Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie proszę o poradę bo mam okazje kupić Felgi 19'' z S-Line, ET 35 na oponach 235/35R19, schowam to w nadkole w A4 B5 tak żeby nie tarło :)? Dodam,że jest auto jest troszkę niżej. Co proponujecie, doradzacie do B5 19''? Pzdr :)

będzie tarło na 100%

ps: warto podać również szerokość felgi :cool1:

Szerokośc felgi 8J, gleba około 30mm, a gdyby zamiast tej 235/35 założyć przykładowo 215? może 225 to jakoś by się schowała :) Obecnie mam tam 255( z tyłu) ale kupowałem w ciemno i nie wiedziałem jaki jest ET i troche żałuje bo wystaje mi poza obręb jakieś 2cm dlatego trzeba to zmienić.

ET35+8J bedzie na bank tarło z przodu , mi tarłona 225/45. jak masz szerszą opone to bedzie wieksza lipa.

podginaj ranty i zakładaj węższą opone :good:

Myśle że 215/35R19 założe z przodu, natomiast z tyłu 225/35R19. Dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myśle że 215/35R19 założe z przodu, natomiast z tyłu 225/35R19. Dzięki :)

tylko zdajesz sobie sprawe ze przy -30 na takie koła to koza jak c**j ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że 215/35R19 założe z przodu, natomiast z tyłu 225/35R19. Dzięki :)

tylko zdajesz sobie sprawe ze przy -30 na takie koła to koza jak c**j ???

Jest to na gwincie więc się dopasuje :)

aaaa , to inna sprawa. z drugiej strony jak mozna mieć gwint ustawiony na -30 ?? :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że 215/35R19 założe z przodu, natomiast z tyłu 225/35R19. Dzięki :)

tylko zdajesz sobie sprawe ze przy -30 na takie koła to koza jak c**j ???

Jest to na gwincie więc się dopasuje :)

aaaa , to inna sprawa. z drugiej strony jak mozna mieć gwint ustawiony na -30 ?? :kox: :kox: :kox:

Wstępnie tak ustawiłem, nie długo na tym jeżdże dlatego nie wiedziałem jak nisko moge to puścić, ale będe sie brał za to teraz :), wracając do tematu powiedz mi jeszcze czy przy tych felgach 8J 19''na oponach 215/35 będzie lepsze ET 35 czy 45? Bo dowiedziałem się że osoba, od której chce to kupić ma takie i takie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie tak ustawiłem, nie długo na tym jeżdże dlatego nie wiedziałem jak nisko moge to puścić, ale będe sie brał za to teraz :), wracając do tematu powiedz mi jeszcze czy przy tych felgach 8J 19''na oponach 215/35 będzie lepsze ET 35 czy 45? Bo dowiedziałem się że osoba, od której chce to kupić ma takie i takie :)

ET45 bedzie bardziej schowane , ja bym z tych dwóch ET45 , opuścił auto tak jak mi sie podoba a jakby zostało troszke miejsca zawsze mozna wrzucić dystansik 5mm i malina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie tak ustawiłem, nie długo na tym jeżdże dlatego nie wiedziałem jak nisko moge to puścić, ale będe sie brał za to teraz :), wracając do tematu powiedz mi jeszcze czy przy tych felgach 8J 19''na oponach 215/35 będzie lepsze ET 35 czy 45? Bo dowiedziałem się że osoba, od której chce to kupić ma takie i takie :)

ET45 bedzie bardziej schowane , ja bym z tych dwóch ET45 , opuścił auto tak jak mi sie podoba a jakby zostało troszke miejsca zawsze mozna wrzucić dystansik 5mm i malina :)

Dystanse też już mam w razie W :) Dziękuje bardzo za poradę, pzdr :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kola-alu-7x17-5-112-et50-opony205-50r17-barum-lato-i1736276177.html czy te kola podejda bez problemu do a4 b6 sedan ? zawiecha s-line

do tych kół potrzebujesz dystanse 10-15 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. nie chce zakaldac nwoego tematu wiec zapytam tytaj chce kupic fele 7,5 szerokie ET45 i 17 czy beda dobrze pasowaly na audi a4 b6 sedan? nic nie ebdzie obcieralo itd?:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. nie chce zakaldac nwoego tematu wiec zapytam tytaj chce kupic fele 7,5 szerokie ET45 i 17 czy beda dobrze pasowaly na audi a4 b6 sedan? nic nie ebdzie obcieralo itd?:) pozdro

trochę duże ET jak do B6, może trzeć o sprężyne/zwrotnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem felgi bbs 8.5"x18 ET32. Felgi są do a4b6 avant. Powiedzcie mi jakie najlepiej opony do tego dobrać. Zawieszenie 1be.

Myślę tu nad 225/40r18 lub 235/40r18 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem felgi bbs 8.5"x18 ET32. Felgi są do a4b6 avant. Powiedzcie mi jakie najlepiej opony do tego dobrać. Zawieszenie 1be.

Myślę tu nad 225/40r18 lub 235/40r18 :mysli:

polecam 225/40 ale jeśli chcesz mieć równo oponę rozłożoną na feldze (bez minimalnego naciągu) to 235/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam 225/40 ale jeśli chcesz mieć równo oponę rozłożoną na feldze (bez minimalnego naciągu) to 235/40

Czyli mówisz że 225/40 będzie z delikatnym naciągiem na 8.5cala feldze....

Skoro tak to chyba się skusze na taki właśnie rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do b5 avant pasować będą 8,5J, ET 35 ? 18" oczywiście...

jeśli opona będzie nie za szeroka i zawieszenie nie za niskie to może ci delikatnie przycierać tylko z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do b5 avant pasować będą 8,5J, ET 35 ? 18" oczywiście...

jeśli opona będzie nie za szeroka i zawieszenie nie za niskie to może ci delikatnie przycierać tylko z przodu

na takie koła chcę założyć opony 215/40, ewentualnie 225/40, da radę? auto mam nieco obniżone....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...