Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie  byłbym wdzięczny za wypowiedzenie  się  auto a4b7 maual 1,8T  BFB benyna 

http://vaglogi.pl/log-002_033_s529O8s.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_mXG34.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_nOu8i.html

 

czy jest możliwość  sprawdzenie  VCDS czy auto jest po programie?

pozdrawiam colak  

Opublikowano

Tak auto jest po programie, generalnie nie wygląda to jakoś źle, wszystko raczej sprawne, choć   logi dobrze jest zrobić do odcinki, program raczej typu zagraniczny gotowiec.

Opublikowano
  • Autor

auto z niemiec sprawdzone, jak sprawdzić  ile mocy to ma ( nie hamownia ) chciałbym gaz  wstawić  i nie wiem jakie graty  dobrać  jestem na środę  umówiony na montaż  , po czym wnioskujesz że jest po programie ?

Miałem podejrzenie że  tak jest  bo od  2008 roku jeżdżę  1,8t  a to zbiera sie jak gupie ?

zagraniczny gotowiec  wiec nie  duzo pewnie podniesione??? 

Edytowane przez colak

Opublikowano

Program gdzieś w porywach 280-300nm i 180-190 km.

Opublikowano
  • Autor

znasz sie na tym ???

generalnie wszytko jest  ok  podczas  gwałtownego przyśpieszania na 3 biegu  są delikatne szarpnięcia ale  mi to nie przeszkadza na 1 i 2  auto  szybko sie rozpędza ze nie czuc  tych   szarpnięć  nie czuc  też na 4 i 5 biegu 

 

Możesz podać do siebie nr  tel zamieni bym słówko 

 

Colak

Opublikowano
  • Autor

Panowie  a wy co myślicie ???

Opublikowano

Turbo lekko przeładowuje też, może stąd te szarpnięcia.

Opublikowano

jest tam okolice 190 konia, ogolnie wyglada okej poza tym, ze wtryski sa juz zamkniete, a tak map sie nie robi..

 

Opublikowano
  • Autor

kolego Divaneays  możesz rozwinąć swoja mysl co to znaczy sa zamknięte ?

Opublikowano

Wtryski pętlą, czyli nie wyrabiają. Podobna sytuacja występuje jak pompa paliwa nie wyrabia ale tu kwestia programu.

Opublikowano
1 godzinę temu, colak napisał:

kolego Divaneays  możesz rozwinąć swoja mysl co to znaczy sa zamknięte ?

Tu wtryski wykorzystane sa niemal ze w 100%, a nie powinno sie wykorzystywac wiecej jak 80-90% wydajnosci wtryskow

Opublikowano
  • Autor

a można w jakiś sposób zimniejszych  ich  wykorzystanie np vag  czy wiąże się to z nowym programem ? czy one cały czas  pracuję na pełnych "obrotach " czy tylko przy ostrzejszej jeździe  ?  planuje  w ten tydzień założyć  gaz  wiec  wtryski paliwowe  będą troce  odpoczywały  sobie  podczas  pracy  na gazie dobrze to rozumię ?

Opublikowano

Pasowałoby założyć większe wtryski, np te z bex i wtedy zrobić ich adaptację.

Seryjne nie wyrabiają już przy takich mocach.

Opublikowano
  • Autor

spoko panowie   jutro wstawiam gazownię wiec większość  jady  wtryski paliwowe bedą wyłączone  na obecna chwile  zostawię kwestię  paliwa  zakłam że jak gazownik dobrze mi wystroi  instalacje gazową będzie ok ,podmieniliśmy  graty skoro sugerujecie  iz to auto ma ok 190km  ostatecznie bedzie stag Qbox i parownik gold  i wszedzie  grubsze  przewody  , wtryski pojedyncze z dwóch źródeł zasilane  dam znac co i jak.

Pozdrawiam colak 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.