Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > LED > MMI2GH > AMI > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Leather & Alcantara Seats > 19" RS4 Forged > Fixierset > Honeycomb > S4 Suspension...


KonradA4troop

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie było to czas to zmienić, żeby temat nie umarł. Wleciały szyny do bagażnika i tutaj specjalne podziękowania dla MaciekPL który mi trochę rzeczy po za szynami wrzucił. :D A prezentuje się to tak. :D

50241191778_4a601cbd94_k.jpg

50242046282_904ccb58db_k.jpg

Jeszcze do pełni szczęścia wypadałoby wyprać bagażnik, ale z tym to poczekamy na następny sezon, po zimie. :D 

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na malowanie zacisków, czarne szyby, kratki nawiewu QQ1, klimatyzowany schowek i obszycie kiery i lewarka. :D Czas? aby do grudnia się wyrobić. :D Jak zwykle najgorsze jest szukanie części. Ale powoli do przodu. Ostatnio aura dopisała, więc porobiłem trochę zdjęć. :D

50296488838_6513fdf7e8_k.jpg

50297325782_1158022515_k.jpg

50297167976_b1edf21936_k.jpg

50296489878_1d324bbc88_k.jpg

 

Edit: Żeby nie nabijać za dużo postów to jeszcze fotka wakacyjna z Zatoru. :D

50310064837_b55964aeec_k.jpg

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre mody w planach :)

 

Przydałaby się też zmiana lamp z przodu i z tyłu  :eusathink: myślałeś o tym ? 

Edytowane przez Michu1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cały czas o tym myślę, szczególnie przód, tył jak dla mnie, może być. Tylko nie chcę bardzo rezać a z xenonem roboty trochę jest. Spryski, poziomowanie, wiązki, zderzak itd. itp. pół auta trzeba rozbierać i przerabiać... :( A jak wiadomo to wszystko to są koszta i to już nie małe. Na razie jedyne co wymyśliłem to żarówki ledowe, no i zobaczymy co dalej, na pewno jak bym się brał za xenon to i pdc z przodu od razu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Tak, cały czas o tym myślę, szczególnie przód, tył jak dla mnie, może być. Tylko nie chcę bardzo rezać a z xenonem roboty trochę jest. Spryski, poziomowanie, wiązki, zderzak itd. itp. pół auta trzeba rozbierać i przerabiać... :( A jak wiadomo to wszystko to są koszta i to już nie małe. Na razie jedyne co wymyśliłem to żarówki ledowe, no i zobaczymy co dalej, na pewno jak bym się brał za xenon to i pdc z przodu od razu. 

No niestety takie zmiany generują tez spore koszty, ale na wyglądzie duuużo auto zyskuje :wink:

Na wszystko przyjdzie czas, w każdym razie powodzenia w dalszych modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michu1996 napisał:

No niestety takie zmiany generują tez spore koszty, ale na wyglądzie duuużo auto zyskuje :wink:

Na wszystko przyjdzie czas, w każdym razie powodzenia w dalszych modach :)

No dokładnie, najchętniej to bym to sprzedał i kupił od razu w fullu, ale szkoda mi to opchać, osiołek przez 6 lat nigdy nie zawiódł, po za tym za dużo tu jeździ pieniędzy już wrzuconych których nie odzyskam. A znowu b8 na b8 zmieniać to też nie bardzo, dlatego z tym dalej bd leciał, na ile się uda na tyle się zrobi. Na pewno finalnie zwykłego nudnego a4 jak 1000 innych nie zostawię. Tyle że to jeszcze bardzo dalekie plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KonradA4troop napisał:

No dokładnie, najchętniej to bym to sprzedał i kupił od razu w fullu, ale szkoda mi to opchać, osiołek przez 6 lat nigdy nie zawiódł, po za tym za dużo tu jeździ pieniędzy już wrzuconych których nie odzyskam. A znowu b8 na b8 zmieniać to też nie bardzo, dlatego z tym dalej bd leciał, na ile się uda na tyle się zrobi. Na pewno finalnie zwykłego nudnego a4 jak 1000 innych nie zostawię. Tyle że to jeszcze bardzo dalekie plany.

