Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam 1.8t bex po mapie na 220 km czy mógłby mi ktoś sprawdzić logi?

http://vaglogi.pl/log-003_020_zeDqHK.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_4U25HV2.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_A1u1j6.html

Opublikowano
59 minut temu, Robert Romaniuk Roman napisał:

Brakuje 115+118 i co z tymi 2+33, bo jedne z nich są tragiczne ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Robert Romaniuk Roman napisał:

Witam posiadam 1.8t bex po mapie na 220 km czy mógłby mi ktoś sprawdzić logi?

http://vaglogi.pl/log-003_020_zeDqHK.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_4U25HV2.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_A1u1j6.html

Z tego co widzę to środkowy log jest z bex-a, i jest ok, reszta to z innego auta, zrób reszte logów.

Opublikowano

Jest ok.

Opublikowano

Logi ok ale 220 kucy to raczej nie ma .

Opublikowano
51 minut temu, Tunio napisał:

Logi ok ale 220 kucy to raczej nie ma .

Ciekawe to co piszesz. Po czym tak twierdzisz? Masz jakos hamownie w glowie czy jak?

Opublikowano

http://vaglogi.pl/log-115_118_77k74.html

Tu masz na 220 porównaj wiem ze liczby to nie wszystko ale roznice sa duze w przepływie i boostcie 

Opublikowano

http://vaglogi.pl/log-002_033_RRtdv.html

Zapomniałem do kompletu. 

Opublikowano
16 minut temu, Tunio napisał:

http://vaglogi.pl/log-002_033_RRtdv.html

Zapomniałem do kompletu. 

Widzisz, ale przeplyw to nie wszystko. Do osiagniecia mocy jest potrzebne jest i powietrze i paliwo. U mnie przeplyw tez ma daleko do 170 g/s, a jest dokladnie 221km. Nie sugeruj sie przeplywem bo mozesz mocno sie zdziwic na hamowni. U autora zaplon i logi paliwa wygladaja ladnie. Nie ma zadnych podstaw do twierdzenia po samych logach ze na pewno nie ma tam 220km.

Opublikowano

A boost jaki masz w peaku?

Opublikowano

Cos lekko powyzej 1,1b.

Te logi co wstawiles wcale nie sa dobre. Turbo pozno wstaje, gora niedoladowuje i nie trzyma boosta. I to dosc mocno. Cisnienie rzeczywiste gora jest takie samo jak u autora.

Opublikowano

Jezeli jest okolo 330 Nm to wynik faktycznie może byc jak autor napisał bo moc to nic innego jak iloczyn obrotów i Nm 

Opublikowano

Na logach sie nie znam... w cfma jak mialem 1.1 bar doładowania to 200ps było, tylko turbo nie bex. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.