Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

A ja depo red white :wallbash:

Miałem w planach kupno tych poliftowych, tyle że byłem jeszcze młody i głupi więc przeraziło mnie, ze trzeba przepiąć parę kabli.

Kupiłem te które mam i też musiałem przepiąć kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra barwa xenonu! nie lans ale będziesz zadowolony...

a tam z tyłu to co jakiś zlot kalajbry?

Dokladnie... nie mam z tym nic wspolnego ;) Dziwny zbieg okolicznosci ale zaden z nich nie chcial stanac na swiatlach ;)

Co do barwy swiatla... mam w e36 6000K i jest juz niebiesko, rzeczywiscie lans wiekszy ale na asfalcie praktycznie nie ma roznicy, za to miskom nie powinno przeszkadzac moje swiatlo.

Do zimy tylko opony zimowe i lampy tyl i koniec modow... zapomnialem dodac, doszly gumy pod nogi PETEXa i cos dla ucha - skrzyneczka basowa aktywna SONY. Nie przepadam za ta firma ale o dziwo gra lepiej niz nie jeden nowy tani zestaw skrzynka + wzmak (magnat, blaupunkt itp). No chyba ze bagaznik audi jest 'przyjaznie nastawiony' pod CA i wszystko w nim gra dobrze.

Co do Calibry to czasem mógłbyś się nieco zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra barwa xenonu! nie lans ale będziesz zadowolony...

a tam z tyłu to co jakiś zlot kalajbry?

Dokladnie... nie mam z tym nic wspolnego ;) Dziwny zbieg okolicznosci ale zaden z nich nie chcial stanac na swiatlach ;)

Co do barwy swiatla... mam w e36 6000K i jest juz niebiesko, rzeczywiscie lans wiekszy ale na asfalcie praktycznie nie ma roznicy, za to miskom nie powinno przeszkadzac moje swiatlo.

Do zimy tylko opony zimowe i lampy tyl i koniec modow... zapomnialem dodac, doszly gumy pod nogi PETEXa i cos dla ucha - skrzyneczka basowa aktywna SONY. Nie przepadam za ta firma ale o dziwo gra lepiej niz nie jeden nowy tani zestaw skrzynka + wzmak (magnat, blaupunkt itp). No chyba ze bagaznik audi jest 'przyjaznie nastawiony' pod CA i wszystko w nim gra dobrze.

Co do Calibry to czasem mógłbyś się nieco zdziwić.

A czy ja cos na temat calibry napisalem w zlego jej slowa znaczeniu? Interesuje sie motoryzacja i wiem ze jest cos takiego jak 2.0T 200KM a i zdarza sie 2,5 V6... te autka z foto znam, jak sie mieszka w 50tys miescie zna sie kazde auto z widzenia ktore wieczorem widac na tym malym miescie. Kazdy jezdzi tym co lubi i tym na co go stac. Do Cali nic nie mam, tak samo nie mam do poloneza czy innych malo uznawanych marek. Malo tego... jest tam jedna ktora wyglada naprawde ladnie. Niestety wiekszosc uzytkownikow kaleczy te samochody.

A napisalem ze nikt nie chcial stanac na swiatlach bo... czesto widze jak niektorzy z nich piluja te silniki, staja na lewym pasie a jada prosto... pala gume 3majac na recznym, po prostu lubie sprowadzac takich na ziemie a ni nie obrazam sie jak ktos mnie sprowadzi na ziemie (ostatnio piekne e-36 328i). Tylko ze ja nie piszcze na skreconych kolach, nie parkuje na recznym i nie pale kilka minut gumy - wogole nie pale - nie bawi mnie to + ASR. Lubie przyje**c ale na prostej. Liczy sie fun. Niech sie chlopaki ciesza ze 112KM w C20NE robi furore i laski piszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tragedia, może gdzies na wiosce robią szał :sick3:

Sam napisalem ze jestem srednio zadowolony... a ze juz kupilem to sa na samochodzie. Poza tym szal beda robic na kazdym ciemnym lakierze. Wystarczy poszukac w sieci. Tutaj gryza sie z kolorem chociaz na czystym samochodzie nie wygladaja zle. Ale sa gusta i gusciki. Jak wpadna jakies niezapowiedziane pieniadze pewnie wyladuja na allegro albo zamienie z kims chetnym na II lift, juz wspomnialem. Przelozenie to kwestia 10minut, chetnie dam komus przymierzyc... na ciemnym lakierze.

Przesadzasz, to są nie wieśniackie lexusy.

Jesli miala to byc aluzja to nie wiem gdzie Ty tam lexusy widzisz :) Brakuje im i do lexusow i do innych LEDow sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, to są nie wieśniackie lexusy.

Jesli miala to byc aluzja to nie wiem gdzie Ty tam lexusy widzisz :) Brakuje im i do lexusow i do innych LEDow sporo :)

To nie żadna aluzja tylko stwierdzenie, że wioską to można lexusy nazwać a nie takie LEDy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, to są nie wieśniackie lexusy.

Jesli miala to byc aluzja to nie wiem gdzie Ty tam lexusy widzisz :) Brakuje im i do lexusow i do innych LEDow sporo :)

To nie żadna aluzja tylko stwierdzenie, że wioską to można lexusy nazwać a nie takie LEDy.

