Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podnoszenie mocy 1.8t.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki ma być:

FMCL007-P-99188-1405024112.png

Opublikowano
5 minut temu, Vexart napisał:

bierz tego

rozbierzesz wyczyscisz nasmarujesz i bedzie słuzyc latami

Opublikowano

Za tą cenę będziesz miał w salonie VW albo taniej w szkodzie nie kombinuj z allegro. 

I dmuchniesz sobie na miejscu czy puszcza. 

 

Co do dv jak wyżej tyle że wrzuć od tt 

Przy montażu podcisnieniem równolegle do wyjścia/upustu/tipu 

Edytowane przez Kejsi

Opublikowano

Taniej nie będzie. Pytałem niedawno w skodzie w lublinie i mi krzyknęli prawie 300zl za n75.

Opublikowano
  • Autor

N75 kupię na allegro chyba bo salonu żadnego blisko nie mam a jak miałbym jeździć po niego to taniej nie wyjdzie :P

Jak będzie nie szczelny to odeślę. 

Dv kupię te używane forge o ile wyślę bo napisał odbiór osobisty ?

A jak nie to coś innego będzie trzeba. 

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
  • Autor

Zadzwoniłem do tego kolesia od forge i jemu po prostu nie chcę się wysłać...

Jakieś inne wyjście?

Opublikowano

Tak dv z TT, legenda głosi że wytrzymuje więcej niż seryjny

Opublikowano
9 minut temu, Kejsi napisał:

Tak dv z TT, legenda głosi że wytrzymuje więcej niż seryjny

A wiesz jakie DVki są w RS4 B5 ?

Opublikowano

Nie interesowałem się tym nigdy co jest w Rs4 ale znając życie ten sam zawór jest w rs4, Tt i zwykłym 1.8t dlatego dopisek że legenda głosi ?

Opublikowano
1 minutę temu, Kejsi napisał:

Nie interesowałem się tym nigdy co jest w Rs4 ale znając życie ten sam zawór jest w rs4, Tt i zwykłym 1.8t dlatego dopisek że legenda głosi ?

właśnie 

dvka RSy i 1.8t AEB jest dokładnie ta sama więc nie ma co cudowac

Opublikowano
  • Autor

Czyli kupić seryjną plastikowa?

Najlepsza opcja? 

Opublikowano

Tak kup ori z aso 

Opublikowano

06A 145 710 N lub P

Opublikowano
  • Autor

https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3220161317201-V10-2580-zawor-sterujacy-biegu-jalowego.html

Przy tym oryginalnym będzie coś słychać po odpuszczeniu gazu?

Cena normalna czy za dużo?

Edytowane przez Vexart

Opublikowano

Po co kombinujesz tu masz ori https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1817182214211-06A_145_710-2---oe-vw-1,scr_dItems.html

I żadnego pszzt nie będzie jak chcesz żeby było pszt to kup blow off i obiazkowo duży spoiler z tyłu na klapę, chyba że chcesz mieć bardsziej szybkich i wściekłych to zalsep dv i będziesz miał zrebaka pod maską takie gry hru hru i to za darmo ale kup skarbonke i podpisz sobie zbieram na turbine ?

Nie unos się za te wysmiewanie ale masz napisane czarno na białym a chcesz od nowa wynaleźć kolo ?

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie to jest naśmiewanie.

Nie zbieram na turbinę nie żałuje pieniędzy na samochód, gdzie tak napisałem?? Turbinę mam całą nową.

Wysłałeś mi link tylko nie popatrzyłeś ze brak towaru i nie zamówię.

Edytowane przez Vexart

Opublikowano

A ja się zapytam bo nie mailem nigdy styczności wcześniej z dv, czy w serii bfb on występuje? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.