Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam....

Może ktoś powiedzieć mi jaki mam typ sterownika centralnego zamka i i jaki wybrać schemat podłączenia z domykaniem szyb....

Audi a4 b5  rok 2000

Dzięki

Opublikowano
Godzinę temu, Mlody33 napisał:

Witam....

Może ktoś powiedzieć mi jaki mam typ sterownika centralnego zamka i i jaki wybrać schemat podłączenia z domykaniem szyb....

Audi a4 b5  rok 2000

Dzięki

Czy chodzi ci o model pompki centralnego, który znajduje się w bagażniku?

Generalnie w tym roczniku było kilka wersji. Musiałbyś się dostać do pompki i sczytać numer części z obudowy.

Edytowane przez robertotg

Opublikowano
2 minuty temu, robertotg napisał:

Czy chodzi ci o model pompki centralnego, który znajduje się w bagażniku?

tak model pompki

Opublikowano
5 minut temu, Mlody33 napisał:

tak model pompki

Jak napisałem - model sczytujesz z obudowy pompki. Ja mam pompkę o numerze 8D0 862 257 C. Dopiero znając numer dowiesz się coś więcej.

Opublikowano

Witam. Podpowie  mi ktoś, jak mam się upewnić że dany kabel z schematu ten co jest n pierwszej stronie będzie będzie odpowiedziały za dotykanie szyb z pilota. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 22.11.2017 o 22:27, robertotg napisał:

Jak napisałem - model sczytujesz z obudowy pompki. Ja mam pompkę o numerze 8D0 862 257 C. Dopiero znając numer dowiesz się coś więcej.

posiadam taki numer 8D0 862 257. Jaki schemat mam użyć do podłączenia?

Edytowane przez Mlody33

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

podlaczalem wg opisu  z pierwszego postu, w a4 b5 96r , wszystko ok  .  dzieki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

proszę usunąc ten post - duplikat

Edytowane przez xzcasd
duplikat

Opublikowano

Witam, zakupiłem centralke do swojego audi sedan a4 b5 z 1996, ale nie za bardzo wiem jak i gdzie to podłączyć. Samochód posiada centralny zamek, miałem pilota do nich lecz już jakiś czas temu się on zgubił. Oto zakup: 

goo.gl/HgHU55

Edytowane przez xzcasd

Opublikowano

Witam, zakupiłem centralke do swojego audi sedan a4 b5 z 1996, ale nie za bardzo wiem jak i gdzie to podłączyć. Samochód posiada centralny zamek, miałem pilota do niego lecz już jakiś czas temu się on zgubił. Oto zakup: https://goo.gl/HgHU55

Nie wiem czy wszystkie kable muszę podłączać np. te od migaczy jeśli samochód posiada sprawny centralny? 

Nie wiem również skąd pozyskać prąd do zasilenia centralki tak jak jest na tym zdjęciu pod numerem 1

https://postimg.cc/image/4n18kkelf/

 i czy mogę jakoś wpiąć kable od centralki do kostek bez rozcinania oryginalnych i doczepiania ich lutownicą

 

dorzucam jeszcze wyraźniejsze zdjęcia instrukcji: 

jvz345

jvz3c1

który schemat muszę zastosować do swojego auta?

Edytowane przez xzcasd

Opublikowano

@xzcasd Zgubił się pilot fabryczny czy od dokładanej centralki? Jeśli dokładanej to wkładasz tak jak była stara a jak fabryczny to zgodnie z opisem w wątku. Masa jest zaznaczona jako nr2 na fotce a plusa bierzesz z którejś śruby stałego plusa, widać je powyżej nr5 na fotce. Foty instrukcji się nie wyświetlają.

 

Opublikowano

@haldex fabryczny pilot.

a jak mam doczepiać te kabelki z nowej centralki do tych przewodów pod kierownicą?

Opublikowano

Założyłem, wszystko działa oprócz podnoszenia szyb (z kluczyka działają).

Mam kompletnie inne kabelki w tej kostce, której autor tematu wrzucił zdjęcie. 

posprawdzałem wszystkie kable w tej kostce i żaden nie działał, nawet podpiąłem zielony kabel (z nowej centralki od domykania szyb) do białego od zamykania drzwi - też nic.

Edytowane przez xzcasd

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 11.03.2009 o 15:19, MENTOS napisał:

Po długich oczekiwaniach sprzedawca odezwał się i przeprosił za instrukcje do sterownika,przez pomyłkę wysłał z innego sterownika.

To instrukcja montażu i schemat które dostałem dziś emailem :

:kox: KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ! :kox:

6403b8bad2802c07m.jpg

4e616dec43781376m.jpg

Może komuś się przyda.

 

RTX - A4 do 95r.jpg

Opublikowano
W dniu 11.03.2009 o 15:19, MENTOS napisał:

Po długich oczekiwaniach sprzedawca odezwał się i przeprosił za instrukcje do sterownika,przez pomyłkę wysłał z innego sterownika.

To instrukcja montażu i schemat które dostałem dziś emailem :

:kox: KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ! :kox:

6403b8bad2802c07m.jpg

4e616dec43781376m.jpg

Może komuś się przyda.

 

RTX - A4 do 95r.jpg

Edytowane przez Djoker

Opublikowano
W dniu 22.10.2018 o 15:37, Djoker napisał:

 

RTX - A4 do 95r.jpg

Dzień dobry, proszę o radę, moje auto audi a4 b5 sedan 1.8 benzyna 1995r.       więc kupiłem sterownik RTX KE4S iw samochodzie podłączonym do sterownika max digital , chcę wyłączyć to iw jego miejsce podłączyć RTX KE4S pomoc z kabli max digital connect do RTX KE4S Nie rozumiem elektryczności w elektryczności, więc proszę powiedz jaki kolor ma być kabel? 

3757576600_1540587045_thumb.jpg

Screenshot_20181026-213524.png

Screenshot_20181026-213505.png

Screenshot_20181026-213036.png

Screenshot_20181026-213030.png

Screenshot_20181026-213022.png

Screenshot_20181026-213017.png

Screenshot_20181026-213009.png

Screenshot_20181026-212955.png

Opublikowano

Witam jaki kupić sterownik centralnego zamka do a4 b5 plus Avant lift żeby bagżnik otwierał pilot? 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie a jak wygląda sprawa podłączenia żeby migały kierunki podczas zamykania i otwierania. Mam przedlifta i nie miałem otwierania z pilota. Zmieniłem na pompę która obsługuje pilota, zmieniłem, zakodowalem i wszystsko działa tylko że te kierunki nie dają nic znać. Tam gdzie powinny być kierunki w pinach oczywiście nic nie ma, i jak to ogarnąć najlepiej? Pomoże ktoś będę batdzo wdzięczny :)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Super opis dzięki!

 

Edytowane przez Marek24

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie również wszystko śmiga.

Kolega w pierwszym poście opisał żeby bier podłączyć czerwony i czarny a później żółte.

Ja połączyłem czerwony do plusa stałego, czarny i dwa żółte połączyłem ze sobą i podłączyłem do śrubki w karoserii.

Reszta wg opisu i śmiga aż miło. :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.