Ja tez napisalem w zarcie... ze lexusy w porownaniu do tych sa kox :D

Zrobie foto na mokrym (w deszczowy dzien) albo czystym aucie. Na brudnym rzeczywiscie za bardzo kłują w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem o takich lampach do swojej Audi, ale dymione. Tylko ich nie ma na Allegro, a są na niemieckim eBayu :confused4: i teraz się zastanawiam czy by mi takie lampy pasowały :mysli:. Rzeczywiście gryzą się te lampy z lakierem Twojej :audi: Kanal. Na ciemniejszym nadwoziu wyglądały by o wiele lepiej :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem o takich lampach do swojej Audi, ale dymione. Tylko ich nie ma na Allegro, a są na niemieckim eBayu :confused4: i teraz się zastanawiam czy by mi takie lampy pasowały :mysli:. Rzeczywiście gryzą się te lampy z lakierem Twojej :audi: Kanal. Na ciemniejszym nadwoziu wyglądały by o wiele lepiej :good:.

Nosb ma takie na ciemnym lakierze i zeby wioska lecialo... klocilbym sie. Tutaj gryzie sie z brudnym autem. Albo przyzwyczailem oko albo na czystym jest 'w miare' i dopoki nie trafie okazji poliftow to nie zmienie. Jednak troche kosztowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak troche kosztowaly.

Widziałem te lampy na Allegro ile kosztują i cena może początkowo odstraszać potencjalnego nabywcę...

zeby wioska lecialo... klocilbym sie.

Czy ja gdzieś napisałem, że zalatuje wioską? Nie sądze. Mi osobiście bardzo się podobają. Z ciemnym lakierem bardzo fajnie się komponują :kox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak troche kosztowaly.

Widziałem te lampy na Allegro ile kosztują i cena może początkowo odstraszać potencjalnego nabywcę...

zeby wioska lecialo... klocilbym sie.

Czy ja gdzieś napisałem, że zalatuje wioską? Nie sądze. Mi osobiście bardzo się podobają. Z ciemnym lakierem bardzo fajnie się komponują :kox:.

To dotyczylo kilku komentarzy wyzej ;) Nie chodzilo mi o Ciebie, skoro dyskutujemy napisz jak sie jezdzi na tych kolach? Nie trzeba regularnie odwiedzac wulkanizatora i kogos od prostowania felg? Na wiosne zamierzam zalozyc jakas 17. Zawias masz ori czy 1BE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle się jeździ. Nie narzekam na jakiś duży spadek komfortu w porównaniu do 15" felg. Tylko na koleinach trzeba mocniej trzymać kierownice, bo niekiedy lubi sama skręcać :tongue4:, ale tragedii nie ma. Ja od kupna felg jeszcze nigdy nie odwiedziłem wulkanizatora czy dawałem je komuś do prostowania, bo kupiłem ori Audi i tylko takie 17" felgi mnie interesowały, a nie jakieś plasteliny made in China czy Italy. Różnica między oryginalną felgą, a jakąś podróbą jest ogromna. Jeżdże na ori zawiasie, może kiedyś pomyśle o 1BE. To, że wysoko stoi wogule mi nie przeszkadza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się ze Skylinerem, tylko w moim przypadku nie ma problemów z koleinami (przez mój śmieszny profil opon 205/50/17).

Ja na wiosnę będę obniżał auto bo delikatna gleba nie dość, że ładnie wygląda to poprawia prowadzenie auta.

Gleba ma też swoich przeciwników (zwykle tych, którzy nigdy jej nie mieli albo tych, którzy obniżali zmieniając tylko sprężyny). Jak chcesz obniżać to zmieniasz i sprężyny i amortyzatory (albo kupujesz gwint :evil:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się ze Skylinerem, tylko w moim przypadku nie ma problemów z koleinami (przez mój śmieszny profil opon 205/50/17).

Ja na wiosnę będę obniżał auto bo delikatna gleba nie dość, że ładnie wygląda to poprawia prowadzenie auta.

Gleba ma też swoich przeciwników (zwykle tych, którzy nigdy jej nie mieli albo tych, którzy obniżali zmieniając tylko sprężyny). Jak chcesz obniżać to zmieniasz i sprężyny i amortyzatory (albo kupujesz gwint :evil:).

Mialem auto z gleba i bylo tam kompletne zawieszenie -40... nie kreci mnie to :D Poza tym moim allroad'em moge pod krawezniki podjezdzac bez obawy o miske olejowa czy progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda pozwolila zeby odswiezyc lakier przed zima, pochwale sie jak prezentuja sie LEDy, ktore budzily mieszane uczucia a przez niektorych byly nazwane wiesniackimi, na lsniacym, czystym lakierze...

obraz006oc.jpg

obraz008of.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypucowałeś fure. Ładnie się świeci :decayed::naughty:. Ja też muszę swoją umyć bo brudas :polew:. Mój kolega też ma Audi A4 B5 z takim kolorem jak Ty i z tyłu ma lempy lexus. Jak na to patrze to :rolleyes:. Wieś tańczy i śpiewa. A te ledy na czystym lakierze, które masz fajnie się prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...