że psuje,a drudzy ze broń boże jak to poskładać. Nie przekonasz się jak nie zamówisz. Dyskusja była na ten temat w innym wątku o fmic. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.