Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak bym miał jeszcze całą zime patrzeć na moje audi jak stoi na paskudnych stalówkach to mnie szlak trafi.

:good:

ja jezdze w zimie na alu 17[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 18:34_________________________________________________

a jakie jest ori ET w B5?

zależy jaka fela ale stalu chyba 40

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 511,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

czy felgi 6x16 rozstaw 5x112x57 ET 40 podejdą bo B5 Q?? w szczególności pytam o ET

beda idealne

zastanawiam się nad oponami zimowymi 185/60R16 a 195/60R16, które będą się lepiej spisywać?

195/65 to minimum

a jakie jest ori ET w B5?

45

ps: jakby co to mam do sprzedania stalowe 15" ori Audi za grosze :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 18:36_________________________________________________

zależy jaka fela ale stalu chyba 40

Bish-kopt co ty gadasz :cool1: niezaleznie czy stal czy alu seryjne ET w B5 to 45

Opublikowano

sprawdz u Dogiego jakie ma ET w swoich seryjnych felach :cool1:

na 99% et40 jak nie 35

Opublikowano

Miałbym na zimę stalówki 6x15 ET47 czy będzie pasowało do B6?

Opublikowano

Ja sie na tym nie znam za dobrze ale z tego co mi tu koledzy tłumaczyli to będą za bardzo schowane w nadkolu.

Ponoć do B6 najlepiej felgi z ET do 40.

Szukam ory felg do B6 alu 16'' z takim ET do 40 i bardzo ciężko coś znaleść. Ciekawe czemu... :mysli:

Opublikowano

Miałbym na zimę stalówki 6x15 ET47 czy będzie pasowało do B6?

za duze ET jak do B6 ale jesli nie zalezy ci na wygladzie to nic sie nie stanie jak je zalozysz

Szukam ory felg do B6 alu 16'' z takim ET do 40 i bardzo ciężko coś znaleść. Ciekawe czemu...

w B6 ori felgi mialy wymiary

7x15" ET 39

7,5x16" ET 42, 45

7x17" ET 38

7,5x17" ET 43, 45

8x18" ET 40, 43, 45

Opublikowano

Dzięki A-rek za info, do takich niestety mam dostęp to takie założę na zimę na letnich mam 17" z s-line a w zimie aż tak na wyglądzie mi nie zależy.

Opublikowano

Panowie moze i bylo ale dosyc pilna sprawa bo ucieka mi aukcja na allegro.

Na zime mam do kupienia felgi 17" 7,5J ET32

zawiecha -20mm

i tarcze z przodu 345mm

opony na to bede mial 205/50/17

czy taki komplet mi zabangla? nie bedzie problemu??

Opublikowano

Panowie moze i bylo ale dosyc pilna sprawa bo ucieka mi aukcja na allegro.

Na zime mam do kupienia felgi 17" 7,5J ET32

zawiecha -20mm

i tarcze z przodu 345mm

opony na to bede mial 205/50/17

czy taki komplet mi zabangla? nie bedzie problemu??

beda pasowac. kola beda maksymalnie na zewnatrz ale beda chowac sie w nadkolu. moze sie zdarzyc ze przy maksymalnym obciazeniu i na duzych nierownosciach moze leciutko przytrzek opona o nadkole

Opublikowano

Panowie moze i bylo ale dosyc pilna sprawa bo ucieka mi aukcja na allegro.

