Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podnoszenie mocy 1.8t.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pasują Panowie i Panie. Opisywałem to już jakiś czas temu w temacie łącznie z pomiarami. Jeśli wkładacie cały zestaw tarcza docisk łożysko i dwumasa to jest P&P. Jeśli zostawiacie seryjna dwumasę np. z AVJ to musicie się liczyć z tym, że około 4mm trzeba przetoczyć tarczę od AWX OD STRONY DWUMASY(na pewno minimum 2mm, dla pewności więcej ...) albo się to wykona ta czynność  sama na aucie. Przecież wystarczy dołożyć tarczę z AWX do DWUMASY z AVJ i dołożyć starą tarczę z AVJ i zobaczyć że jest lipa. Temat powinien być podpięty, aby kolejni nie odkrywali Ameryki na nowo.

 

Edytowane przez ew89cia

Opublikowano
1 godzinę temu, ew89cia napisał:

Nie pasują Panowie i Panie. Opisywałem to już jakiś czas temu w temacie łącznie z pomiarami. Jeśli wkładacie cały zestaw tarcza docisk łożysko i dwumasa to jest P&P. Jeśli zostawiacie seryjna dwumasę np. z AVJ to musicie się liczyć z tym, że około 4mm trzeba przetoczyć tarczę od AWX OD STRONY DWUMASY(na pewno minimum 2mm, dla pewności więcej ...) albo się to wykona ta czynność  sama na aucie. Przecież wystarczy dołożyć tarczę z AWX do DWUMASY z AVJ i dołożyć starą tarczę z AVJ i zobaczyć że jest lipa. Temat powinien być podpięty, aby kolejni nie odkrywali Ameryki na nowo.

 

Zauważ, że niektórzy też wypowiadają się co mają BFB. Może w BFB nie ma tego problemu?

Opublikowano
15 minut temu, MarcinL napisał:

Zauważ, że niektórzy też wypowiadają się co mają BFB. Może w BFB nie ma tego problemu?

Koło zamachowe jest rzeczywiście o innym oznaczeniu niż w AVJ. Tyle że kolega wyżej co ma AVJ potwierdził, że nie ma problemu, co jest niemożliwe bo już kilka osób na forum to przerabiało. Tak czy owak wystarczy dołożyć starą tarczę do DWUMASY i tą z AWX i wtedy się przekonać samemu. Żałuję, że nie zrobiłem fotek.

A żeby nie odbiegać od tematu to powodzenia w podnoszeniu mocy. Ja wkrótce celuję w 300KM i raczej będę robił u kogoś całość ze strojeniem w LPG 

Edytowane przez ew89cia

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Powoli do przodu. Po pracy staram się coś porobić. Kończę składać dolot, zrobiłem flansze pod map sensor z aluminium i dałem by mi przyspawali do rury.

Żeby to jakoś wyglądało. I dało się przykręcić :P

U mnie sprzęgło bez problemu pasowało trochę przejechałem już i nie widzę żadnych problemów.

Jedynie co to po wstawieniu DP i wywaleniu Sai nie wykasowałem błędów. I po odpaleniu na ssaniu zaczął mi pracować tak jak na dwóch garach przez 5s. Po wykasowaniu błędów wszystko wróciło do normy. I odpala normalnie na zimnym.

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
  • Autor

Witam mam pytanie gdzie upchac chłodnice wspomagania? Myślę tam gdzie był smic tylko trzeba by było podgiąc lekko rurki. Jak wy rozwiazaliscie to? 

Opublikowano

Screenshot_20190319-060920_Chrome.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki spróbuję tak ułożyć. Co to za IC?? 140? gdzie taki zakupiłeś?

Opublikowano

Ja tak mam ale, foto nie moje. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam zrobiłem już ładnie przednie zaciski 320. Szukam i nie mogę znaleźć zacisków jarzm i osłon na tył 288. Ma ktoś może takie do regeneracji sprzedać?

Opublikowano
  • Autor

to 288?

Opublikowano
  • Autor

Sprzedaje tylko całość ?

 

Opublikowano
Godzinę temu, Vexart napisał:

Sprzedaje tylko całość ?

 

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MarcinL napisał:

 

Tak jak pisałem chce do regeneracji. 

Piaskowanie i malowanie proszkowe mam po znajomości za darmo tak więc trochę taniej mnie wyjdzie kupić do regeneracji i Pomalować jak chce. Aby uszczelnienia ewentualnie tloczki wymienić. 

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
  • Autor

Tylne zaciski 288 z a6 c6 podejdą do b6??

Opublikowano

Nie.

Tam jest ręczny elektryczny z tego co kojarzę. 

Szukaj z b7 z 2 tfsi z 3tdi z 3.2fsi 

Ja komplet na tył z osłonami za 240zl wyrwałem na allegro

Opublikowano
  • Autor

Serio 240zł?? Nieźle.. Ciągle czegoś szukam i nie mogę znaleźć... Za jakieś chore ceny wystawiają te hamulce. Nawet na forum za same osłony 200zł....

Opublikowano
16 minut temu, Vexart napisał:

. Nawet na forum za same osłony 200zł....

Tyle to nowe kosztują 

Opublikowano
  • Autor

 

Opublikowano
  • Autor

Będę szukał czegoś ale widzę że będzie ciężko. Jak ktoś będzie miał na sprzedaż to proszę o kontakt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.