Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > LED > MMI2GH > AMI > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Leather & Alcantara Seats > 19" RS4 Forged > Fixierset > Honeycomb > S4 Suspension...


KonradA4troop

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszą połamałem przy demontażu, tą co kupiłem przesunąłem kilka razy góra dół i się wyczepił metalowy element z tyłu co przesuwa żeberka, przy próbie naprawy drugi tak samo się wyczepił w dodatku wyłamałem 1 żeberko i na razie siedzi na sztukę żeby dziury nie było. Refresh, już kupiłem 2, póki co działa. :D

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, u mnie Mikołaj już był a jak tam u was? :D  Dzięki MaciekPL! :D Mała zapowiedź, bo to jeszcze nie wszystko. :D

50754212656_aa81be560b_k.jpg

50753483988_fe951b051a_k.jpg

50754213286_e871c2e697_k.jpg

50754213191_2188705be4_k.jpg

50754316162_6cbe856e86_k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karolek_ust napisał:

Kozak graty 

Też tak sądzę ale jak to wszytko zapkujesz i zostawisz obecne fotele to wszystko będzie ze sobą pasowało jak świni siodło.

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele zostają, może kiedyś się zmieni, póki co żeby ładnie skórzane podlokietniki zagrały to myślę nad obszyciem kiery i lewarka w ten sam wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kamelus_ napisał:

Też tak sądzę ale jak to wszytko zapkujesz i zostawisz obecne fotele to wszystko będzie ze sobą pasowało jak świni siodło.

No fotele i kiera 3ramienna z płaskim dołem by się przydały. 

Jakieś klameczki rs jeszcze :D

powoli do przodu :git:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam bedziemy działać, ale w tym aucie mixów nie będzie, ponieważ od samego początku powiedziałem sobie że to ma być po prostu ładny przedlift, zrobiony zgodnie ze sztuką, co za tym idzie nie pojawią się tutaj rzeczy z lifta. Po prostu będziemy iść z wypasem ale na gratach przedliftowych żeby to wszystko miało ręce i nogi. ;) Ale spokojnie mam pewien plan już na to opracowany i na pewno będzie ładnie i gustownie, to to mogę od razu powiedzieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wrzucisz podłokietniki razem z przyciskami do szyb w chromie to już będą elementy z polifta ...dla mnie taka filozofia zmian jest ...dziwna bo spokojnie można poliftowe elementy dodać do przedlifta

Edytowane przez kris67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KonradA4troop napisał:

Coś tam bedziemy działać, ale w tym aucie mixów nie będzie, ponieważ od samego początku powiedziałem sobie że to ma być po prostu ładny przedlift, zrobiony zgodnie ze sztuką, co za tym idzie nie pojawią się tutaj rzeczy z lifta. Po prostu będziemy iść z wypasem ale na gratach przedliftowych żeby to wszystko miało ręce i nogi. ;) Ale spokojnie mam pewien plan już na to opracowany i na pewno będzie ładnie i gustownie, to to mogę od razu powiedzieć. ;)

Beauforty były tylko w lifcie jak coś. ^^

Edytowane przez gagat3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, KonradA4troop napisał:

nie pojawią się tutaj rzeczy z lifta.

Ale dekory beaufort występowały tylko w lifcie i były dostępne jako opcja wyłącznie dla wersji Competition

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to 1 rzecz, ale nic po za tym. ;) mniejsza o większość, na pewno będzie wszystko zrobione ładnie i z gustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełączniki z chromem z lifta to bardzo gustowny dodatek, niby mała rzecz a cieszy i robi robotę, te przedliftowe są w porównaniu z nimi paskudne i nie ma co tu się trzymać jakiś teorii lift / przed lift, jak nie chcesz zewnętrznie robić na lifta to twoja sprawa, nie każdy ma takie potrzeby ale te dodatki liftowe w środku są zdecydowanie na plus

Edytowane przez marcin_o23
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, no zobaczymy, coś się pomyśli jeszcze z tym, na pewno samochód czy tak czy tak będzie zrobiony ładnie, oryginalnie i bez żadnych udziwnień. Tymczasem życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory najwyższa półka :thumbup1:, ale tak jak ktoś już pisał , słabo to będzie się komponować z tą reszta wnętrza:kwasny: 

Dużo pracy jeszcze cię czeka żeby to jakoś wyglądało , proponuje od razu wymianę całego MMI , zegarów i foteli...

A no i lapmy chociaż...

Wesołych Świąt:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele z czasem zmienimy na sline bez loga w alcantarze, co do pracy wiem że jeszcze sporo przede mną, ale mam na to kompletny plan, wszystko jedynie kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać wolę zrobić i pokazać. ;) na pewno za jakis czas tapicerka do zmiany fotele, boczki skóra+alcantara, full elektryka sline bez loga, blendy banga wszystkie, na które właśnie czekam, a reszta to już drobne rzeczy typu klimatyzowany schowek itp. Z przodu pdc. No i teraz ogółem bardziej z zewnątrz bd chciał już podziałać i mechanicznie, tzn. Felgi rs, przyciemnić szyby, kratki sline, dyfuzor inny, lotka rs, na pewno coś z lampami zrobić, a dalej nie wiem jeszcze szukam inspiracji. Mechanicznie hamulce od S, zmiana turbiny, icka, mapa i myślę nad dpf, egr out i montaż dp. Dalej zobaczymy w trakcie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...