Na zime mam do kupienia felgi 17" 7,5J ET32

zawiecha -20mm

i tarcze z przodu 345mm

opony na to bede mial 205/50/17

czy taki komplet mi zabangla? nie bedzie problemu??

beda pasowac. kola beda maksymalnie na zewnatrz ale beda chowac sie w nadkolu. moze sie zdarzyc ze przy maksymalnym obciazeniu i na duzych nierownosciach moze leciutko przytrzek opona o nadkole

dziekowac bardzo, felgi zakupilem :)

Opublikowano
:hi: witam koledzy, mam ori stalówki ( :gwizdanie:) i potrzebuję je zrównać z górną częścią blachy nadkola, jakie dystanse polecacie czy 25mm to będzie ok...
Opublikowano

:hi: witam koledzy, mam ori stalówki ( :gwizdanie:) i potrzebuję je zrównać z górną częścią blachy nadkola, jakie dystanse polecacie czy 25mm to będzie ok...

zczytaj z felg jakie one maja ET, moga miec 45, 37 oraz 33.

po drugie jak przylozysz miare miedzy rant felgi, a krawedz nadkola zmierzysz sobie dokladnie jaki powinien byc dystans :cool1:

Opublikowano

Czy dystanse 20mm będą git do 235/45/17 ET45 7,5J czy mniejsze? bo jak narazie zacierają o kielich sprężyn :wallbash:

Opublikowano

Czy dystanse 20mm będą git do 235/45/17 ET45 7,5J czy mniejsze? bo jak narazie zacierają o kielich sprężyn :wallbash:

:shocked:

Przeciez Nosfer jezdzil w B5 1.8 na identycznej feldze!

Jesli dystans to 15mm z pierscieniem centrujacym max...

Opublikowano

Czy dystanse 20mm będą git do 235/45/17 ET45 7,5J czy mniejsze? bo jak narazie zacierają o kielich sprężyn :wallbash:

:shocked:

Przeciez Nosfer jezdzil w B5 1.8 na identycznej feldze!

Jesli dystans to 15mm z pierscieniem centrujacym max...

Też zrobiłem oczy jak usłyszałem jazdę gumy o kielich i musiałem zamienić na stare :disgust:

To zamówię te 15mm oby było git

Opublikowano

dziwna sprawa kurcze... 15mm to najmniejszy dystans z pierscieniem... mozesz ew. zaryzykowac dystanse 5mm bez pierscienia.

na obu osiach problem ?

Opublikowano

Czy dystanse 20mm będą git do 235/45/17 ET45 7,5J czy mniejsze? bo jak narazie zacierają o kielich sprężyn :wallbash:

:shocked:

Przeciez Nosfer jezdzil w B5 1.8 na identycznej feldze!

Jesli dystans to 15mm z pierscieniem centrujacym max...

Też zrobiłem oczy jak usłyszałem jazdę gumy o kielich i musiałem zamienić na stare :disgust:

To zamówię te 15mm oby było git

wg mnie bedzie ci obcierała oponka na zew.

Opublikowano

Czy dystanse 20mm będą git do 235/45/17 ET45 7,5J czy mniejsze? bo jak narazie zacierają o kielich sprężyn :wallbash:

:shocked:

Przeciez Nosfer jezdzil w B5 1.8 na identycznej feldze!

Jesli dystans to 15mm z pierscieniem centrujacym max...

Też zrobiłem oczy jak usłyszałem jazdę gumy o kielich i musiałem zamienić na stare :disgust:

To zamówię te 15mm oby było git

wg mnie bedzie ci obcierała oponka na zew.

Ja mam standard zawiechę więc do zewnętrznej strony to hoho :wink4:

dziwna sprawa kurcze... 15mm to najmniejszy dystans z pierscieniem... mozesz ew. zaryzykowac dystanse 5mm bez pierscienia.

na obu osiach problem ?

Z jednej strony troszkę mniej

Opublikowano

Czy dystanse 20mm będą git do 235/45/17 ET45 7,5J czy mniejsze? bo jak narazie zacierają o kielich sprężyn :wallbash:

skad pomysl na tak szeroka opone na felge 7,5J :?: :blink:

gdybys zalozyl normalna opone 215/45 bylo by wszystko ok.

w tej konfiguracji nawet dystans 5 mm ci pomoze, max 10

Opublikowano

235/45/17 to standardowa opona w B6 na taka fele :gwizdanie:

Do B5 lepsze byloby pewnie 225/45.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.