Wiadomo, pieniędzy w to auto zainwestowanych już nigdy nie odzyskasz :kwasny:  Najważniejsze, że powoli do przodu :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panie ? Jakieś mody konkretne się szykują ? Auto ma potencjał, widać ze mocno zadbane 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zdecydowałem jednak że zdradzę najbliższe plany, części już prawie wszystkie mamy, tylko czekam na ostatnie potrzebne wiązki. :D Dobra co do planów:

- Audi Drive Select (przyciski Charisma)

- Kratki nawiewu QQ1 (na fotce widnieją poliftowe kratki, ale będą przedliftowe tak jak dotychczas, jedynie diody potrzebuje z nowych i okablowanie. :D

- Fotele welur, lecz pompowane, podgrzewane, z isofixem, schowki od obecnych zaadoptuje, no i wisienka na torcie lampki QQ1 w nich

Na razie tyle, więcej póki co nie zdradzam. :D

50407856183_25fdbd41b0_k.jpg

50407846973_3bea2ba5eb_k.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gagat3k napisał:

czemu nie zakladasz poliftowych kratek? Mysza coraz ciekawsza się robi. :D

Z przedlifta nie bd rzeźbił polifta, wiadomo że i tak nie wyrzeźbię ale po co? wolę po prostu zrobić ładnego przedlifta zgodnie ze sztuką. :D Dzięki, staram się. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele wlatują ze względu na błąd airbagu, nie chcę całości mieniać, a jak już mus to do przodu. Gdyby nie to to by siedziały dalej obecne, więc wsm dobrze że się pojawił. :D Skóry fajne, chociaż osobiście pełnych skór bym nie chciał, jak już to z alcantarą ale wydatek spory, w dodatku dużo roboty. Początkowo miał być w ładny oryginał i tego się trzymam. Może z czasem się odmieni. :D A co do planów jest ich sporo i na pewno rezania nie zabraknie. :D

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo, gruuuuboo !! 

„ Na razie tyle, więcej póki co nie zdradzam. :D „
 

No nie bądź taki tajemniczy ! ?
ogolnie to moj szwagier szuka B8 takiej szarej właśnie i pokazywałem mu pare na forum i nie powiem - Twoja wpadła mu Mocnooo w oko, a ze każda rzecz ma swoją wartość to chciałby Wiedzieć na ile go cenisz Teraz w takim stanie jakby chciał go od Ciebie chapnąć ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaje Panie kolego. ;) Po prostu po tylu latach i po takim wkładzie mi się na razie nie opłaca.

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile by nie było, na dzień dzisiejszy nie opłaca mi się jej sprzedać, ile za nią wezmę 25-35max w co i tak wątpię za ten rok i przebieg, a żeby coś świeższego kupić to już trzeba sporo dołożyć, co mi się nie widzi kiedy mam auto pewniaka, w którym siedzi tyle kasy i wiem że będę jeździł nim kolejne kilka lat i grosza nie dołoże. Po za tym nie mam powodu żeby się jej wyzbywać. :D Tak apropo wrzucam jeszcze fotki foteli, wyczyszczone, gotowe do montażu. ;)

20201003_162347.jpg

20201003_162944.jpg

20201003_162311.jpg

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, żeby nie było że nic się nie dzieje wstawiam kolejny post, fanty już siedzą w aucie. Fotele podłączone, wszystko działa po za podgrzewaniem (panel klimy do zmiany), lecz póki co z tym się wstrzymuje, wiązki wszystko jest poprowadzone, powpinane, jedynie pozostaje zmienić panel, zdjąć CP i wszystko w temacie grzania. Lędźwie, oraz oświetlenie przestrzeni nóg z tyłu działa. :D Co ponadto? Przełączniki Charisma już są zamontowane i zakodowane, oraz podświetlane kratki nawiewu już siedzą, jedynie prawa strona jest do zmiany bo mi się rozleciała, dosłownie następnego dnia po zamontowaniu, jakby ktoś miał to chętnie odkupię do przedlifta. A tak to się prezentuje. :D

50611004776_dcded81565_k.jpg

50611122172_2422d32d20_k.jpg

50613286201_8b361e7b99_k.jpg

50597280091_71a88d3d5d_k.jpg

50596538483_829ecf24f3_k.jpg

50597279716_23c85941e0_k.jpg

50597016156_ba73f139eb_k.jpg

50596275898_66832e74d2_k.jpg

50596276328_2bfb24907f_k.jpg

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...